Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Pharmasoft.pl Oprogramowania dla farmacji i medycyny - PharmaSoft (Katalog oprogramowanie)

Miniaturka domeny pharmasoft.pl5 lat/aMini

Otwórz pharmasoft.pl

PharmaSoft - Oprogramowania

Logo PharmaSoft

Aby sprawnie działać na rynku każdy zakład musi mieć własną strukturę informatyczną. To zadanie powierz nam, a wtedy firma spokojnie będzie mogła skupić się na działalności i rozwoju we własnej branży.

Oferujemy:

 • tworzenie dedykowanych aplikacji,

 • pomoc w przypadku awarii,

 • wsparcie techniczne i merytoryczne użytkowników,

 • opiekę nad stanowiskami komputerowymi,

 • moderowanie i aktualizację zaprojektowanych stron,

 • szkolenia podnoszące merytoryczną wiedzę z zakresu obsługi komputera,

 • szybki czas reakcji,

a także:

 • kreacja i tworzenie witryn www,

 • tworzenie dedykowanych rozwiązań programowych,

 • doradztwo i analiza potrzeb biznesowych w przypadku oprogramowania,

 • prowadzenie wdrożeń, oraz nadzorowanie ich,

 • pozycjonowanie stron,

 • sprzedaż gotowych systemów.

Oprogramowanie dedykowane

Tworzymy oprogramowanie indywidualnie dostosowane do potrzeb, zapewniające stuprocentowe wykorzystanie potencjału zakładu.

Oferujemy również:

Kodowanie html i css – Wdrożenie kodu tych języków głównie dotyczy wyglądu i zawartości, wraz z odpowiednio przygotowanymi elementami graficznymi uzyskanymi z wcześniej zatwierdzonego projektu który tworzony jest z w rozszerzeniu „psd” powstaje oryginalna strona internetowa.

Sprzedaż systemów – Współpracując między innymi z takimi firmami jak Shoper, Allegro, i eBay, które oferują gotowe oprogramowanie jesteśmy w stanie wcielać w nie pożądaną zawartość wraz z oprawą graficzną

Dedykowane aplikacje - Czasem zachodzi potrzeba stworzenia programu od podstaw ponieważ jego funkcje nie mogą być oparte na żadnych istniejących rozwiązaniach. Jest to stworzenie odpowiedniego i unikalnego urządzenia, które swoją funkcją pokrywa się z zapotrzebowaniem danej strony i jej przeznaczeniem. Projektujemy dedykowane aplikacje internetowe, desktopowe a także mobilne.

Doradztwo – Fachowa pomoc, kiedy klient nie jest obeznany w rynku internetowym, zapoznanie go z nowoczesnymi rozwiązaniami pasującymi do jego zapotrzebowań. Często także wręcz propozycja zmiany jakiegoś sposoby mimo jasno określonych wymagań, tak aby całe urządzenie webowe działało poprawnie.

By dowiedzieć się więcej zapraszamy na indywidualne spotkanie z naszym przedstawicielem, podczas którego nasza oferta, ze zwykłej teorii zamieni się w realny projekt, który usprawni Twoją firmę.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz pharmasoft.pl teraz!

