Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Robotico.pl Zajęcia pozalekcyjne z informatyki dla dzieci - Robotico (Katalog nauka i edukacja)

Miniaturka domeny robotico.pl11 lat/a SMS

Otwórz robotico.pl

Robotico - kursy robotyki dla dzieci

Rodzaje warsztatów dla dzieci:

Robotico organizuje kursy robotyki i informatyki dla dzieci w wieku szkolnym.

Warsztaty odbywają się w formie:

 • Zajęć pozalekcyjnych

 • Kursów weekendowych

 • Kursów semestralnych

 • Półkolonii w wakacje i ferie

 • Zabaw okolicznościowych (urodzin, imienin, itp.)

O zajęciach:

Na zajęciach wykorzystywane są edukacyjne zestawy Lego Mindstorms oraz WeDo. Na kursach uczestnicy poznają zagadnienia z robotyki, informatyki, programowania, matematyki, fizyki, konstrukcji maszyn i innych nauk. Dzięki ciekawej formie nauka jest dla nich świetną zabawą.

Główne cechy naszych kursów to nauka przez zabawę oraz nauka praktycznej wiedzy ponad teorię, a nasze hasło to: Programowanie, Pasja, Przyszłość! Zajęcia w Robotico są świetną zabawą w połączeniu z edukacją.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu

Opinie

Bardzo polecam kursy w Robotico. Moje dziecko bardzo lubi chodzić na te zajęcia i nauczył się tam programowania.

-- Bożena51

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz robotico.pl teraz!

Skomentuj robotico.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Robotico.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu robotico.pl Odśwież zrzut strony

  Zajęcia pozalekcyjne z informatyki dla dzieci - Robotico (strona robotico.pl - Robotico.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. RoboCamp - warsztaty dla dzieci RoboCamp to wyjątkowa formuła programu nauczania gdzie projektowanie, budowanie i programowanie robotów dla dzieci to czysta zabawa. RoboCamp to zajęcia w formie warsztatów dla dzieci.
  2. Szkoła Języków Obcych i Informatyki Perfekt Szkoła oferuje szkolenia i kursy w zakresie nauki języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i informatyki grupowo i indywidualnie na terenie Skarżyska, Szydłowca, Suchedniowa i Bliżyna.
  3. Korepetycje matematyka Nowy Sącz Korepetycje z matematyki, lekcje prywatne w Nowym Sączu i okolicach. Znajdziesz tu pomoc w nadrabianiu zaległości, przygotowywaniu do testów kompetencji i egzaminów; przygotowanie do matury.
  4. informatyka i nie tylko - Rodzyn.pl Blog Rodzyn.pl jest to miejsce w którym kompletnie zieloni w informatyce czy programowaniu mogą powiedzieć: "Rozwiąże to w 5 sekund". Informacje zawarte na blogu przydadzą się nawet czasem doświadczonemu ale zagubionemu programiście który kompletnie zapomiał składnij danej procedury czy ma problem z rozumowaniem niektórych pojęć.
  5. Roboty i spółka - ferie i zajęcia dla dzieci Oferta naszej spółki obejmuje realizowania programów naukowych dla dzieci oraz młodzieży. Nasi doświadczeni w pracy dziećmi inżynierowie, studenci kierunków ścisłych realizują warsztaty oraz pokazy między innymi w szkołach, przedszkolach. Na naszym koncie mamy organizację „Dnia Dziecka z Robotem” realizowanego w Pałacu prezydenckim, warsztaty na Pikniku Naukowym, itd. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!
  6. Programowanie i budowanie robotów Lego Cyberpaka to niezwykła pracownia, gdzie uczymy programowania od podstaw. Prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci w wieku 10-14 lat jak i dla młodzieży do 19 roku życia. Programowania uczymy w sposób kreatywny wykorzystując przy tym nie tylko komputer, ale także nowoczesne technologie takie jak roboty lego mindstorms ev3. Uczymy kodowania, rozwijamy kreatywność, umiejętność pracy w grupie, zdolność do analitycznego myślenia, a przy tym świetnie się bawimy.
  7. Agencja interaktywna Warszawa Oferujemy kompleksowe rozwiązania internetowe od budowy serwisu WWW do promocji w Sieci. Tworzymy strony internetowe, sklepy internetowe, CMS i portale społecznościowe. Zajmujemy się e-PR i marketingiem.
  8. Hurtownia kosmetyczna, tipsy Paznokcie - organizujemy kursy i szkolenia. Na stronie sklep internetowy w którym oferujemy profesjonalne produkty do stylizacji paznokci oraz uczymy jak zrobić tipsy a także jak utwardzić i przedłużyć naturalne paznokcie, tak aby tipsy...
  9. Linux - szkolenia on-line Linux Expert PL - profesjonalna baza wiedzy, kursy online i szkolenia stacjonarne (Łódź, Warszawa) oraz wyjazdowe o systemie Linux.
  10. Przyjzne wróżby wróżki Agafii Spotkaj się z tarotem, to wspaniałe przeżycie! Jeżeli przyjdziesz na seans wróżb pierwszy raz, zaskoczy cię, jak wiele rzeczy potrafi tarot wyczytać z twojego życia. A gdy przekonasz się, jak wiele potrafi on również przewidzieć, to wracasz
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com