Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Zegarmistrzlodz.com.pl Naprawa zegarków, Tempus zegarki - zegarmistrz z Łodzi (Katalog zegarki)

Miniaturka domeny www.zegarmistrzlodz.com.pl4 lat/aSEO

Otwórz www.zegarmistrzlodz.com.pl

Firma „Tempus” zajmuje się naprawą zegarków w Łodzi od 1995 roku. Główną działalnością firmy jest naprawa zegarków i zegarów wszelkich typów. Dzięki szkoleniom przeprowadzonym w firmie Omega w Szwajcarii wykonujemy naprawy zegarków mechanicznych na najwyższym światowym poziomie.

Posiadamy szkolenia ukończone w firmie OMEGA na następujące kalibry: 830 (eta Unitas), 651, 2500, 2520, 1120 (eta 2892-2) , 1128, 861, 1861, 1151 (Valjoux 7750) oraz mechanizmy z wychwytem co-axial. W marce Longines kalibry: L697 i L698. Wszystkie szkolenia poparte są odpowiednimi testami kończącymi oraz certyfikatami. Pracujemy na profesjonalnych narzędziach i urządzeniach takich firm jak Witschi, Elma, Bergeon i innych.

Każdy zegarek wychodzący z naszej firmy uzyskuje krótką informacje techniczną o jego stanie. Taka informacja w przypadku zegarka mechanicznego zawiera zapis dokładności chodu zegarka w sześciu pozycjach, oraz jeśli jest to możliwe zapis testu szczelności. W przypadku zegarka kwarcowego jest to informacja o poborze prądu, wartość rezystancji cewki i minimalne napięcia zasilania, jak i test szczelności.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.zegarmistrzlodz.com.pl teraz!

Skomentuj www.zegarmistrzlodz.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Tissot Kraków Zegarmistrz znany jako PŁONKA to firma, która rozpoczęła działalność w 1899 roku. To zegarmistrz z wieloletnią tradycją, oferujący swoim klientom szeroki zakres usług zegarmistrzowskich. Firma ta dodatkowo zajmuje się sprzedażą zegarków pochodzących od renomowanych firm. Oferta danej firmy skoncentrowana jest również na usługach serwisowania szwajcarskich zegarków. Klienci danej firmy mogą też korzystać z usług wymiany baterii i podobnych prac zegarmistrzowskich.
 • Zegarmistrz www.dolinski.pl Serwisem zegarków we Wrocławiu zajmuje się bardzo znany zegarmistrz Doliński. Na czym polega jego fenomen? Pewnie dlatego, że ten zakład zegarmistrzowski istnieje aż od 1973 roku. Kiedyś prowadził go Pan Bronisław, dziś firma prowadzona jest przez Jego trzech synów: Mariusza, Karola i Emila. Kontunułują Oni tradycję sztuki zegarmistrzowskiej od wielu już lat. Zyskali sobie rzeszę stałych klientów, którzy nie wyobrażają już sobie pójść w inne miejsce aby naprawić swój ukochany zegarek.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Zegarmistrzlodz.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com