Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Cciq.pl Szkolenia międzykulturowe, różnice kulturowe w biznesie - CCIQ (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.cciq.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.cciq.pl

CCIQ Cross-CulturalIntelligence to grupa konsultantów i trenerów, których łączą pasja międzykulturowości oraz międzynarodowe doświadczenie w biznesie. Pracując w innych kulturach i rozwijając swoje kompetencje międzykulturowe, każdy z nich opracował własne programy, mające na celu pomoc firmom i indywidualnym przedsiębiorcom w efektywnym radzeniu sobie z różnicami kulturowymi.

Pracując w departamencie Human Resources organizacji między- oraz wielonarodowej lub w zespole międzynarodowym stale podróżując zarządzając zespołem zlokalizowanym w różnych miejscach realizując projekty międzynarodowe / interregionalne implementując zmiany w swojej organizacji odpowiadając za politykę zarządzania różnorodnością...

Niezbędne jest rozwijanie kompetencji kulturowych: wiedzy na temat różnic kulturowych, umiejętności dostosowania się do odmiennych sposobów komunikowania, myślenia oraz zarządzania zróżnicowanymi kulturowo zespołami.

Nasza współpraca z Klientem składa się z dwóch głównych etapów: badawczego, mającego na celu zdefiniowanie stopnia różnorodności oraz obszarów rozwoju oraz drugiego, szkoleniowo-doradczego, mającego na celu rozwój kompetencji kulturowych organizacji oraz pomoc przy wprowadzaniu zmian.

Programy kierowane są do wszystkich organizacji działających na odmiennych kulturowo rynkach, które postrzegają różnorodność jako przewagę i pragną rozwijać wiedzę oraz umiejętności związane z zarządzaniem międzykulturowym.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.cciq.pl teraz!

Skomentuj www.cciq.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące szkolenia międzykulturowe lub komunikacja międzykulturowa, czy też różnice w biznesie na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Cciq.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com