Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Imienniczek.pl Imieniny - daty imienin (Katalog informacja podrę…)

Miniaturka domeny imienniczek.pl5 lat/aSMS

Otwórz imienniczek.pl

Imieniny - daty imienin

ImienniczekImienniczek.pl powstał by w jednym miejscu, w prosty i przejrzysty sposób zebrać informacje o: imionach, datach imienin, znaczeniu i pochodzeniu imion oraz o świętych i błogosławionych patronach imienia.

Imieniny znajomych z Facebook-a

Nasz serwis pozwala także dowiedzieć się kiedy mają imieniny Twoi znajomi z Facebook-a!

Największe zalety serwisu:

 • Przejrzysty i elegancki wygląd

 • Ogromna baza imion i dat imienin

 • Brak agresywnych reklam i pogańskich informacji

Imieniny to święto związane z religią chrześcijańską. W związku z powyższym nie znajdziecie tu żadnych pogańskich informacji jak rzekomo przypisane imionom: kolory, liczby, gwiazdy, kamienie, cechy charakteru itp.

Opinie:

Fajna strona .Przejrzysta i intuicyjna ,czyli taka jakie powinny być wszystkie =)

-- JM

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Popraw statystyki swojej strony.Tanio i skutecznie.Zapraszamy do nas :) kampania reklamowa, 2013.02.14

Fajna przejrzysta strona, polecam wszystkim :)
Najbardziej podoba mi się to, że szybko mogę znaleźć informacje o imieninach czy to wpisując datę czy imię w pole wyszukiwania i nie przytłacza mnie ani nadmiar reklam, ani żadne beznadziejne pogańskie informacje o magicznych kolorach liczbach i kamieniach jakich pełno na innych stronach. Tu jest tylko to co potrzeba, data, imię i krótkie info o pochodzeniu imienia. Bolimowski, 2012.07.23

Skomentuj imienniczek.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Kartki okazjonalne Twoja Kartka jest miejscem, dzięki któremu będziesz mógł/mogła wręczyć bliskiej ci osobie wyjątkową kartkę z okazji urodzin, imienin, ważnej rocznicy, jubileuszy, czy po prostu jakiegoś szczególnego wydarzenia.
 • Zbiór życzeń i wierszy na różne okazje Na stronie znaleźć można kilkaset życzeń na różne okazje. Wszystkie posegregowane są według kategorii tematycznych co ułatwia ich znalezienie.
 • Zawsze aktualny kalendarz ze świętami Kartka Kalendarza to twój internetowy kalendarz na bieżąco aktualizowany. Znajdziesz tutaj informacje na temat każdego dnia z XX i XXI wieku. Począwszy od dni wolnych od pracy, świąt, uroczystości, terminów ferii zimowych, godzin wschodów i zachodów słońca, numerów tygodni, dni imienin, a skończywszy na znakach zodiaku i liczbie dni dzielących od konkretnej daty. Kalendarze dzienne, miesięczne, roczne i stuletnie. Tutaj łatwo znajdziesz wszystkie informacje o interesującej Cię dacie.
 • Gotowy zbiór życzeń i wierszyków Mnogość wierszyków i życzeń na różne okazji, do wyboru, do koloru. Jeśli chcesz komuś złożyć życzenia, napisać coś miłego, ale brakuje Ci weny. Ta strona z gotowymi życzeniami i wierszykami powinna Ci w tym pomóc. Duża dawka wierszyków i życzeń, na skroś moderowane, najwyższej jakości. Ponadto masz okazje dorzucać życzenia i wierszyki, a nawet oceniać życzenia i wierszyki innych autorów. Kładziemy ogromny nacisk na jakość, bo z pomiaru wiemy, że ciężko jest o bardzo dobre życzenia, czy wierszyki.
 • Życzenia urodzinowe, życzenia dla niego i życzenia dla niej Ksiega-zyczen.pl - to serwis zamieszczający życzenia na każdą okazję np. życzenia na urodziny, życzenia na imieniny, życzenia na ślub, życzenia na rocznice i wiele innych.
 • daty imienin i znaczenie imion Dzięki naszemu serwisowi internetowemu nigdy nie zapomnisz o imieninach swoich bliskich. Z nami możesz sprawdzić od razu, kogo imieniny wypadają w dzisiejszym dniu, a także dowiesz się, w jakich innych dniach są one obchodzone. Dostępny jest alfabetyczny spis imion, imiennik, różne życzenia imieninowe, a także można skorzystać z opcji zamówienia prezentów dla solenizantów przez internet. Nie zapomnij o imieninach swoich bliskich – zapraszamy!
 • Generator życzeń w unikalnej formie Serwis umożliwia nam stworzenie animowanych życzeń lub kartki z życzeniami. Szeroka gama konfiguracji pozwala nam stworzenie życzeń w ładnej i unikalnej formie.
 • SMSy gotowe do darmowej wysyłki Strona z SMSami na każdą okazję, podzielone na najpopularniejsze kategorie i gotowe do wysłania darmowymi SMSami wprost ze strony.
 • Poznaj znaczenie imion Serwis z najpopularniejszymi imionami żeńskimi oraz męskimi. Tutaj sprawdzisz co oznacza twoje imię i imiona twoich bliskich. Dowiesz się także skąd wzięło się twoje imię, jaka jest jego historia i co dokładnie oznacza.
 • imiona żeńskie Witryna imiona-zenskie.atlo.pl jest zbiorem wszystkich oficjalnych imion żeńskich nadawanych i używanych na terytorium Polski. Poza samym spisem imion damskich, prezentujemy także wnikliwą charakterystykę imion; również pod kątem psychologicznym i osobowościowym. To właśnie nasza domena pomoże wybrać wam najmodniejsze imię dla dziewczynki...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Imienniczek.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com