Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Knp-brodnica.pl Kongres Nowej Prawicy Brodnica (Katalog polityka)

Miniaturka domeny www.knp-brodnica.pl6 lat/aMini

Otwórz www.knp-brodnica.pl

Kongres Nowej Prawicy Brodnica to portal wolnościowy łączący obywateli Polski w dążeniu do rekonstytucji w Polsce norm i zasad cywilizacji łacińskiej. Nasza dewiza to wolność, własność, sprawiedliwość. Nową Prawicę łączy pragnienie służby normom i zasadom wyrażającym moralnie słuszne zasady współżycia obywateli oraz maksymalny zakres wolności i odpowiedzialności obywateli w relacjach z organami władzy publicznej.

Władza publiczna nie powinna być upoważniona do ordynowania norm moralnych, a jedynie do ich propagowania i skutecznej ochrony. Łączy nas przekonanie, że istnieje dobro obiektywne wyrażone zbiorem norm moralnych. Łączy nas przekonanie, że istnieją niezbywalne prawa przynależne osobie ludzkiej, rodzinie i narodowi oraz moralnie słuszne zasady sprawowania władzy.

Prawa i zasady te są nadrzędne w stosunku do treści praw stanowionych i kompetencji władz publicznych. Jednostkę, rodzinę i naród – a także religię, Kościół, moralność społeczną i kulturę – uważamy za pierwotne i autonomiczne względem państwa, które winno im służyć zgodnie z wykształconymi przez wieki regułami. Łączy nas przekonanie, że w staraniach naszych ważniejsze są środki niż cele. Podstawowym środkiem w naszych staraniach i dążeniach jest upowszechnianie wiedzy o normach i zasadach łacińskiej cywilizacji oraz upowszechnianie postawy służby tym normom i zasadom.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.knp-brodnica.pl teraz!

Skomentuj www.knp-brodnica.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Inwestycyjne Szukanie dodatkowego i pasywnego źródła dochodu dotyczy każdego z nas. Chcemy mieć więcej, abyśmy mogli żyć na wysokim poziomie i móc wydawać tyle, ile chcemy. Samo jednak wydawanie i korzystanie z produktów powoduje, że pozbywamy się pieniędzy bezpowrotnie. Zasada inwestorów mówi jasno, że aby mieć dodatkowe przychody trzeba zainwestować, czyli wpłacić. Jednak kiedy nie wystarcza nam na zwykłe życie, odkładamy oszczędzanie i inwestowanie w nieskończoność. Istnieje taki klub, który pozwala na inwestowanie...
 • Przepis na bogactwo i wolnosć finansową Strona poświęcona rozwijaniu inteligencji finansowej i własnej świadomości dążenia do bogactwa, niezależności i wolności finansowej. Nie ma tutaj konkretnych przykładów zarabiania pieniędzy, ani magicznych pigułek na to jak zarobić kasę. Zamiast tego sporo wiedzy o mentalnym podejściu do pieniędzy, wydobywaniu z siebie ukrytych możliwości, które pomogą nam w zarabianiu dużych pieniędzy i osiąganiu bogactwa i szczęścia. Zmieniając myślenie, zmieniamy swoje życie. Własny biznes jest jedyną drogą do wolności f
 • Adrian Strójwąs - Wolnościowiec Polityka wolności - Wolność gospodarcza, Kapitalizm. Monarchia i Wolność. Racjonalizm - anty-UE, anty-demokrata, anty-socjalista... Zapraszam na blog.
 • Biznes blog - edukacja finansowa Zapraszam na mój blog biznesowy, na którym zdobędziesz praktyczną wiedzę biznesową i wydostaniesz się z wyścigu szczurów szybciej niż myślisz!
 • Marketing internetowy drogą do wolności finansowej Czy zdajesz sobie sprawę, że marketing internetowy jest najszybszym i najłatwiejszym sposobem na osiągnięcie wolności finansowej? Tu możesz zdobyć za darmo wiedzę, co musisz zrobić, aby tam dotrzeć.
 • Jak zarobić przez internet Blog poświęcony zarabianiu przez internet. Jak zarobić przez internet poprzez różne formy pomnażania kapitału. Dodatkowe pieniądze zarobione przez internet.
 • Klub Cashflow Na stronie znajduje się wiele ciekawych i inspirujących artykułów o sukcesie i budowaniu niezależności finansowej. Poruszamy tematy inwestowania, pomnażania pieniędzy, otwierania własnej firmy.
 • Burn Babylon - Spalić Babilon. Muzyka i Kultura Burnbabylon.pl jest blogiem alternatywnym. Blogiem wymierzonym w otaczający nas system, który narzuca nam swoje schematy.
 • Zion Jaki jest cel naszego życia? Dokąd zmierza ludzkość? I czy znamy tak naprawdę świat, który nas otacza? Na te i inne pytania trudno jest odpowiedzieć ale zadając je stajemy się bliżsi odpowiedziom.
 • Kultura Gdańsk Gdańsk 2016 - Wolność kultury, kultura wolności. Hasło te przyświeca kampanii nadania najpiękniejszemu z miast nad morzem Bałtyckim jakim jest Gdańsk miana Europejskiej Stolicy Kultury - ESK.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Knp-brodnica.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com