Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Ginekologzaleska-gajek.pl Gabinet ginekologiczny Wrocław (Katalog ciąża)

Miniaturka domeny www.ginekologzaleska-gajek.pl6 lat/aSMS

Otwórz www.ginekologzaleska-gajek.pl

Gabinet ginekologiczny, w którym wykonać można profesjonalne badania oraz uzyskać fachową pomoc w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Jeśli szukasz specjalisty, wtedy zajrzyj właśnie na tę stronę internetową!

W ofercie gabinetu między innymi znajduje się wykonywanie badań ginekologicznych okresowo, diagnozowanie i leczenie stanów zapalnych narządów rodnych, patologii szyjki macicy, problemów hormonalnych, menopauzy, a także nowoczesna antykoncepcja oraz profilaktyka nowotworowa i kompletne prowadzenie ciąży oraz badania USG. Zapraszamy!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Prowadzenie ciąży przez Panią Doktor Zaleską-Gajek dało mi duże poczucie bezpieczeństwa. Bardzo lubiłam te wizyty i teraz, kiedy mamy już ślicznego dzidziusia - tych wizyt mi brakuje ;). Może za jakiś czas zdecydujemy się na kolejne bebe i wtedy na pewno będę chodzić do Pani Doktor. Bardzo polecam! Jagoda z Wrocławia, 2013.01.13

Skomentuj www.ginekologzaleska-gajek.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych Lekarz ginekolog Pascal Eechout prowadzi gabinet ginekologiczny, mieszczący się w Warszawie oraz świadczący usługi z zakresu diagnostyki oraz leczenia chorób ginekologicznych. W zakresie działalności gabinetu mieści się wykonywanie specjalistycznych badań, w tym cytologii, kolposkopii, badania USG, a także pobieranie wycinków z szyjki macicy do badania histopatologicznego.
 • Ginekologia Nazywam się Ewa Babińska-Schmidt oraz serdecznie witam Państwa na mojej witrynie internetowej. Jestem lekarzem nauk medycznych w obszarze położnictwa i ginekologii. Od kilku lat prowadzę swój prywatny gabinet, w którym proponuję badanie i leczenie chorób kobiecych. Posiadam sprzęt, jaki pozawala na wykonanie cytologii, mammografii, elektroregulacji nadżerek, łyżeczkowania i przeprowadzenie innych zabiegów ginekologicznych. W moim gabinecie istnieje też możność zrealizowania niezbędnych szczepień.
 • Leczenie ginekologiczne, gabinet ginekologiczny Wrocławskie Centurm Ginekologii to miejsce stworzone przez dr Mikołaja Karmowskiego dla kobiet z problemami zdrowotnymi w zakresie ginekologii. Ginekolog Mikołaj Karmowski opisuje na stronie internetowej zakres przeprowadzanych zabiegów ginekologicznych oraz chirurgicznych. Na stronie artykuły takie jak: Leczenie Endometriozy, Leczenie torbieli jajników oraz filmy instruktażowe dla lekarzy z zakresu leczenia mięśniaków oraz techniki, która w Polsce jest obecnie wprowadzana - czyli Laparoskopia.
 • Ginekolog lek. med. Mariusz Rąbalski Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy lek Mariusz Rąbalski Ultrasonografia Cytologia Kolposkopia Krioterapia Wymazy bakteriologiczne HPV Mirena. Pełna diagnostyka ginekologiczna. Prowadzenie ciąży. Pełen zakres zabiegów operacyjnych drogą brzuszną i pochwową, laparoskopia diagnostyczna i lecznicza.
 • Ginekolog Michał Wojcieszyn Dzięki kwalifikacji do programu możemy zaoferować Państwu całkowicie bezpłatne zabiegi In Vitro. Bezpłatne są także wizyty i badania w trakcie realizacji programu. Refundacja nie dotyczy jedynie leków przygotowujących do zabiegu. Jeśli bezowocnie staracie się Państwo o ciążę – zapraszamy do naszej Kliniki na badania kwalifikujące do programu.
 • Ginekolog we Wrocławiu Strona internetowa gabinetu ginekologicznego specjalisty ginekologa dr n. med. Marka Tomiałowicza. Zakres usług obejmuje Prowadzenie ciąży fizjologicznej i patologicznej, leczenie i diagnostykę.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Ginekologzaleska-gajek.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com