Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Rozpoznajemy.pl Rozpoznawanie muzyki (Katalog fora dyskusyjne …)

Miniaturka domeny rozpoznajemy.pl8 lat/aSMS

Otwórz rozpoznajemy.pl

Chyba każdy z nas był kiedyś w sytuacji, gdy musiał odnaleźć tytuł piosenki. Najczęściej sytuacja ma podobny scenariusz - słuchamy sobie ulubionego radia lub stacji telewizyjnej i nagle słyszymy fajną muzykę, która podoba się nam tak bardzo, że chcemy jej słuchać na okrągło, nie wiemy jednak jak się nazywa.

Prezenterzy radiowi bardzo rzadko podają na antenie takie informacje, a tym bardziej nie robią tego twórcy piosenek z reklam lub muzyki z filmów. Aby rozwiązać ten problem, kilka lat temu założyliśmy tę stronę, na której użytkownicy wspólnie pomagają sobie w rozpoznawaniu piosenek. Wystarczy założyć nowy wątek, opisać wszystkie szczegóły związane z poszukiwanym utworem jakie tylko udało nam się wyłapać, można także dodać próbkę z nagranym lub zanuconym fragmentem utworu i czekać aż ktoś skojarzy go ze znanym utworem i poda nam tytuł.

Każdy kto ma ochotę i dysponuje bogatą wiedzą muzyczną może również pomagać innym i jednocześnie poszerzać swoją kolekcję muzyczną. Dostęp do strony nie wymaga rejestracji i każdy jest tu mile widziany.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz rozpoznajemy.pl teraz!

Skomentuj rozpoznajemy.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 ze stycznia 2021: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • muzyka z reklam Muzyka i tytuły piosenek z najciekawszych reklam telewizyjnych polskich i zagranicznych, na stronie możesz zobaczyć spot reklamowy, przeczytać kto jest autorem wykorzystanej w nim piosenki oraz posłuchać jej fragmentu. Reklamy są dokładnie opisane i usystematyzowane dzięki czemu można je w prosty sposób odnaleźć, można także dodawać nowe reklamy do naszej bazy.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Rozpoznajemy.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com