Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Mhr.pl Zarządzanie personelem (Katalog oprogramowanie)

Miniaturka domeny www.mhr.pl6 lat/aMini

Otwórz www.mhr.pl

Słuszne oprogramowanie komputerowe to dziś fundament w każdej odpowiednio istniejącej spółce, więc istotne jest, żeby było ono nieskomplikowane w obsłudze i posiadało wszelkie kluczowe funkcje do należytego funkcjonowania. Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych, to marka z miasta Chorzów, która została powołana do życia z połączenia zawodowców z sfery administrowania i programowania dlatego innowacyjne oprogramowanie hr to jego główne pole działania na rynku.

Z pomocą tego oprogramowania nie tylko zarządzanie personelem jest łatwiejsze, ale można również szybko zrobić harmonogram urlopów, podróży służbowych czy przeprowadzić oceny swoich pracowników. Jeżeli jesteś zaintrygowany możliwościami oprogramowania mhr to zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową po dalsze informacje.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.mhr.pl teraz!

Skomentuj www.mhr.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Oprogramowanie dla firm i biur rachunkowych DGCS jest producentem programów dla firm i biur rachunkowych. Spółka istnieje na rynku od 25 lat, a produkty przez nas stworzone wspomagają rozwój ponad 20 000 przedsiębiorstw w Polsce. Państwa komfort prowadzenia biznesu jest dla nas kluczowym priorytetem. Tworzenie aplikacji, które ubogacają ludzi i ułatwiają codzienne życie, sprawia nam wielką satysfakcję.
 • Szkolenia w zakresie premiowania pracowników Serwis premiowanie.pl prowadzony jest przez specjalistów z dziedziny premiowania, motywacji, komunikacji, systemów wynagradzania oraz zarządzanie przez cele.
 • Resolutio - ocena kompetencji Oferta naszej firmy obejmuje tworzenie oraz rozwijanie systemów zarządzania kompetencjami. Zapewniamy między innymi wykorzystanie takich narzędzi jak ocena 360 stopni, ocena predyspozycji psychologicznych, development center. Zapewniamy między innymi wykonanie usług projektowania metodologii procesów AC/DC, dobór zadań i symulacji, dobór interpretacji testów psychologicznych, tworzenie i sprzedaż zadań symulacyjnych na potrzeby sesji realizowanych przez klienta. Zapraszamy!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Mhr.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com