Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Smarter.pl Smartfony, tablety i systemy mobilne - Smarter.pl (Katalog telefony komórko…)

Miniaturka domeny smarter.pl11 lat/a Mini

Otwórz smarter.pl

Serwis internetowy poświęcony nowoczesnym urządzeniom mobilnym, takim jak tablety i smartfony. Codzienne newsy ze świata mobilnego, a także informacje dotyczące mobilnych systemów operacyjnych - Android, iOS i Windows Phone.

Na stronie można znaleźć newsy, felietony i testy sprzętu. Codzienny przegląd najważniejszych informacji z bardzo dynamicznie rozwijającej się branży mobilnej.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz smarter.pl teraz!

Skomentuj smarter.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Smarter.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu smarter.pl Odśwież zrzut strony

  Smartfony, tablety i systemy mobilne - Smarter.pl (strona smarter.pl - Smarter.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. android i smartfony android to w tej chwili najpopularniejszy system operacyjny, wykorzystywany w urządzeniach mobilnych (np. w smartfonach i tabletach). Do niedawna królował pod tym względem system iOS firmy Apple - lecz szala w tym roku przechyliła się na stronę systemu Google. To, co jest najbardziej cenione w androidzie przez użytkowników, to jego otwartość i podatność na modyfikacje. W android nie trzeba się np. nigdzie zapisywać, aby wgrać do pamięci film, czy aplikację zewnętrzną. To cecha, bardzo pożądana.
  2. Strona o aplikacjach Serwis o aplikacjach mobilnych i najpopularniejszych systemach operacyjnych, w tym o androidzie, iOS oraz Windowsie Phone. Na stronie codziennie są zamieszczane aktualności, aktualizacje, opisy i recenzje na temat aplikacji i gier mobilnych. Nie brakuje także zestawień i artykułów poradnikowych.
  3. Andek.com.pl - blog o telefonach z androidem Blog poświęcony telefonom komórkowym i tabletom z systemem operacyjnym android. Liczne testy bezpłatnych aplikacji pozwolą Ci na dobranie kompletu programów, które zwiększą funkcjonalność telefonu.
  4. GSM-Blog - wszystko o telefonach komórkowych Telefony Komórkowe w każdej postaci! Testy telefonów i smartfonów. Chłodne spojrzenie na oferty operatorów i ofert pre-paid i abonamentowych. Ciekawostki z branży telekomunikacyjnej.
  5. Amistad Mobile tworzymy aplikacje mobilne Aplikacje mobilne dla smartfonów dla android OS, iOS, Bada, Java. Tworzymy mobilne systemy informacji miejskiej i turystycznej.
  6. Polskie Centrum SmartPhone'ów Masz telefon z systemem android/Windows Phone 7,8/Bada/iOS/Maemo/Palm/BlackBerry? Zapraszamy na naszą stronę - profesjonalna pomoc, poradniki, tuning, gry, aplikacje oraz motywy... U nas znajdziesz to wszystko w jednym miejscu!
  7. Testy, recenzje i opisy nowych technologii - Recenzator.pl Recenzator testuje oraz ocenia nowe technologie. Testujemy smartfony, tablety (z androidem, Windows Phone i innymi systemami) oraz sprzęt komputerowy, prezentując naszą ocenę i opinię. Piszemy również recenzje gier PC i konsolowych, a także wybieramy najlepsze programy dla Windows oraz aplikacje na androida, Nokię i inne systemy mobilne. Każdy test jest rzetelny i obiektywny. Na Recenzatorze można znaleźć również porównania i zestawienia produktów, a także zapowiedzi nowości rynkowych w Polsce i na świecie.
  8. Nowinki technologiczne - HelpDeskTop Aktualności ze świata informatyki oraz telefonii komórkowej zaprezentowane w nietrywialny sposób. Artykuły pisane z rzetelnością traktują na tematy mniej i bardziej zaawansowane, tak by każdy odnalazł tu coś dla siebie.
  9. Co to jest Service3g? Najnowsza elektronika, tablety, telefony. Dzięki kontaktom z zagranicznymi hurtowniami, umożliwiamy kupowanie najnowszego sprzętu w niższych cenach. Kupuj taniej, niż kiedykolwiek...
  10. Blog o tablecie Kindle Fire Blog o tablecie Kindle Fire. Znajdziecie tutaj nowinki, informacje, recenzje, porady i wszystko co związane z produktem Amazon'a.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com