Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Perfect-cars.pl Lampy samochodowe (Katalog warsztaty)

Miniaturka domeny perfect-cars.pl5 lat/aMini

Otwórz perfect-cars.pl

Reflektory samochodowe czyli lampy samochodowe, dzielimy na kilka typów. Najbardziej znane są reflektory lustrzane na zwykłe żarówki w których strumień światła jest regulowany albo poprzez specjlanie wyprofilowane szkło lub odblask w którym montowana jest żarówka. Drugim nowszym typem reflektorów samochodowych są reflektory z układem projekcyjnym popularnie zwane reflektorami soczewkowymi. W reflektorach soczewkowych strumień światła jest kierowany poprzez przegrodę i soczewkę wewnątrz reflektora.

Technologia o której mowa jest zaopatrywana zarówno w żarówki standartowe jak i palniki ( żarniki ) xenonowe. Umożliwia jednocześnie poprzez odpowiedni elektromagnetyczny na dwufunkcyjność tego reflektora, czyli połączenie światła mijania ze światłem drogowym na jednym projektorze. Reflektor samochodowy z takim projektorem nazywamy reflektorem bixenonowym. O emisji tego światła decyduje paraboliczny kielich w którym montowana jest żarówka lub żarnik xenonowy. Kielich ten, w środku posiada idealnie lustrzaną powłokę napylaną próżniowo która poprzez odblask emituje w stu procentach natężenie światła wydzialenego przez żarnik lub żarówkę zamontowaną w reflektorze.

Eksploatacja reflektorów jest najczęściej uzależniona od kilku czynników takich jak częsta jazda nocą lub przepisy ruchu. Kiedy jedziemy nocą sprawa jest oczywista, jeżeli chodzi o ruch drogowy, w polsce zapalamy światła zaraz po uruchomieniu auta. W związku z tym, niszczenie się reflektorów samochodowych jest przyspieszona. Njczęstrzą przyczyną utraty jakości natężenia światła jest wypalający się kielich w którym zamontowana jest żarówka lub żarnik xenonowy. Każdy reflektor posiada swoje odpowietrzniki, poprzez które nagrzane powietrze w czasie pracy reflektora samochodowego jest wydalane. Po wyłączeniu i ostygnięciu jest zasysane spowrotem ponieważ się kurczy. Powietrze jest zabrudzone poprzez kurz i wilgoć i osadza się na elementach lampy, między innymi wnętrzu kielicha. Poprzez wiele lat eksploatacji, nagromadzone zabrudzenie ulega spaleniu pod wpływem temperatury żarnika lub żarówek wydzielającą się podczas świecenia. Spalony brud, osiada na odblasku kielicha przez co zmniejsza się natężenie światła. Kielichy ulegają także degradacji poprzez błędy technologiczne, przy produkcji samych kielichów ( Toyota Avensis ). Żartobliwie taka usterka jest nazywana syndromem avensisa. Wiele osób nie wie, że można regenerować reflektory samochodowe i najczęściej zakupione reflektory na aukcjach internetowych które posiadają tę samą wadę.

Firma Perfect Cars dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży lamp samochodowych, stawiła czoła problemowi naprawy reflektorów. Oferujemy całkowitą regenerację przyrządu projekcyjnego, czyli jego demontarz, oczyszczenie poprzez wyszlifowanie kielichów, wypolerowanie oraz nałożenie poprzez napylanie kolejnej warstwy lustra. Reflektor samochodowy jest jednocześnie myty dzięki temu po złożeniu wygląda i świeci jak nowy. Na życzenie klienta jest również polerowana szyba czołowa reflektora.

Warto regenerować reflektory samochodowe ponieważ zakupione z demontażu będą w większości przypadków posiadały tą samą wadę, co nie rozwiąże problemów związanych z emisją światła. Serdecznie zapraszam na konsultacje związane z regeneracją. Usługa którą firma Perfect Cars oferuje, odbywa się w ciągu jednego dnia.

Autor publikacji: Artur Lendzion perfect-cars.pl

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz perfect-cars.pl teraz!

Skomentuj perfect-cars.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 1 podobnych stron WWW:

 • Przeróbka lamp TMC MC to firma zatrudniająca wykwalifikowanych fachowców, dzięki którym może świadczyć usługi w zakresie naprawy i regenerowania reflektorów samochodowych, czy ciągnikowych lub motocyklowych. Firma oferuje również usługi skoncentrowane na przerabianiu reflektorów na ksenonowe, albo z angielskich i USA na wersje europejskie. Poza tym wykonuje ich spawanie, czy usuwa wgniecenia zderzaków. Od 2010 roku działa już na terenie całej Wielkopolski.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Perfect-cars.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com