Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Arslegisagendi.pl Kancelaria Prawa Kanonicznego (Katalog prawo)

Miniaturka domeny www.arslegisagendi.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.arslegisagendi.pl

Kancelaria Prawa Kanonicznego Ars Legis Agendi

Oferta Kancelarii to:

 1. Konsultacja sprawy przed rozpoczęciem procesu.

 2. Porady prawne.

 3. Pomoc w zbieraniu materiału dowodowych, a także ocena ich przydatności do procesu.

 4. Reprezentacja strony powodowej i pozwanej przed Sądem Kościelnym w charakterze pełnomocnika.

 5. Sporządzanie pism procesowych:

  • skargi o stwierdzenie nieważności małżeństwa (pismo rozpoczynające proces);

  • rekursu przeciwko odrzuceniu skargi o stwierdzenie nieważności małżeństwa;

  • odpowiedzi strony pozwanej na skargę o stwierdzenie nieważności małżeństwa;

  • skargi wzajemnej (pismo strony pozwanej będące odpowiedzią na skargę powodową z ustaleniem roszczeń jakich strona domaga się od strony przeciwnej);

  • głos obrończy;

  • apelacji do trybunału II instancji;

  • apelacji do Roty Rzymskiej (III instancja);

  • skargi o nieważność wyroku;

  • wniosku o zezwolenie na zawarcie małżeństwa, w sytuacji dołączenia do wyroku stwierdzającego nieważność małżeństwa zakazu jego ponownego zawarcia;

  • wniosku o dyspensę od małżeństwa ważnie zawartego, lecz niedopełnionego;

  • pozwu o separację kanoniczną;
  1. Obecność przy przesłuchaniu stron i świadków (tylko w niektórych sądach).

  Ponadto, udzielamy wszelkich porad i informacji z zakresu prawa kanonicznego.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.arslegisagendi.pl teraz!

Skomentuj www.arslegisagendi.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 9 podobnych stron WWW:

 • Kancelaria kanoniczna Nasza Kancelaria zapewnia wszechstronną pomoc prawną klientom, którzy chcieliby się starać o uzyskanie stwierdzenia nieważności małżeństwa popularnie zwanego rozwodem kościelnym. W wielu przypadkach jest to możliwe, dlatego my, jako eksperci od prawa kanonicznego przeanalizujemy Twoją sytuację i pomożemy Ci przeprowadzić całą sprawę, jeśli będą do niej podstawy.
 • stwierdzenie nieważności Małżeństwa - rozwód kościelny Oferujemy państwu w pełni profesjonalną, kompleksową obsługę prawną w zakresie uzyskiwania Stwierdzenia Nieważności Małżeństwa Kanonicznego przed Sądem Biskupim Diecezji Rzeszowskiej, Tarnowskiej, Sandomierskiej, Przemyskiej jak i przed każdym innym Trybunałem w Polsce jak i Zagranicą. Nasza Kancelaria oferuje państwu: - konsultacje sprawy przed rozpoczęciem procesu, - sporządzenie skargi powodowej, - rekursy przeciwko odrzuceniu skargi powodowej, - redagowanie pism procesowych związanych...
 • Kompleksowa obsługa prawna osób fizycznych i firm Kancelaria Adwokacka adwokatów Marcina Fidury, Przemysława Świetlickiego i Błażeja Witkiewicza świadczy kompleksową obsługę prawną dla firm i instytucji oraz osób fizycznych. Nasi prawnicy to specjaliści doświadczeni w wielu dziedzinach prawa z rozległym doświadczeniem na sali sądowej. Reprezentujemy klientów przed sądem jak również udzielamy konsultacji w zakresie różnych dziedzin prawa, opiniujemy umowy, piszemy pisma i wnioski procesowe.
 • rozwód kościelny - Kancelaria IUSTITIA Kancelaria IUSTITIA świadczymy usługi związane z procesami o stwierdzenie nieważności małżeństwa, które potocznie określane są jako rozwód kościelny lub unieważnienie małżeństwa.
 • Adwokat Kościelny Sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa - tzw. "rozwód kościelny", "unieważnienie ślubu kościelnego", "unieważnienie małżeństwa". Prawo kanoniczne. Kancelaria Prawa Kanonicznego w Krakowie.
 • Prawo Veritas - Kancelaria prawa kanonicznego W Warszawie. woj. mazowieckie. Konsultacja sprawy, obsługa i porady prawne z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.
 • rozwód kościelny. Skuteczne porady prawne przez internet. Masz pytanie lub problem z napisaniem pisma procesowego? Napisz do nas. Specjalizujemy się w tzw. rozwodach kościelnych.
 • rozwód kościelny Według najnowszych danych ponad 1/3 wszystkich nowo zawieranych małżeństw kończy się rozwodem. Rodzi się więc pytanie: jak uzyskać unieważnienie małżeństwa? My Ci powiemy! Zapraszamy!
 • Adwokat Warszawa Kancelaria prawa kanonicznego Kanonista - Warszawa. Kancelaria prawna prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli tzw. rozwód kościelny czy unieważnienie małżeństwa. Adwokaci kościelni umawiają się na spotkania w...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Arslegisagendi.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com