Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Ubezpieczenie Ubezpieczenia Łódź (Katalog ubezpieczenia)

Miniaturka domeny sukcesya.pl10 lat/a SMS

Otwórz sukcesya.pl

Logo Sukcesya Aviva Łódź

Ubezpieczenia Aviva

W dzisiejszych niepewnych czasach człowiek odpowiedzialny powinien mocno zastanowić się nad przyszłością. Zarówno swoją, jak i swojej rodziny. Szczególnie istotne wydaje się zapewnienie godnego finansowego bytu: sobie na emeryturze i swoim najbliższym w przypadku przedwczesnej śmierci żywiciela rodziny.

Witam Państwa. Nazywam się Katarzyna Klonowicz Rutka i jestem przedstawicielem firmy Aviva w Łodzi i Warszawie. Od sierpnia 2012 roku samodzielnie prowadzę agencję Sukcesya, której sztandarowym produktem jest ubezpieczenie na życie. Ta polisa przewiduje dla Państwa trzy rodzaje zabezpieczenia:

 • najbliższych w przypadku śmierci ubezpieczonego;

 • ubezpieczenie połączone z programem inwestycyjnym, dzięki któremu ubezpieczony gromadzi kapitał na poczet przyszłej emerytury lub na wychowanie dziecka;

 • ochrona samego ubezpieczonego na wypadek, gdyby wskutek choroby nie był zdolny od pracy.

Zajmuję się doradztwem inwestycyjnym. Skorzystanie z oferty programów emerytalno-oszczędnościowych IKE i IKZE Aviva to gwarancja uzyskania dodatkowych pieniędzy i godny byt na emeryturze. Pomagam również w planowaniu spadkowym tak, aby spisany testament uwzględniał każdą z bliskich i ważnych dla Ciebie osób.

Oprócz tego w ofercie agencji Sukcesya znajduje się:

 • ubezpieczenie majątkowe, skierowane do osób fizycznych;

 • ubezpieczenie zdrowotne grupowe pracowników przedsiębiorstw i korporacji;

 • ubezpieczenia komunikacyjne Aviva: OC, AC i pozostałe.

Sama sprawdziłam na sobie rzetelność produktów Aviva. Od lat jestem klientką firmy, którą mam zaszczyt reprezentować, i to jej powierzyłam swoją przyszłość i byt na emeryturze.

Swoją ofertę kieruję przede wszystkim do mieszkańców Łodzi (którym proponuję spotkanie w biurze firmy) oraz Warszawy i okolicznych miejscowości (gdzie dojeżdżam). Zapraszam do kontaktu. Razem możemy zaplanować Twoją przyszłość.

Pozdrawiam,

Katarzyna Klonowicz - Rutka, agent Aviva.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Tanie OC to z pewnoącią bardzo porządany produkt w Łodzi. tanie OC, 2013-01-12

Skomentuj sukcesya.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z grudnia 2022: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Sukcesya.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu sukcesya.pl Odśwież zrzut strony

  Ubezpieczenia Łódź (strona sukcesya.pl - Ubezpieczenie)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. ubezpieczenia na każdą kieszeń Skierniewice Ubezpieczamy mieszkania, samochody, firmy, życie Twoje i Twoich najbliższych. Dochodzimy roszczeń, roszczeń odszkodowawczych.
  2. ubezpieczenia samochodowe Profesjonalna agencja ABPort - tanie ubezpieczenia komunikacyjne OC, Autocasco AC, NNW, Assistance. Oferujemy ubezpieczenie samochodu i mieszkania. Firma jest partnerem towarzystw ubezpieczeniowych.
  3. Agencja Allianz M.Sufa ubezpieczenia warszawa Agencja Allianz z siedzibą w Warszawie na Placu Wilsona. ubezpieczenia od A do Z. Fachowa i profesjonalna pomoc w zakresie finansowo ubezpieczeniowym.
  4. Strona agencji ubezpieczeniowej Oferty ubezpieczeń komunikacyjnych, polis na życie, możliwości inwestowania w fundusze inwestycyjne (w tym parasolowe), najnowsze propozycje z rynku ubezpieczeń.
  5. ubezpieczenia małopolska, księgowość Limanowa Oferujemy: ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia nnw, ubezpieczenia majątku, ubezpieczenia chorobowe, programy emerytalne, programy inwestycyjne, księgowość Limanowa. Fachowa i rzetelna obsługa.
  6. PZU ubezpieczenia Katarzyna Widawiec serdecznie zaprasza na swojego prywatnego bloga wszystkich, którzy pragną poznać ubezpieczenia (PZU i nie tylko) tak niejako od kuchni. Staram się pokazać, że ubezpieczenia samochodu, nieruchomości czy na życie nie muszą być aż tak niewdzięcznym tematem, jak ludzie z reguły to widzą. Serdecznie zapraszam do lektury i oceny mojej pracy!
  7. Sprawdzone ubezpieczenia tylko w Spectrum Firma „Spectrum” to profesjonalny dom ubezpieczeniowy. Fachowe doradztwo ubezpieczeniowe zapewnia zespół doświadczonych specjalistów branży, dla których najważniejszą rzeczą jest Państwa satysfakcja i zadowolenie. Współpracujemy ze sprawdzonymi i wiarygodnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.
  8. Ubezpieczenie firmy Łódź Z nami znajdziesz odpowiednie ubezpieczenie w sam raz dla siebie. Mamy wieloletnią praktykę w doradztwie ubezpieczeniowym, dzięki nam możesz wybrać taką polisę, która zapewni ci optymalną ochronę. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, majątkowych, w tym domowych, rolnych, firmowych. Także dobierzemy polisę osobową turystyczną, wypadkową lub zdrowotną oraz polisy na życie. Dodatkowo prezentujemy pomocną bibliotekę OWU i porady. Zapraszamy!
  9. Ubezpieczenie na życie ubezpieczeniaonline.pl zapraszają do odwiedzin swojego nowego serwisu. Życiedirect.pl jest poświęcone głównie ubezpieczeniu na życie dla osób starszych, ale z pewnością wiele ważnych informacji otrzymają tutaj również osoby dużo młodsze. Warto bowiem zapoznać się z ubezpieczeniami życiowymi zawczasu - w młodym wieku, aby odpowiednio wcześniej zapewnić swoim najbliższym bezpieczeństwo.
  10. Najlepsze ubezpieczenia Zapraszamy Państwa serdecznie na stronę ubezpieczeniazyciowe.pl. Tylko tutaj jesteś w stanie znaleźć w szybki sposób możesz znaleźć najlepsze ubezpieczenia na życie drogą online. Serwis współpracuje z multiagencją ubezpieczenia Online.pl, co oznacza pełną gwarancję bezpieczeństwa oraz pewność, że otrzymacie najlepsze oferty dostępne na rynku.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2022 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com