Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Is.gda.pl Autoryzowany serwis urządzeń grzewczych Gdańsk - Instel-Service (Katalog budownictwo)

Miniaturka domeny www.is.gda.pl6 lat/aMini

Otwórz www.is.gda.pl

Firma INSTEL-SERVICE świadczy usługi z zakresu serwisu gazowych urządzeń grzewczych. Do napraw stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne. Dzięki wysoko wykwalifikowanej z uprawnieniami kadrze technicznej i serwisowej gwarantujemy naszym Klientom fachową i rzetelną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń.

Oferujemy usługi :

 • serwis urządzeń Termet, Fondital, Demrad, Euroterm, DeDietrich i Term-Gaz

 • kontrolę szczelności instalacji gazowych

 • inspekcje instalacji spalinowo-powietrznych dla kotłów turbo i kondensacyjnych

 • chemiczne czyszczenie wymienników ciepła i instalacji c.o. oraz c.w.u.

Sprzedajemy:

 • kotły gazowe

 • gazowe podgrzewacze wody

 • zestawy solarne

 • artykuły instalacyjne

 • zasobniki c.w.u. z pompą ciepła

 • systemy kominowe

 • chemię techniczną do systemów grzewczych

Dodatkowo:

W ramach powołanego IS Konsorcjum, którego jesteśmy liderem, świadczymy kompleksowe usługi z zakresu montażu i wykonawstwa instalacji w oparciu o urządzenia z naszej oferty.

Profile działalności firmy:

sprzedaż, hurt, detal, usługi

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.is.gda.pl teraz!

Skomentuj www.is.gda.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 7 podobnych stron WWW:

 • Serwis piecyków gazowych Junkers, Vaillant itd. Żur Gaz to firma zajmująca się profesjonalną naprawą piecyków gazowych w Krakowie i okolicach. Firma działa od 1999 roku, a dzięki doświadczeniu jakie posiada naprawy wykonywane są szybko i skutecznie.
 • Ceratizit narzędzia do obróbki metalu skrawaniem Oferujemy narzędzia skrawające firmy Ceratizit. Jesteśmy autoryzowanym dealerem i przedstawicielem Ceratizit Polska. Zajmujemy się doradztwem technicznym i dostawą narzędzi do obróbki skrawaniem najbardziej znanych i renomowanych producentów. Mastermet jest w Polsce autoryzowanym dealerem takich firm jak CERATIZIT, Walter (Titex, Prototyp, Walter), GW oraz Pokolm. Zapraszamy do pobrania katalogów z narzędziami do obróbki metalu skrawaniem.
 • Serwis, naprawa urządzeń gazowych i instalacje Firma Usługi Gazownicze zajmuje się serwisem, montażem, przeglądami urządzeń gazowych. W zakresie naszych usług znajdują się takie marki urządzeń jak: Junkers, termet, Neckar, Beretta, Immergas, Euroterm, Vaillant, Saunier Duval oraz starsze piece i kotły gazowe. Wykonujemy również instalacje gazowe oraz próby szczelności instalacji gazowych. Zapraszamy do współpracy.
 • Naprawa piecyków Kraków Zajmujemy się naprawą piecyków gazowych oraz kotłów do centralnego ogrzewania. Po za tym świadczymy usługi z zakresu montażu, przeglądów oraz czyszczenia urządzeń gazowych. Wykonujemy instalacje gazowe oraz próby szczelności instalacji gazowych. Działamy na terenie Krakowa i okolic.
 • Autoryzowany serwis firmowy termet Rzeszów - naprawa kotłów Serwis termet Rzeszów. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne kotłów, piecyków, podgrzewaczy gazowych firmy termet Świebodzice. Części zamienne do kotłów i piecyków nawet starszej produkcji, oryginalne i zamienniki. Przeglądy zerowe, roczne, okresowe kotłów termet i Junkers. Usuwanie usterek, wycieków, regulacja i czyszczenie. Szybko i fachowo. Dajemy gwarancję.
 • Naprawa piecyków Kraków - hydraulik, usługi Firma którą reprezentujemy zajmuje się serwisem piecyków gazowych na terenie Krakowa i okolic. Od wielu lat zajmujemy się przeglądem konserwacją piecyków oraz montażem nowych urządzeń. Posiadamy uprawnienia gazowe, doświadczenie i sprzęt pomiarowy. W ostatnich latach było bardzo wiele przypadków zatruć tlenkiem węgla. Powodem tego zazwyczaj są dwie nieprawidłowości. Pierwsza to brak ciągu kominowego a druga to niesprawny piecyk gazowy, który emituje zbyt dużą zawartość tlenku węgla.
 • Sklep z ogrzewaniem i wyposażeniem łazienek Zajmujemy się kompleksową dostawą produktów zapewniających ogrzewanie w domach i wyposażenie łazienek. Klientom, którzy planują w przyszłości zakupić urządzenia grzewcze, instalatorom, projektantom, zawsze staramy się zapewnić kompleksowe doradztwo przy doborze kotłowni.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Is.gda.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com