Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Mkb.com.pl Jelita naturalne, jelita wieprzowe - m.k.b. Spółka z o.o. (Katalog żywność)

Miniaturka domeny mkb.com.pl12 lat/a Mini

Otwórz mkb.com.pl

Firma m.k.b. w Bydgoszczy została założona w okresie transformacji ustrojowych w 1989 r przez Małgorzatę i Piotra Kraus i jest jedną z pierwszych prywatnych firm branży jelit naturalnych w kraju. Dynamiczny rozwój doprowadził w 1990 r do przekształcenia w spółkę z o.o.

m.k.b. Spółka z o.o. wielokrotnie brała udział w międzynarodowych targach Polagra w Poznaniu, zajmuje się exportem i importem jelit naturalnych, przypraw i artykułów rzeźnickich.

Przy współpracy z partnerami zagranicznymi dokonaliśmy wyboru kilku uznanych firm na rynku niemieckim, z którymi nadal współpracujemy.

Naszą dewizą jest dążenie do zaspokojenia potrzeb klienta, aby oferowany towar sprostał wszystkim wymaganiom. Dlatego też staramy się sprowadzać artykuły sprawdzone na światowych rynkach o niekwestionowanej jakości. Odpowiednio przeprowadzona kalkulacja opłacalności zakupu lepszego artykułu przekona potencjalnego nabywcę, że ta inwestycja się zwróci! Wiedzą już o tym zakłady, które z nami współpracują od początku.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Oferujemy przygotowanie reklamy państwa strony za 0zł. reklama za darmo, 2013-02-19

Skomentuj mkb.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Mkb.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu mkb.com.pl Odśwież zrzut strony

  Jelita naturalne, jelita wieprzowe - m.k.b. Spółka z o.o. (strona mkb.com.pl - Mkb.com.pl)

  Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Zychal International jelita naturalne "ZYCHAL INTERNATIONAL" sprzedaje jelita naturalne w Polsce od 1995 r. Od dziesięciu lat pracujemy w szerokiej skali z firmami z Unii Europejskiej, Azji i obu Ameryk.
  2. osłonki naturalne i sztuczne do kiełbas - T&K Sp. z o.o. Działalność firmy oparta jest w całości na handlu produktami niezbędnymi w wyrobie kiełbas i wędzonek. W skład oferty wchodzą przede wszystkim osłonki naturalne, osłonki sztuczne (poliamidowe i białkowe), siatki i przędza do wędlin, przyprawy, peklosól, wędzarnie elektryczne, nadziewarki do kiełbas, szynkowary i inne produkty. Cechą charakterystyczną firmy, poza specjalizacją handlową, jest duża skala działania oraz kompleksowa obsługa obejmująca zarówno klienta instytucjonalnego, jak i indywidualnego.
  3. Zychal International - jelita naturalne "ZYCHAL INTERNATIONAL" sprzedaje jelita naturalne w Polsce od 1995 r. Od dziesięciu lat pracujemy w szerokiej skali z firmami z Unii Europejskiej, Azji i obu Ameryk dzięki kontaktom rodzinnym.
  4. Świat Wędlin - wyroby domowe Oferta obejmuje wędzarnie elektryczne, nadziewarki do kiełbas, osłonki do kiełbas, siatki do wędlin, szynkowary, książki poświęcone wyrobom domowym, przyprawy i akcesoria kuchenne. Świat Wędlin to miejsce, które łączy pasjonatów wyrobów domowych pragnących znaleźć wsparcie, inspirację, uzyskać fachowe informacje oraz kupić najlepszej jakości produkty.
  5. jelita wieprzowe Nasza firma oferuje bogaty asortyment produktów przeznaczony dla przemysłu spożywczego. Warto zdecydować się na artykuły właśnie od firmy Romero.
  6. Flaki Firma istnieje na rynku już 14 lat. Podczas tego czasu nabieraliśmy doświadczenia, oraz stale podnosiliśmy jakość naszych produktów. Oferujemy pyszne flaki wołowe w rosole i kaszankę z podrobami.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com