Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Robotico.pl Zajęcia pozalekcyjne z informatyki dla dzieci - Robotico (Katalog firmy - nauka i …)

Miniaturka domeny robotico.pl6 lat/aSMS

Otwórz robotico.pl

Robotico - kursy robotyki dla dzieci

Rodzaje warsztatów dla dzieci:

Robotico organizuje kursy robotyki i informatyki dla dzieci w wieku szkolnym.

Warsztaty odbywają się w formie:

 • Zajęć pozalekcyjnych

 • Kursów weekendowych

 • Kursów semestralnych

 • Półkolonii w wakacje i ferie

 • Zabaw okolicznościowych (urodzin, imienin, itp.)

O zajęciach:

Na zajęciach wykorzystywane są edukacyjne zestawy Lego Mindstorms oraz WeDo. Na kursach uczestnicy poznają zagadnienia z robotyki, informatyki, programowania, matematyki, fizyki, konstrukcji maszyn i innych nauk. Dzięki ciekawej formie nauka jest dla nich świetną zabawą.

Główne cechy naszych kursów to nauka przez zabawę oraz nauka praktycznej wiedzy ponad teorię, a nasze hasło to: Programowanie, Pasja, Przyszłość! Zajęcia w Robotico są świetną zabawą w połączeniu z edukacją.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu

Opinie

Bardzo polecam kursy w Robotico. Moje dziecko bardzo lubi chodzić na te zajęcia i nauczył się tam programowania.

-- Bożena51

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz robotico.pl teraz!

Skomentuj robotico.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Outsourcing IT dla małych i średnich firm Szukasz skutecznej firmy, która dzięki swoim zaawansowanym projektom informatycznym umożliwi rozwój dla każdej kategorii przedsiębiorstw? Siriuspro.pl to zespół młodych ludzi, którzy specjalizują się w branży IT i uważają to za swoja największą pasję. Wdrażamy projekty IT dla firm w całej Polsce, zaufaj naszemu doświadczeniu i zdecyduj się na współpracę z nami.
 • Blog prywatny o charakterze informatycznym Blog informatyczny prowadzony przez zawodowego administratora systemów IT i programistę. W witrynie poruszane są różnorodne kwestie techniczne i nie tylko, należące do świata IT.
 • Studia I i II stopnia, studia podyplomowe Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy - studia I i II stopnia: Administracja, Ekonomia, Pedagogika, Stosunki Międzynarodowe, Pielęgniarstwo, Filologia, Prawo, Geodezja i Kartografia oraz Budownictwo.
 • Programowanie i budowanie robotów Lego Cyberpaka to niezwykła pracownia, gdzie uczymy programowania od podstaw. Prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci w wieku 10-14 lat jak i dla młodzieży do 19 roku życia. Programowania uczymy w sposób kreatywny wykorzystując przy tym nie tylko komputer, ale także nowoczesne technologie takie jak roboty lego mindstorms ev3. Uczymy kodowania, rozwijamy kreatywność, umiejętność pracy w grupie, zdolność do analitycznego myślenia, a przy tym świetnie się bawimy.
 • Strona z informacjami o uczelni Vistula Strona testowa dla projektu zespołowego dla uczelni Vistula w Warszawie. Na stronie znajdują się informacje dla przyszłych studentów, starających się zapisać na studia stacjonarne lub zaoczne.
 • Pracownia ceramiki artystycznej Pracownia Ceramiczna Kamika. Ceramika artystyczna, rękodzieło, biżuteria, warsztaty ceramiczne - zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz wypalanie gliny. Zapraszamy już teraz!
 • Usługi informatyczne Fobos to najstarsza firma informatyczna w Przemyślu. Naszą specjalizacją jest szeroko pojęte IT dla najbardziej wymagających klientów. Wirtualizacja czy cloud computing nie ma dla nas tajemnic
 • Usługi informatyczne Naprawa komputerów, pomoc zdalna, projektowanie i wykonywanie sieci, programowanie, bazy danych, konfiguracja i administracja serwerami. Woj. Małopolskie, Pow. Oświęcim, Gm. Kęty...
 • Firma oferuje usułgi związane z automatyzacją Automatyka przemysłowa jest jednym z najszybciej rozwijających się działów inżynierni elektrycznej. To dzięki niej działa automatyzacja proseców wytwórczości. Nasza firma proponuje tego typu usługi jak: projektowanie i budowanie maszyn, ich modernizację oraz zapewnienie bezpieczeństwa a także ich prefabrykację.Nasze pole funkcjonowania bazuje na najnowszych technologiach oraz wieloletnim doświadczeniu. Jeśli więc organizujesz zmianę w swojej firmie lub hali produkcji warto poznać się z naszą propozycją.
 • zajęcia pozalekcyjne Kraków Działalnością Akademii Programowania jest prowadzenie kursów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z zakresu łączenia nauki przedmiotów ścisłych, takich jak informatyka, matematyka i fizyka z nowymi technologiami. Kursy łączą więc naukę z zabawą i pozwalają na tworzenie amatorskich gier komputerowych, animacji 2D i 3D oraz interaktywnych historii. Kursy organizowane są w Krakowie oraz Mszanie Dolnej.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Robotico.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com