Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Poetyckieem.mako24.com Poetyckie eM (Katalog literatura)

Miniaturka domeny poetyckieem.mako24.com7 lat/aMini

Otwórz poetyckieem.mako24.com

Serwis poświęcony poezji, prozie i innym formom literackim. Możliwość publikacji własnych utworów, komentowanie, ocenianie itp. Poezja współczesna dla każdego.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

sulma, Twój poziom bez wątpienia nie sięga obu przedstawionych serwisów. A krytyka od krytyki różni się diametralnie o czym może wiedzieć tylko ktoś inteligentny. A tego typu komentarze jak twój mogą tylko świadczyć o jednym.... Należy też pamiętać, że administratorzy tego typu serwisów narażeni są na zazdrość, zawiść i rejestrację wszelkiej maści mącicieli. Tutaj spotykamy się właśnie z takim zjawiskiem. A szkoda, bo administratorzy ciężko pracują na to żeby taki ktoś jak ty miał możliwość przeglądania w sieci ciekawych i wartych uwagi stron, do jakich PeM niewątpliwie należy. I sama serdecznie zapraszam. oleńka, 2012.10.10

Poetyckie eM to serwis, który powstał na zgliszczach mako24. Gdy strona pada pod ciężarem krytyki, potrzebny jest nowy start. I tak oto razem z właścicielką mako24, na Poetyckie eM przywędrowały wszystkie Agusie, Natusie, Ewusie i inne Piotrusie. Jaki jest poziom obu wyżej wymienionych serwisów - łatwo się chyba domyslić. sulma, 2012.10.10

To jest strona dla kogoś kto chce poczytać wspaniałe wiersze i podzielić się własną twórczością bez obawy o to jak zostanie przyjęty, administracja bowiem jak i wszyscy użytkownicy są dla siebie mili i życzliwi jednocześnie nie unikając rzetelnych ocen pod wierszami. Z całego serca polecam :) nula007, 2012.09.12

Strona na której Warto być , wspaniała atsmofera i ludzie. Jestem na niej i naprawdę mozna sie cieszyc wierszami swoimi i kogos.
Nic dodać nic ując jak ktos naprawde lubi poezje lub pisac opowiadania to warto na niej być. Zapraszam :) pozdrawiam piotrus, 2012.09.12

Polecam stronę tym którzy kochają poezję, prozę i nie tylko. Cała poświęcona jest twórczości użytkowników. Jeżeli ktoś lubi pisać wiersze, opowiadania, felietony, recenzje książek itp. to może tutaj śmiało zawitać. Zapraszam. mari, 2012.09.11

Skomentuj poetyckieem.mako24.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Zbiór życzeń i wierszy na różne okazje Na stronie znaleźć można kilkaset życzeń na różne okazje. Wszystkie posegregowane są według kategorii tematycznych co ułatwia ich znalezienie.
 • Samodzielna publikacja książek przez autorów Rozpisani.pl to portal i oferta self-publishingu dla niezależnych autorów - innowacyjny i jedyny taki na rynku projekt Grupy PWN. Napisałeś książkę i chcesz ją wydać? Pomożemy ci dotrzeć do czytelników na całym świecie.
 • Poementrant - opowiadania Portal poementrant powstał z myślą o osobach piszących własne teksty(opowiadania, wiersze, itd.). Dzięki portalowi możesz opublikować swój tekst i pokazać go innym. Jeżeli uważasz, że to coś dla Ciebie - wejdź, udostępnij, korzystaj. Enjoy pencrafting!
 • wiersze i życzenia na wszystkie okazje Strona z wierszami i życzeniami na różne okazje. Potrzebujesz złożyć komuś życzenia, wysłać wierszyk, żaden problem, wejdź na naszą stronę i odszukaj w naszej bazie tych które Ci będą odpowiadały.
 • Polskie wiersze polskiego poety Polska poezja. Polskie wiersze polskiego poety. Blog poświęcony twórczości Mateusza Pokojowczyka. Polskie wiersze. poezja w języku polskim. Młody poeta zaprasza!
 • Opowiadania Serwis internetowy oferujący publikowanie swojej twórczości. Dzięki stronie każdy twórca amator ma możliwość zamieszczania własnych opowiadań.
 • Życzenia Świąteczne Witryna internetowa WWW z życzeniami świątecznymi. Znajdziesz je tutaj w szerokim wyborze, więc oczywiście coś będzie mogło przypaść inni ludzie do gustu. Życzenia podzielone są według okazji – Boże Narodzenie, Nowy Rok i inne, więc można od razu szybko znaleźć te odpowiednie. Zapraszamy do odwiedzenia serwisy już teraz!
 • wiersze - Victor Venerdi Strona zawiera wiersze polskiego poety Victora Venerdiego, urodzonego w Warszawie w 1989 r. i tworzącego pod pseudonimem artystycznym. Twórczość ogniskuje się wokół takich tematów jak miłość, śmierć, tożsamość, przebaczenie cierpienie. Nie unika podejmowania tematów współczesnych. poezja zawiera odesłania do znanych Europejczykom dzieł sztuki jako miejsc wspólnych naszej kultury.
 • Polskie wiersze polskiego poety Blog poświęcony twórczości Mateusza Pokojowczyka. Polskie wiersze polskiego poety. Polska poezja. Polskie wiersze. poezja w języku polskim. Młody poeta i młodzi poeci.
 • Nowe Ateny Blog literacki poświęcony przede wszystkim mniej znanym pisarzom XIX wieku; cytaty z zapomnianych dzieł, anegdoty i skandale kulturalne z prasy codziennej itd.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Poetyckieem.mako24.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com