Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Pharmasoft.pl Oprogramowania dla farmacji i medycyny - PharmaSoft (Katalog oprogramowanie)

Miniaturka domeny pharmasoft.pl4 lat/aMini

Otwórz pharmasoft.pl

PharmaSoft - Oprogramowania

Logo PharmaSoft

Aby sprawnie działać na rynku każdy zakład musi mieć własną strukturę informatyczną. To zadanie powierz nam, a wtedy firma spokojnie będzie mogła skupić się na działalności i rozwoju we własnej branży.

Oferujemy:

 • tworzenie dedykowanych aplikacji,

 • pomoc w przypadku awarii,

 • wsparcie techniczne i merytoryczne użytkowników,

 • opiekę nad stanowiskami komputerowymi,

 • moderowanie i aktualizację zaprojektowanych stron,

 • szkolenia podnoszące merytoryczną wiedzę z zakresu obsługi komputera,

 • szybki czas reakcji,

a także:

 • kreacja i tworzenie witryn www,

 • tworzenie dedykowanych rozwiązań programowych,

 • doradztwo i analiza potrzeb biznesowych w przypadku oprogramowania,

 • prowadzenie wdrożeń, oraz nadzorowanie ich,

 • pozycjonowanie stron,

 • sprzedaż gotowych systemów.

Oprogramowanie dedykowane

Tworzymy oprogramowanie indywidualnie dostosowane do potrzeb, zapewniające stuprocentowe wykorzystanie potencjału zakładu.

Oferujemy również:

Kodowanie html i css – Wdrożenie kodu tych języków głównie dotyczy wyglądu i zawartości, wraz z odpowiednio przygotowanymi elementami graficznymi uzyskanymi z wcześniej zatwierdzonego projektu który tworzony jest z w rozszerzeniu „psd” powstaje oryginalna strona internetowa.

Sprzedaż systemów – Współpracując między innymi z takimi firmami jak Shoper, Allegro, i eBay, które oferują gotowe oprogramowanie jesteśmy w stanie wcielać w nie pożądaną zawartość wraz z oprawą graficzną

Dedykowane aplikacje - Czasem zachodzi potrzeba stworzenia programu od podstaw ponieważ jego funkcje nie mogą być oparte na żadnych istniejących rozwiązaniach. Jest to stworzenie odpowiedniego i unikalnego urządzenia, które swoją funkcją pokrywa się z zapotrzebowaniem danej strony i jej przeznaczeniem. Projektujemy dedykowane aplikacje internetowe, desktopowe a także mobilne.

Doradztwo – Fachowa pomoc, kiedy klient nie jest obeznany w rynku internetowym, zapoznanie go z nowoczesnymi rozwiązaniami pasującymi do jego zapotrzebowań. Często także wręcz propozycja zmiany jakiegoś sposoby mimo jasno określonych wymagań, tak aby całe urządzenie webowe działało poprawnie.

By dowiedzieć się więcej zapraszamy na indywidualne spotkanie z naszym przedstawicielem, podczas którego nasza oferta, ze zwykłej teorii zamieni się w realny projekt, który usprawni Twoją firmę.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz pharmasoft.pl teraz!

Skomentuj pharmasoft.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • oprogramowanie Asseco Wapro Jako firma odpowiadamy za dostarczanie w pełni profesjonalnego oprogramowania do zarządza firmami w sektorze MSP. Wszystkie nasze rozwiązania mają na celu usprawnienie zarządzania w firmach, co wpływa w sposób bezpośredni na sprawność działań na wielu płaszczyznach. Zapraszamy do kontaktu oraz do sięgania po rozwiązania, które przygotowaliśmy dla naszych wyjątkowych klientów.
 • oprogramowanie ERP Tworzymy oprogramowanie ERP. Naszym produktem jest pierwszy polski procesowy ERP - Macrologic Merit. Wieloletnie doświadczenie współpracy z różnymi przedsiębiorstwami, zaowocowało rozwiązaniem sprawdzającym się doskonale w różnych branżach.
 • oprogramowanie dedykowane dla firm oprogramowanie dedykowane to gwarancja rozwoju dla każdej firmy. Automatyzacja i standaryzacja pracy, mniejsza ilość błędów czy szybszy dostęp do informacji to tylko niektóre korzyści jakie wynikają z wdrożenia nowej aplikacji. Zakres funkcjonalności jest nieograniczony i może zawierać CRM, ERP, SCM, MES, APS, DMS, BI i inne systemy.
 • oprogramowanie dedykowane Projektujemy i wykonujemy oprogramowanie dedykowane dla firm. Jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań dosłownie każdego Klienta.
 • Sklep komputerowy Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu STARTKOMP.pl profesjonalna obsługa, szybka dostawa, posiadamy szeroki asortyment, mistrzowskie ceny na rynku porównanie opinie testy.
 • oprogramowanie dla fryzjera i kosmetyczki Serwis poświecony jest opisowi funkcjonalności oprogramowania dla gabinetu stworzonego przez firmę VERSUM. Sprawdź dostępne funkcjonalność. Zwiększ zyski swojej firmy!
 • Kasy fiskalne Poznań i oprogramowanie dla firm O tym, że pomoc informatyczna jest niezbędna, gdy zależy nam na bezproblemowym rozpoczęciu działalności gospodarczej, nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego właśnie oferujemy oprogramowanie dla firm, indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy w stanie przygotować program do sklepu, jak również oferujemy sprzedaż i serwis kas fiskalnych, drukarek, czytników kodów kreskowych, wag etykietujących itp.
 • Szkolenia, gry i platformy e-learningowe ETechnologie oferuje swoje usługi zarówno firmom, jak i instytucjom i organizacjom. Naszym atutem jest przede wszystkim umiejętność wychodzenia poza schematy. Projektujemy i tworzymy interaktywne szkolenia oraz gry e-learningowe skierowane do różnorodnych odbiorców. Nasi klienci mogą również korzystać z naszej platformy e-learningowej. Zajmujemy się także projektowaniem stron i portali internetowych w technologii responsive web design (naszą specjalizacją jest Wordpress). Chętnie dzielimy się naszą wiedzą.
 • Wdrożenie Syteline Grupę BPX tworzą starsi konsultanci i kierownicy SAP, którzy mają duże doświadczenie w projektach polskich i międzynarodowych. Zajmujemy się wdrożeniami systemów usprawniających pracę firmy.
 • CAD dotacje Zapraszamy wszystkie firmy projektowo-konstrukcyjne poszukujące korzystnych dotacji na rozruch działalności i inwestycje. W naszej bazie gromadzimy listę programów unijnych przeznaczonych na maszyny, badania oraz programy CAD. Znajdą Państwo dostępne programy, zakres dotacji, kryteria przyznawania oraz terminy składania wniosków. Pomagamy również dobrać programy dopasowane do potrzeb konkretnej firmy oraz pozyskać dofinansowanie.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Pharmasoft.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com