Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Likeabike.com.pl Rowerki biegowe (Katalog zabawki)

Miniaturka domeny www.likeabike.com.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.likeabike.com.pl

Rowerki biegowe LIKEaBIKE

są produkowane przez niemiecką firmę KOKUA. Pierwszy jeździk tej firmy debiutował już w 1997 roku.

Laufrady są skonstruowane z najwyższej jakości surowców takich jak bukowa bądź brzozowa sklejka okrętowa lub aluminium 7005.

Rowerek biegowy LIKEaBIKE Spoky

Rowerek biegowy LIKEaBIKE Jumper - tylko 3,4 kg!

Rowerek biegowy LIKEaBIKE Mini - dla najmłodszych

Przebieg produkcji także użyte materiały dają możliwość korzystania z rowerka przez długie lata. Ciekawostką jest to, że wszystkie drewniane rowerki biegowe produkowane są ręcznie!

Sklejka wykorzystana przy produkcji rowerków drewnianych jest stosowana również do produkcji jachtów i łodzi okrętowych, posiada szczególną strukturę włókien oraz jest zabezpieczona przed wilgocią. Jest pozyskiwana z lasów o zachowanej równowadze ekologicznej.

Każdy rowerek biegowy LIKEaBIKE to ponadprzeciętne i eleganckie wzornictwo, które nawiązuje do stylu projektantów skandynawskich, zajmujących się drewnem.

Wielce ważką rzeczą, na którą zwracamy uwagę jest bezpieczeństwo. Każdy rowerek bez pedałów LIKEaBIKE to nie znający kompromisu wehikuł, który realizuje najwyższe standardy w tym obszarze. Ogranicznik skrętu kierownicy pozwala młodemu cykliście zachowanie toru jazdy i łatwiejsze utrzymanie stabilności

Rowerki biegowe LIKEaBIKE zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone nie tylko przez ekspertów, ale również rodziców i same dzieci, czego dowodem jest laur "Spiel Gut", czyli "dobra zabawa". Jest to cenione wyróżnienie przyznawane w Niemczech już od 1954 roku.

W niezależnych testach uczestniczą technicy, projektanci, chemicy, psycholodzy, lekarze, wychowawcy ale co także najistotniejsze - Rodzice i Dzieci! Najistotniejsze kwestie badane podczas testów to między innymi jakość i trwałość zabawki, bezpieczeństwo dziecka, użyteczność i dopasowanie zabawki do wybranej grupy wiekowej a także wartość i jakość zabawy, jaką umożliwia testowany sprzęt. Logo "Spiel Gut" widnieje na wszystkich rowerkach biegowych LIKEaBIKE, potwierdzając ich jakość i innowacyjność.

W ofercie firmy KOKUA, nie licząc wielu modeli rowerków biegowych dopasowanych dla dzieci w wieku od osiemnastu miesięcy do ok. siedmiu lat, znajduje się także obszerny wybór dodatków i akcesoriów rowerowych, takich jak:

 • kaski

 • rękawiczki rowerowe

 • dzwonki rowerowe

 • koszyki

 • torebki

 • kosze

 • bagażniki itd

Dla starszych dzieci, które jeżdżąc na rowerkach biegowych LIKEaBIKE posiadły umiejętność jazdy na dwóch kółkach, Producent zaplanował kontynuację w postaci rowerków z pedałami - LIKEtoBIKE z kołami 16 i 20 cali, które są jednymi z najlżejszych w swojej klasie i ważą odpowiednio niewiele ponad siedem kg oraz 9 kg.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zapraszamy do naszego serwisu ogłoszeń, w którym mogą Państwo dodać ogłoszenie za darmo, a także bez rejestracji. Szybka i skuteczna bezpłatna reklama Państwa usług. darmowe ogłoszenia, 2013.04.29

witam serdecznie.Gdyby byli Państwo zainteresowani współpracą w zakresie zwiększenia sprzedaży zapraszam do nas:) kampania reklamowa, 2013.02.13

Skomentuj www.likeabike.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Likeabike.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com