Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Eco21.pl Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny eco21.pl4 lat/aSMS

Otwórz eco21.pl

W ramach integracji i rozwoju społeczeństw w regionach na terenie Polski pojawiają się projekty, których istotą jest nauka i integracja społeczności. Celem projektów jest podniesienie jakości życia w danym regionie dzięki zwiększeniu różnorodnych kompetencji mieszkańców.

Kluczem do osiągnięcia sukcesów jest tu udział trenerów. Istotą kształcenia trenerów do roli, jaką mają odegrać w pracy z mieszkańcami regionów, jest opanowanie przez nich wiedzy dotyczącej tworzenia map społecznościowych. Moduł ten realizowany jest w oparciu o doświadczenia w pracy z mieszkańcami Wielkiej Brytanii.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz eco21.pl teraz!

Skomentuj eco21.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Szkolenia Warszawa Zarządzanie księgowością częstokroć wymaga wielkich nakładów walutowych i ciągu biegłości w interesach. Wskazane jest przerzucić część zadań zewnętrznej firmie. Ponadto wzmocnienie swojej wiedzy i doświadczenia wpływa korzystnie na biznes. Dlatego Biz500 proponuje rozległy wybór szkoleń dla jednostek i osób prywatnych. Prowadzimy instruktaże z obszaru rachunkowości i księgowości, HR miękki i mnóstwo innych. Inwitujemy do wypróbowania oferty.
 • szkoła trenerów szkoła trenerów prowadzona przez firmę GrupaSET zapewnia naukę na bardzo wysokim poziomie. Program szkoły pozwoli Państwu posiąść umiejętności trenerskie.
 • Szkolenia dofinansowane z EFS Oferta szkoleń dofinansowanych z EFS, Projekty otwarte obejmują zaawansowane szkolenia z zarządzania firmą, zarządzania zasobami ludzkimi oraz przywództwa.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Eco21.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com