Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Apartamentygaski.pl Apartamenty nad morzem - wynajem (Katalog apartamenty)

Miniaturka domeny www.apartamentygaski.pl9 lat/a SMS

Otwórz www.apartamentygaski.pl

Gąski ... w tej sympatycznej morskiej miejscowości na pewno odpoczniesz od zgiełku miasta . Gąski są miejscowością letniskową położoną na wybrzeżu środkowym . Znajduje się pomiędzy Mielnem a Kołobrzegiem . Gąski słyną przede wszystkim z czystego morza , szerokiej plaży oraz latani. Latarnia morska w Gąskach jest niewątpliwie atrakcją w okolicy , została wybudowana w 1878 r. , ma wys. 50,2 m n.p.m Na jej taras wiedzie 190 stopni , nagrodą za ich pokonanie czeka zapierający dech w piersi widok na Gąski i okolice. Obok wspaniałego mikroklimatu , powietrza nasyconego jodem i zapachem drzew iglastych .

Gąski słyną z walorów uzdrowiskowych , które zawdzięczają pokładom glinki zielonej . Ten naturalny surowiec posiada powszechne uznanie kosmetyczne i lecznicze. Zabiegi z jej zastosowaniem noszą nazwę agrilloterapii . Są one metodą leczenia jak również upiększania .Gąski to nie tylko spacery w pięknej morskiej scenerii , ale także szeroki wachlarz możliwości na aktywny wypoczynek. Pasjonaci rowerów znajdą tu coś dla siebie . Dwa szlaki : Pałaców ( 75 km.) i Nadmorski ( 45 km). Pierwszy niebieski przebiega obok kilku pałaców ( w Strzekęcinie , Nosowie , Parsowie) trasa prowadzi w pobliżu XIX – wiecznych elektrowni wodnych w Niedalinie i Rosnowie .

Atrakcją jest latarnia morska w Gąskach na końcu szlaku . Natomiast szlak Nadmorski (czerwony) , przebiega pasem nadmorskim aż do Mielna , następnie południową strona j.Jamno . Jeśli preferujesz długie spacery , to idealnie nada się do tego szlak nadmorski . W pobliskich miejscowościach oferowane są między innymi rejsy statkiem wycieczkowym Mila po Jeziorze Jamno ( port Mielno ) rejsy na połów dorsza ( port Kołobrzeg). Z kolei liczne przystanie rybackie w pobliżu Gąsek kuszą świeżymi rybami . Atrakcją Gąsek jest ciuchcia – wykonuje kursy pod samą latarnię w Gąskach . Nie ma stałego rozkładu jeździ na życzenie.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.apartamentygaski.pl teraz!

Skomentuj www.apartamentygaski.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2022: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Agroturystyka Serwis skupiający oferty gospodarstwa agroturystycznych z każdego zakątka naszego kraju. Zapraszamy wszystkich chętnych do przejrzenia bazy gospodarstw agroturystycznych, zapoznania się z poradnikiem.
 • Kwatery Żarnowiec Do wynajęcia całoroczne mieszkania i pokoje nad jeziorem Żarnowieckim (150m) i nad morzem(15km). Dom letniskowy Nadole woj. pomorskie. Do wynajęcia niedrogo, komfortowe, samodzielne i wyposażone mieszkania. Mieszkanie nad jeziorem - pokoje, łazienka
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Apartamentygaski.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2022 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com