Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Kancelaria-golebiowska.com.pl Kancelaria podatkowo - prawna (Katalog podatki)

Miniaturka domeny kancelaria-golebiowska.com.pl5 lat/aSMS

Otwórz kancelaria-golebiowska.com.pl

Kancelaria Podatkowo Prawna Małgorzaty Kardas Gołebiowskiej

Dbamy o rozwój naszych Klientów jak o swój własny.

Pomagamy od pierwszych chwil tworzenia firmy:

 • w tworzeniu modelu biznesowego

 • najkorzystniejszej formy opodatkowania, lub

 • dopasowania obecnej formy opodatkowania do potrzeb firmy,

 • rejestrujemy firmy w KRS, GUS, US, ZUS,

Prowadzimy dokumentację księgową firm:

1. Książkę Przychodów i Rozchodów,2. rozliczanie ryczałtowe,3. a dla większych przedsiębiorstw Pełną Księgowość – Księgi Handlowe,4. kadry,5. płace.

Ściśle współpracujemy z biegłym rewidentem, co umożliwia sprawne dokonywanie badań bilansu.

Zgodnie z obowiązującym prawem Kancelaria posiada stosowne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Pomagamy przy przygotowywaniu wniosków o dotacje unijne. Doradzamy w sprawach kredytowych.

Pomyśl o biznesie swoich marzeń a my pomożemy Ci go zrealizować.

Gwarantujemy całkowitą poufność, do czego zobowiązujemy się w podpisywanych umowach.

Wykonujemy także usługi dla firm prowadzących swoją księgowość bez biura rchunkowego, min.:

 *audyty księgowe, *konsultujemy w wybranych sprawach podatkowo – prawnych, * przygotowujemy zeznania podatkowe, * wyprowadzamy zaległości księgowo-podatkowe, * przygotowujemy dokumenty emerytalne, * przygotowujemy umowy kupna, sprzedaży, najmu…

A jeśli Twoją firmę dosięgnie kryzys to u nas uzyskasz także porady z zakresu prawa upadłościowego

Jeśli chcesz inwestować, to u nas znajdziesz atrakcyjne oferty składników majątku i gotowe, firmy w ruchu, które warto kupić po dobrej cenie od Syndyka. Nasza Kancelaria Podatkowo – Prawna, w ramach prawa upadłościowego, działa w oparciu i licencję Syndyka Małgorzaty Kardas Gołębiowskiej nr 00068.

Cennik

Nie stosujemy sztywnego cennika. Nasze wynagrodzenie dopasowujemy do potrzeb, po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klientów. Ceny uzależniamy od stopnia zaangażowania pracowników Kancelarii w obsługę klienta. Nasz cennik nie zawiera ukrytych opłat dodatkowych.

Szanowni klienci,

jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej, szukacie profesjonalnej konsultacji, czekamy na Wasze pytania.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz kancelaria-golebiowska.com.pl teraz!

Skomentuj kancelaria-golebiowska.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Księgowość Prowadzą Państwo aktywność gospodarczą? Zależy Państwu na tym, aby ta aktywność okazała się dochodowa, nie będąc przy tym narażonym na pomyłki, lub również złe decyzje? Prawdopodobnie tak jest oraz to oczywiście dla takich osób przygotowana jest oferta doradcy podatkowego. Kompetentne biuro rachunkowe z autentycznego zdarzenia to dla Państwa bardzo dobre rozwiązanie. To naturalnie dzięki takiej pomocy wolno wtedy zająć się własnymi biznesami, nie martwiąc się kwestiami formalnymi. Serdecznie zachęcamy...
 • Prowadzenie księgowości, doradztwo podatkowe Firmowi.pl to baza wiedzy ze świata biznesu i finansów oraz najświeższe fakty o podatkach. Jeżeli szukasz informacji na temat doradztwa podatkowego, prowadzenia księgowości, optymalizacji podatkowej odwiedź naszą stronę. Znajdziesz na niej wartościowe newsy i artykuły dotyczące prowadzenia biznesu, cenne poradniki i szkolenia on-line. Oferujemy też dostęp do wysokowartościowych raportów i infografik które będą wsparciem dla Twoich pomysłów i inspiracji. Znajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
 • doradztwo podatkowe - doradca podatkowy Warszawa Doradca Podatkowy Jacek Pukaluk prowadzi swoją działalność na terenie Warszawy, jaka trwa nieprzerwalnie od 2003 roku. Oferta w zakresie księgowości oraz doradztwa podatkowego skierowana jest zarówno dla osób, które posiadają firmy jak i też dla tych, jacy dopiero chcą rozpocząć swoją działalność.
 • Certyfikaty Energetyczne i Rzeczoznawca majątkowy Kancelaria Expert-Nieruchomości jest rodzinną firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Zdobyliśmy gruntowną wiedzę, którą stale aktualizujemy i poszerzamy. Jesteśmy inżynierami budownictwa o poświadczonych certyfikatami kwalifikacjach pośrednika w obrocie nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowego, inspektora nadzoru inwestorskiego oraz certyfikatora energetycznego.
 • Usługi księgowe na terenie Krakowa Decydując się na współpracę z biurem rachunkowym, liczymy na rzetelność, fachowość i terminowość. Nawet mikro firmy potrzebują specjalistycznej pomocy, bowiem prawidłowo prowadzona księgowość to nie lada wyzwanie. Biura księgowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, ale i klientów indywidualnych. Oferują autorski program do księgowania gwarantujący, że żadna ważna kwestia firmowa nie zostanie pominięta. Wszystko w należytym ładzie i porządku. Prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie.
 • Doradztwo w prowadzeniu działalności W ramach oferty naszej firmy zapewniamy usługi doradztwa finansowego oraz gospodarczego a także usługi konsultingu. Zapewniamy między innymi doradztwo podatkowe, doradztwo dotyczące zarządzania oraz działalności gospodarczej, doradztwo dotyczące struktur finansowania. Wszystkie usługi w naszej firmie realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić zarówno optymalne rozwiązanie, jak też terminowe usługi.
 • Usługi księgowe i doradztwo podatkowe Dzięki naszemu doradztwo podatkowemu, możesz uniknąć płacenia wysokich kosztów, zachowując jeszcze większą ilość pieniędzy dla siebie. To wszystko i jeszcze więcej zapewnia ci biuro rachunkowe Warszawa.
 • Pełna obsługa księgowa - biuro rachunkowe oraz księgowa Biuruo rachunkowe Justyna Lesiuk - oferujemy Pełną obsługę księgowo-podatkową, jak również prowadzenie samych ksiąg rachunkowych. Świadczymy usługi radcy podatkowego i księgowej. Justyna Lesiuk - księgowa, Artur Lesiuk - doradca podatkowy.Biuro Rachunkowe gwarantuje wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością. Zapewniamy bezpieczeństwo - ramach prowadzonej działalności księgowej posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.
 • doradztwo podatkowe, księgowość Kancelaria świadczy kompleksowe usługi doradztwa podatkowego i księgowości. Usługi świadczone są w oparci o bogate doświadczenie zebrane w ramach doradztwa dla polskich i międzynarodowych firm.
 • Biuro rachunkowe oraz biuro wirtualne Jakość, solidność i doświadczenie. Tak w skrócie można opisać wszystkie usługi oferowane przez księgowych i ich biuro rachunkowe z Warszawy. Wejdź na ich stronę i przekonaj się, jakimi usługami księgowymi mogą cię zaskoczyć oraz jak konkurencyjne są ich ceny. Dzięki wybitnym specjalistom, w twojej księgowości zapanuje ład i porządek, o jakim zawsze marzyłeś.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com