Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Pitwin.edu.pl Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny pitwin.edu.pl6 lat/aSMS

Otwórz pitwin.edu.pl

Portal naukowy pitwin to darmowe kursy e-learning potwierdzone certyfikatem. W ramach projektu pitwin można przesłać artykuły naukowe, które po recenzji zostaną zamieszczone w portalu edukacyjnym.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz pitwin.edu.pl teraz!

Skomentuj pitwin.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • portal edukacyjny poświęcony statystyce portal edukacyjny zawierający materiały z obszaru statystyki. Tworzony przez profesjonalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Porady, opisy wzorów, weryfikacja hipotez, oraz zagadnienia z zakresu analizy danych. Portal skierowany dla doktorantów, pracowników naukowych i studentów.
 • portal edukacyjny o geometrii portal edukacyjny zawiera podstawowe informacje dotyczące geometrii analitycznej oraz roli jaką spełnia na egzaminie maturalnym. Na portalu umieszczone zostały podstawowe zagadnienia teoretyczne oraz metody rozwiązywania zadań. Zamieszczone treści obejmują również porady dla maturzystów i informacje zaczerpnięte z CKE.
 • Zagadnienia z zakresu równań i nierówności portal edukacyjny zawierający podstawowe informacje z zakresu równań i nierówności z zakresu szkoły ponadgimnazjlnej. Portal powstał z myślą o uczniach, którzy wymagają powtórzenia i usystematyzowania wiedzy oraz nabycia umiejętności rozwiązywania zadań. Na stronie zamieszczony został wstęp teoretyczny, przykładowe zadania oraz aktualne wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dotyczące egzaminu maturalnego.
 • Multimedialne programy edukacyjne - Didakta.pl Didakta to projekt edukacji dwudziestego pierwszego wieku firmy Silcom Multimedia Polska. W nim mnóstwo programów edukacyjnych dla szkół oraz dla domów.
 • Finanse osobiste - poradnik edukacyjny portal edukacyjny, adresowany do młodzieży, którego celem jest nauka o zarządzaniu finansami osobistymi w dorosłym życiu, w sposób przystępny. Na portalu znajdziemy także grę ekonomiczno-finansową, która pomaga w decyzjach finansowych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Pitwin.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com