Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Fraudit.pl Zero tolerancji dla nadużyć - fraudit (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny fraudit.pl5 lat/aSMS

Otwórz fraudit.pl

fraudit

zero tolerancji dla nadużyć

Jesteśmy niezależną firmą doradczą, specjalizującą się w kompleksowym zarządzaniu ryzykiem nadużyć gospodarczych.

Oferujemy komplet usług wspierających firmy w skutecznym zwalczaniu tego groźnego zjawiska - zaczynając od oceny zagrożeń, poprzez opracowanie programu zapobiegawczego, wdrożenie mechanizmów pozwalających na wykrywanie tego rodzaju incydentów, prowadzenie audytów dochodzeniowych, wyjaśniających ujawnione przypadki, kończąc na zaprojektowaniu niezbędnych działań naprawczych oraz wsparciu organizacji w dochodzeniu od sprawcy naprawy szkód i zwrotu zdefraudowych środków.

O zagrożeniach związanych ze zjawiskiem przestępczości gospodarczej oraz o najlepszych praktykach w jego zwalczaniu mogą Państwo poczytać na naszym firmowym blogu Fraud IQ.

Naszej podstawowa oferta obejmuje m.in.:

 • projektowanie i wdrażanie dedykowanych systemów zarządzania ryzykiem nadużyć,

 • przeglądy kontrolne oraz audyty tego rodzaju systemów, jak również audyty wewnętrzne systemów kontroli zarządczej,,

 • prowadzenie analiz i ocen podatności procesów na ryzyka nadużyć i nieprawidłowości,

 • proaktywne wykrywanie nadużyć i i incydentów o charakterze przestępczym w działaniu organizacji, jej pracowników, klientów i kontrahentów,

 • prowadzenie audytów dochodzeniowych / śledczych, wyjaśniających mechanizmy nadużycia i pozwalających na zapobieżenie podobnym sytuacjom w przyszłości,

 • zabezpieczanie dowodów elektronicznych oraz zastosowanie elementów informatyki śledczej w audytach dochodzeniowych (np. proces e-discovery),

 • tworzenie oraz doskonalenie mechanizmów kontrolnych zabezpieczających przed nadużyciami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą ramową. W przypadku, jeśli nie znajdą Państwo tam bezpośrednio interesującej Was usługi, zapraszamy do kontaktu z nami - z pewnością będziemy w stanie wypracować satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz fraudit.pl teraz!

Skomentuj fraudit.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 4 podobnych stron WWW:

 • Biegły sądowy z zakresu informatyki Piotr Wichrań Jako biegły sądowy z zakresu informatyki z listy Prezesa Sądu przy Sądzie Okręgowym Warszawa - Praga w Warszawie wystawiam opinie na podstawie analizy udostępnionych materiałów dowodowych w postaci dysków twardych komputerów, wszelkiego rodzaju kart pamięci w tym microSD, telefonów komórkowych oraz płyt CD lub DVD. Ekspertyzy techniczne dotyczą wszystkich systemów operacyjnych m.in. takich jak Windows czy Linux oraz platform sprzętowych PC, Playstation także Xbox.
 • Bezpieczeństwo IT - CERT Computer Emergency Response Team ComCERT SA specjalizuje się – jako jedyny niezależny podmiot w Polsce – w przygotowaniu Klientów do odparcia zagrożenia oraz we wspieraniu Klientów w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa teleinformatycznego.
 • informatyka śledcza, biegły sądowy Wykonuję opinie sądowe, odzyskiwanie danych z dysku / telefonu, zabezpieczenie dowodu elektronicznego, ochrona oraz szkolenia z zakresu informatyka śledcza. Współpraca z licencjonowaną agencją detektywistyczną.
 • Karola Wymysły Karol Szczyrbowski, blog nie tylko techniczny. Bezpieczeństwo komputerowe, informatyka śledcza. Także codzienne życie jak to na blogu.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Fraudit.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com