Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Barbety.pl Hodowla psów rasy Barbet - Wierciłapa (Katalog zwierzęta)

Miniaturka domeny barbety.pl5 lat/aMini

Otwórz barbety.pl

Nasza wielka przygoda z Barbetami, zaczęła się w 2009 roku. To właśnie wtedy w naszym domu pojawił się nasz pierwszy pies tej rasy - Argo z Górki Podduchownej. Ta brązowa kula szczęścia skradła błyskawicznie nie tylko nasze serca, ale także naszych przyjaciół i rodziny. Przez następne lata nawiązaliśmy kontakty z najlepszymi hodowcami rasy od Finlandii po Kanadę.

Zbieraliśmy informacje o rasie, jej historii i problemach związanych z małą liczebnością (wąską pulą genetyczną), o pożądanych i niepożądanych cechach wyglądu i charakteru. Hodowcy tacy jak Elaine Fichter, Paula Ballak, Henk Hilbink i Walda Brands, Ula Pepper, Stacy Able, Jacques Cyr, Ezia Carrodena Zagone, Rose Marie Naslund, Piotr Piotrowski byli i wciąż są dla nas nieocenionym źródłem wiedzy o samej rasie jak i właściwym prowadzeniu hodowli i doborze psów.

W międzyczasie, Argo uzyskał status reproduktora (jak również Championat Polski) i po pozytywnym przejściu badań został w 2011 roku ojcem miotu w szwedzkiej hodowli Luddelumps. Szczeniaki po Argo wyrosły na zdrowe i piękne psy, przygody jednego z nich można prześledzić tu - Loial d'Argo. W 2010 roku złożyliśmy do FCI wniosek o zarejestrowanie hodowli „Wierciłapa”. W 2011 roku przywieźliśmy do Polski wyjątkową sukę Georgię z francuskiej hodowli de la serve de la Chapelle d'Alexandre prowadzonej przez Elaine Fichter - hodowczyni i chodzącej encyklopedii rasy, wybranej dwukrotnie w roku 2009 i 2010 - najlepszą hodowczynią rasy.

Rodzicami Georgii są Ermengarda (aka Coccolina) (najwyżej w historii ocenionia przez SCC suka barbeta - SCC 5/6 - Grille de Sélection) i Chouffe Quaciendas (Champion Holandii), którego mamą była Udine z niezwykłego miotu "U" z hodowli Barbochos Reiau de Prouvenco.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zapraszamy do naszego serwisu ogłoszeń, w którym mogą Państwo dodać ogłoszenie za darmo, a także bez rejestracji. Szybka i skuteczna bezpłatna reklama Państwa usług. zwierzęta, 2013.05.15

Skomentuj barbety.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Blog o chartach Strona poświęcona hodowli chartów rosyjskich borzoj z Jurajskich Biskupic, chartów perskich saluki i chartów angielskich greyhound. To również portal dla miłośników psów poruszający tematy hodowli psów, żywienia i psychologii psa, treningu i wyścigów chartów oraz szczeniąt chartów. Blog porusza również tematy wychowania szczeniąt charta, prowadzenia oraz treningu, który jest istotą psów tej rasy.
 • Szkolenia psów grupowe i indywidualne Szkoła dla psów SuperrDOG Warszawa to miejsce gdzie najważniejszy jest Team pies-człowiek. Aby pies i człowiek byli szczęśliwi potrzebna jest dobra komunikacja i edukacja. Na szkoleniach Twój pies nauczy się przydatnych w życiu codziennym umiejętności, by Tobie i jemu żyło się lepiej. Korzystamy z metody pozytywnych wzmocnień, czyli motywujemy psa i nagradzamy za prawidłowe wykonanie czynności. Każde zajęcia są świetną zabawą, poznajemy lepiej swojego psa, budujemy z nim więź i uczymy się o niego dbać.
 • Chart angielski whippet - hodowla Dogarium Jeśli jesteś zainteresowany psami rasy chart angielski whippet, koniecznie zajrzyj na stronę naszej hodowli Dogarium. Znajdziesz tam informacje o rasie, fotorelacje z wystaw psów i spacerów z chartami oraz dział szczenięta. Zapraszamy!
 • Staffordshire bull terrier - hodowla Zajmujemy się hodowlą staffordshire bull terrier. Nazwa sięga ok. XVIIw. I powstała w wielkiej brytanii. Pochodzi od psów nazywanych - half and half - czyli w połowie buldog w połowie terrier. Przodkowie staffika zaczynali swoja karierę na ringach, w walce z bykami, borsukami wydrami i niedźwiedziami...
 • Buldog angielski - Hodowla Mrągowia Tym Wraz z naszą niewielką gromadką psią (buldog angielski) mieszkamy na Mazurach. Razem z nami mieszkają trzy buldogi. Pies Carlos i dwie sunie Fraszka i Maja. Carlos przyjechał do nas z hodowli Perła Wronczyna, natomiast sunie urodziły się w naszej hodowli. Ich matką była nasza pierwsza suczka Frezje, niestety nie ma jej już wśród nas. Cała nasza psia i nie tylko rodzina zaprasza do odwiedzania naszej strony internetowej.
 • Hodowla psów rasy spaniel amerykański Nasza domowa hodowla psów rasy spaniel amerykański położona jest w wiejskiej okolicy, która pozwala na spokojne i szczęśliwe życie naszych podopiecznych. Polecamy nasze szczeniaki, które są pełne miłości i nadają się do życia wśród dzieci.
 • Maltańczyk szczeniaki Jesteśmy profesjonalną hodowlą psów rasy maltańczyk, prowadzoną z pasją i nastawioną przede wszystkim na dobro tych wyjątkowych zwierzaków, które są wspaniałą ozdobą i doskonałymi przyjaciółmi. Niewielkie, białe maltańczyki o białym futerku, które oferujemy pochodzą ze skrzyżowania piesków europejskich, a także koreańskich, japońskich i tych z USA. To sprawia, że są wyjątkowe i prezentują się przepięknie. Szczenięta posiadają bogaty rodowód.
 • Hodowla Border Collie - Rewolucja Nasza hodowla jest typowo domowa dzięki czemu szczeniaczki wykazują większą chęć współpracy i przywiązanie do człowieka. Border collie zadziwia pasją pracy, sposobem poruszania się, hipnotycznym spojrzeniem. Posiada ogromną inteligencję, siłę i precyzję.
 • Akita japońska-hodowla MORI NO KODOMO Domowa hodowla akit MORI NO KODOMO zaprasza na stronę, gdzie znajdują się informacje o rasie akita, wyniki wystaw, obszerna galeria zdjęć, planowane szczenięta.
 • Al-grom - hodowla psów rasowych Labrador Retriever Hodowla psów rasy labrador. Informacje na temat rasy, galerie zdjęć, dane na temat szkoleń. Hodowla szczeniąt rasy labrador i owczarek niemiecki.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Barbety.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com