Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Knp-brodnica.pl Kongres Nowej Prawicy Brodnica (Katalog polityka)

Miniaturka domeny www.knp-brodnica.pl5 lat/aMini

Otwórz www.knp-brodnica.pl

Kongres Nowej Prawicy Brodnica to portal wolnościowy łączący obywateli Polski w dążeniu do rekonstytucji w Polsce norm i zasad cywilizacji łacińskiej. Nasza dewiza to wolność, własność, sprawiedliwość. Nową Prawicę łączy pragnienie służby normom i zasadom wyrażającym moralnie słuszne zasady współżycia obywateli oraz maksymalny zakres wolności i odpowiedzialności obywateli w relacjach z organami władzy publicznej.

Władza publiczna nie powinna być upoważniona do ordynowania norm moralnych, a jedynie do ich propagowania i skutecznej ochrony. Łączy nas przekonanie, że istnieje dobro obiektywne wyrażone zbiorem norm moralnych. Łączy nas przekonanie, że istnieją niezbywalne prawa przynależne osobie ludzkiej, rodzinie i narodowi oraz moralnie słuszne zasady sprawowania władzy.

Prawa i zasady te są nadrzędne w stosunku do treści praw stanowionych i kompetencji władz publicznych. Jednostkę, rodzinę i naród – a także religię, Kościół, moralność społeczną i kulturę – uważamy za pierwotne i autonomiczne względem państwa, które winno im służyć zgodnie z wykształconymi przez wieki regułami. Łączy nas przekonanie, że w staraniach naszych ważniejsze są środki niż cele. Podstawowym środkiem w naszych staraniach i dążeniach jest upowszechnianie wiedzy o normach i zasadach łacińskiej cywilizacji oraz upowszechnianie postawy służby tym normom i zasadom.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Skomentuj www.knp-brodnica.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Inwestycyjne Szukanie dodatkowego i pasywnego źródła dochodu dotyczy każdego z nas. Chcemy mieć więcej, abyśmy mogli żyć na wysokim poziomie i móc wydawać tyle, ile chcemy. Samo jednak wydawanie i korzystanie z produktów powoduje, że pozbywamy się pieniędzy bezpowrotnie. Zasada inwestorów mówi jasno, że aby mieć dodatkowe przychody trzeba zainwestować, czyli wpłacić. Jednak kiedy nie wystarcza nam na zwykłe życie, odkładamy oszczędzanie i inwestowanie w nieskończoność. Istnieje taki klub, który pozwala na inwestowanie...
 • Przepis na bogactwo i wolnosć finansową Strona poświęcona rozwijaniu inteligencji finansowej i własnej świadomości dążenia do bogactwa, niezależności i wolności finansowej. Nie ma tutaj konkretnych przykładów zarabiania pieniędzy, ani magicznych pigułek na to jak zarobić kasę. Zamiast tego sporo wiedzy o mentalnym podejściu do pieniędzy, wydobywaniu z siebie ukrytych możliwości, które pomogą nam w zarabianiu dużych pieniędzy i osiąganiu bogactwa i szczęścia. Zmieniając myślenie, zmieniamy swoje życie. Własny biznes jest jedyną drogą do wolności f
 • Adrian Strójwąs - Wolnościowiec Polityka wolności - Wolność gospodarcza, Kapitalizm. Monarchia i Wolność. Racjonalizm - anty-UE, anty-demokrata, anty-socjalista... Zapraszam na blog.
 • Biznes blog - edukacja finansowa Zapraszam na mój blog biznesowy, na którym zdobędziesz praktyczną wiedzę biznesową i wydostaniesz się z wyścigu szczurów szybciej niż myślisz!
 • Marketing internetowy drogą do wolności finansowej Czy zdajesz sobie sprawę, że marketing internetowy jest najszybszym i najłatwiejszym sposobem na osiągnięcie wolności finansowej? Tu możesz zdobyć za darmo wiedzę, co musisz zrobić, aby tam dotrzeć.
 • Jak zarobić przez internet Blog poświęcony zarabianiu przez internet. Jak zarobić przez internet poprzez różne formy pomnażania kapitału. Dodatkowe pieniądze zarobione przez internet.
 • Klub Cashflow Na stronie znajduje się wiele ciekawych i inspirujących artykułów o sukcesie i budowaniu niezależności finansowej. Poruszamy tematy inwestowania, pomnażania pieniędzy, otwierania własnej firmy.
 • Burn Babylon - Spalić Babilon. Muzyka i Kultura Burnbabylon.pl jest blogiem alternatywnym. Blogiem wymierzonym w otaczający nas system, który narzuca nam swoje schematy.
 • Zion Jaki jest cel naszego życia? Dokąd zmierza ludzkość? I czy znamy tak naprawdę świat, który nas otacza? Na te i inne pytania trudno jest odpowiedzieć ale zadając je stajemy się bliżsi odpowiedziom.
 • Kultura Gdańsk Gdańsk 2016 - Wolność kultury, kultura wolności. Hasło te przyświeca kampanii nadania najpiękniejszemu z miast nad morzem Bałtyckim jakim jest Gdańsk miana Europejskiej Stolicy Kultury - ESK.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Knp-brodnica.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com