Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Kurs asertywności Trening asertywności (Katalog firmy - nauka i …)

Miniaturka domeny asertywnosc.eu8 lat/aSMS

Otwórz asertywnosc.eu

Praktyczne kursy asertywności

Witryna ta przeznaczona jest dla osób, które mają trudności z odmawianiem i upominaniem się o swoje prawa, a także do tych, którym zdarzają się wybuchy niekontrolowanej agresji. Ze szkoleń można skorzystać na kilka różnych sposobów:

 • może to być trening asertywności w formule otwartej (najpopularniejsza forma) lub

 • szkolenie indywidualne (polecane szczególnie jeśli ktoś swoje problemy z brakiem asertywności uważa za bardzo krępujące i nie chce ich omawiać na forum grupowym).

Dostępne są również zamknięte warsztaty dla firm - te przygotowywane są konkretnie pod potrzeby tych pracowników, którzy wezmą w nich udział. Proponowane tu szkolenia obejmują zarówno pracę nad przyczynami braku asertywności (czyli nad ich przekonaniami, wierzeniami i wyobrażeniami) jak i nad trenowaniem właściwych, asertywnych zachowań.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Jeśli chodzi o przyczyny braku asertywności to wśród nich są również nasze wartości - szczególnie jeśli są nieuświadomione i nieprzemyślane... marzyciel, 2012.08.27

Skomentuj asertywnosc.eu

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 ze stycznia 2021: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Szkolenia biznesowe, coaching oraz mentoring Abakano - firma szkoleniowa, zajmująca się szkoleniami biznesowymi, coachingiem biznesowym oraz jako jedna z niewielu analizą psychologiczną biznesu. Wśród szkoleń oferowanych przez firmę znajdziecie Państwo: pozytywną i bezkonfliktową komunikację, budowanie autorytetu, zarządzanie konfliktami, szkolenie z asertywności, negocjacje, psychologię sprzedaży i inne. Współpracujemy z czołowymi graczami z dziedziny IT, bankowości, energetyki, automotiv i wieloma innymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Szkolenia, audyty i wdrożenia Firma szkoleniowa z Poznania posiadająca bogatą ofertę specjalistycznych szkoleń. Doświadczeni wykładowcy. Sczegółowe programy szkoleń. Referencje od Naszych klientów.
 • Oferta wysokiej jakości szkoleń Ośrodek Psychologiczno Edukacyjny Medivia realizuje szkolenia psychologiczne oraz coaching dla biznesu, nauczycieli, kadry medycznej, pracowników ośrodków pomocy społecznej oraz osób chcących podnosić swoje kwalifikacje. Nasza firma oferuje również profesjonalne poradnictwo i konsultacje psychologiczne oraz szeroki wachlarz pomocy psychologicznej.
 • trening asertywności - coaching Jeśli chcesz zwiększyć swoją osobistą skuteczność, pragniesz aby Twoje relacje z innymi ludźmi przynosiły Ci więcej satysfakcji, marzysz o lepszej przyszłości zapraszam na spotkanie z asertywnością.
 • Korzystaj ze swoich mocnych stron, bo słabość podcina skrzydła! Strona doświadczonego psychologa, coacha i trenera rozwoju umiejętności społecznych oraz osobistych. Korzystaj ze swoich talentów i mocnych stron, asertywności, inteligencji emocjonalnej i intuicji. Sięgnij po własną przedsiębiorczość z sensem. Odwaga nie jest nieodczuwaniem strachu ale działaniem mimo niego.
 • Coaching Wrocław - Rafał Stankiewicz Jestem psychologiem, coachem i trenerem. Oferuję sesję coachingu indywidualnego we Wrocławiu. Specjalizuję się w life coachingu i coachingu asertywności. Jeśli chciałbyś podnieść jakość swojego życia i zwiększyć motywację do działania coaching jest właściwą odpowiedzią na twoje potrzeby. Coaching to proces umożliwiający odkrycie rozwiązań najbardziej odpowiednich dla Ciebie. Zadaniem coachingu jest tworzenie zmian w dotychczasowym życiu poprzez wspieranie Twoich mocnych stron.
 • Softskills - szkolenia, coaching, warsztaty Jesteś w dobrym miejscu jeśli poszukujesz miękkości kontaktów ze sobą i innymi, a miękkość tą chcesz wykorzystywać do twardego traktowania problemów. Coaching holistyczny.
 • Szkolenia Sprzedażowe Wrocław Firma szkoleniowa LNP Wrocław realizuje projekty, których celem jest wspieranie biznesu i placówek oświatowych m.in. szkolenia sprzedażowe, zajęcia z zarządzania czasem własnym i kontrolowania stresu.
 • Niepubliczny Psychiatryczny ZOZ "ARCUS" NPZOP "ARCUS". Oddział dzienny prowadzi psychoterapię grupową dla osób z zaburzeniami nerwicowymi i depresyjnymi w Elblągu.
 • HIGH5 asertywność i komunikacja w pracy biurowej Szkolenie przeznaczone dla sekretarek, asystentek, office managerów i innych pracowników biurowych, którzy chcą zwiększyć swoją efektywność przez zachowania asertywne i dobrą komunikację.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Asertywnosc.eu w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com