Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Astrologia-online.pl Ezoteryka online (Katalog wróżby)

Miniaturka domeny www.astrologia-online.pl6 lat/aSMS

Otwórz www.astrologia-online.pl

Ezoteryka online

Wahadełko - niedawno miałem imprezę urodzinową i jednym z prezentów jakie dostałem jest wahadełko, ale mam problem gdyż nie potrafię się nim zupełnie obsługiwać. Prezent dostałem jak się potem okazało dla żartu, ale ja potraktowałem sprawę poważnie i wahadełko spodobało mi się. Jednak kiedy zadaje pytanie wahadełko kręci się w lewą stronę, a ja oglądając sennik zupełnie nie wiem o co chodzi.

Szukałem trochę o tym w Internecie i nie mam jakieś specjalnej recepty na obsługę, a ja chciałbym pójść za tym co mówi wahadełko na zadawane pytania. W Internecie doczytałem również, że obecnie wahadełko jest wykorzystywane jako przedmiot do kopania studni, więc jego zastosowanie ma nie tylko mistyczny czy jak wolicie ezoteryczny wymiar.

Wahadełko jest też narzędziem pracy w rekach radiestety taj mówi Internet i ma służyć do wykrywania miejsc gdzie może występować promieniowanie. Jak przeczytałem w Internecie są różne rodzaje wahadełek i nie wiem w sumie do jakiej grupy mógłbym zakwalifikować moje?

Jeżeli ktoś jest na tyle łaskawy to mógłbym poprosić o jakieś cenne wskazówki jak należy obchodzić się z tym przyrządem tak żeby wahadełko wskazało mi właściwa drogę i odpowiadało na pytania w sposób prawidłowy kiedy wykorzystuje je w seansie, który ma pozwolić mi na zmianę obecnej sytuacji na lepszą?

Bardzo przydatny portal, link wart jest polecenia

-- sofia

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.astrologia-online.pl teraz!

Skomentuj www.astrologia-online.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Future-Vision - wróżby Strona future-vision.com.pl prezentuje poważne, podparte zdobytą wiedzą i doświadczeniem podejście do zagadnień związanych z analizą i prognozą przyszłości i jakości życia oraz wyborem dróg i celów.
 • Najlepszy horoskop online Karty tarot - w ostatnim czasie byłem u znajomych i 1-a z osób była twardo zaawansowana jeżeli chodzi o wróżenie i ezoterykę i odgrzebała ze sobą karty tarot. Kiedykolwiek gdzieś słyszałem o wróżbach z kart, ale zupełnie w to nie wierzyłem natomiast w zasadzie nigdy nie stało okazji, żeby przeżyć takową wróżbę na swej skórze. Kilka ludzi wróżyło sobie podczas tego zastania, w końcu natomiast przyszła kolej na mi. Basia przetasowała karty Tarot.
 • Najlepsze horoskopy Chyba wszyscy bez reszty czy to w zawartym stanie czy to w czasach dzieciństwa chcieliśmy umieć czarować. Jedni chcieli wyczarować samemu nowy rower, inni marzyli o tym żeby spośród kran leciała np. cola a takie rzeczy chcieli samemu wyczarować. Czary nigdy współczesnego człowieka pojawią się dość szybko bo obecne pokolenie wychowywane na kreskówkach jest już czarami zarażane dzięki telewizje gdzie przedstawiane są różne księżniczki.
 • Horoskopy Strona poświęcona wszelkiego rodzaju horoskopom - dziennym, miesięcznym, rocznym, partnerskim, gdzie każdy na pewno znajdzie coś, co go zainteresuje i przykuje jego uwagę na dłużej.
 • Wróżby online wróżby darmowe horoskopy Chcesz wiedzieć jak będzie wyglądała twoja przyszłość, a może szukasz horoskopu codziennego, lub opisów kart tarota, ta strona jest właśnie dla Ciebie, poradniki jak wróżyć lub urządzić mieszkanie.
 • Horoskop Przygotowałam dla Ciebie kilka osobistych pytań, a Twoje odpowiedzi pozwolą mi stworzyć horoskop indywidualny i miłosny tylko dla Ciebie. Sprawdź również horoskop partnerski.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Astrologia-online.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com