Skomentuj pharmasoft.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Strona biznesowa Sirius PRO oferuje na rynku B2B profesjonalne rozwiązania informatyczne. Specjalizuje się w usługach SEO, oferuje wdrożenie systemów B2B, platform e-commerce oraz tworzenie i projektowanie stron internetowych. Sirius PRO realizuje dla firm szkolenia z SEO, WordPressa oraz e-bezpieczeństwa.
 • Strona o oprogramowaniu dla firm Comarch Optima oprogramowanie dla firm Comarch Optima w Poznaniu. Najpopularniejszy program na rynku polskim. Comarch Optima posiada rozbudowane możliwości funkcjonalne. Obecnie do usprawnienia działalności wykorzystuje go około 60000 polskich firm. Wysoka ergonomia znacząco poprawia szybkość pracy z programem. Dlatego też praca magazynierów czy księgowych stanie się błyskawiczna a wiele czynności wykonanych będzie automatycznie. Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu celem prezentacji oprogramowania Comarch Optima.
 • oprogramowanie dla firm i biur rachunkowych DGCS jest producentem programów dla firm i biur rachunkowych. Spółka istnieje na rynku od 25 lat, a produkty przez nas stworzone wspomagają rozwój ponad 20 000 przedsiębiorstw w Polsce. Państwa komfort prowadzenia biznesu jest dla nas kluczowym priorytetem. Tworzenie aplikacji, które ubogacają ludzi i ułatwiają codzienne życie, sprawia nam wielką satysfakcję.
 • System CRM do obsługi klientów i firmy System CRM Kamflex to najlepsze narzędzie do podniesienia efektywności sprzedawców w Państwa firmie. Odpowiednie moduły do zarządzanie leadami sprzedażowymi, kalendarz, kontrahenci, faktury i magazyny dostępne online pozwalają na szybką pracę z dowolnego miejsca. Załóż darmowe konto już dziś.
 • oprogramowanie do zarządzania IT Statlook to oprogramowanie dla firm krakowskiej firmy A plus C Systems stworzone z myślą o osobach zarządzających zasobami informatycznymi w organizacjach. oprogramowanie pozwala sprawnie i łatwo zarządzać IT, użytkownikami, sprzętem, oprogramowaniem. Statlook daje również możliwość monitorowania komputerów oraz świadczenia pomocy użytkownikom za pomocą wbudowanego systemu helpdeskowego. System helpdesk ponadto posiada wbudowaną funkcje pulpitu zdalnego. Zadbaj o bezpieczeństwo IT swojej firmy.
 • wdrożenia business intelligence Nasza oferta składa się głównie z wdrożeniem modułów Business Intelligence w firmach, gdzie występuje ogromna baza danych do przetworzenia. Tworzymy również oprogramowanie firmowe wraz z pełną dokumentacją i szkoleniami kadry. Obejmujemy Państwa ostatecznie opieką serwisową w obszarze systemów raportujących. Korzystacie Państwo z marki o prawie dwudziestoletnim doświadczeniu.
 • Blog tematyczny o księgowości Blog Pomoc de minimis skierowany jest do osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Znajdują się tu materiały związane z dotacjami, gwarancjami de minimis, pozyskiwaniem kapitału dla przedsiębiorstwa, powstawaniem start-upów czy zasadami korzystania z funduszy europejskich. Proponowane artykuły dostarczają rzetelną i wiarygodną wiedzę opartą na doświadczeniu naszych ekspertów. Dodatkowo znajduje się tu dużo treści na tematy związane z dotacjami unijnymi. Pożyczki unijne, dofinansowania...
 • Sklep z oprogramowaniem Od wielu lat nasza firma specjalizuje się w realizowaniu nowoczesnego oraz wygodnego w obsłudze oprogramowania, które kierujemy zarówno do małych a także średnich firm. W naszej firmie możemy zapewnić między innymi oprogramowanie, które pozwala na obsługiwanie rachunków, faktur. Jednocześnie gwarantujemy oprogramowanie, które jest zarówno proste w obsłudze a także pozwala na zapewnienie efektywnego usprawnienia pracy w firmach.
 • oprogramowanie Asseco Wapro Jako firma odpowiadamy za dostarczanie w pełni profesjonalnego oprogramowania do zarządza firmami w sektorze MSP. Wszystkie nasze rozwiązania mają na celu usprawnienie zarządzania w firmach, co wpływa w sposób bezpośredni na sprawność działań na wielu płaszczyznach. Zapraszamy do kontaktu oraz do sięgania po rozwiązania, które przygotowaliśmy dla naszych wyjątkowych klientów.
 • oprogramowanie ERP Tworzymy oprogramowanie ERP. Naszym produktem jest pierwszy polski procesowy ERP - Macrologic Merit. Wieloletnie doświadczenie współpracy z różnymi przedsiębiorstwami, zaowocowało rozwiązaniem sprawdzającym się doskonale w różnych branżach.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Pharmasoft.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com