Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Ciecielaserem.info Cięcie laserem (Katalog technika)

Miniaturka domeny ciecielaserem.info5 lat/aSEO

Otwórz ciecielaserem.info

Cięcie

To grupa procesów technologicznych najczęściej początkujących proces technologiczny. *Cięcie laserem to tylko jeden z nich. Serwis ciecielaserem.info zawiera opis wszystkich powszechnie stosowanych technologii cięcia, począwszy od najstarszych, już coraz rzadziej stosowanych, do tych najnowocześniejszych, na których opiera się nowoczesny przemysł dnia dzisiejszego.

Tak więc zapraszamy do lektury opracowań na temat:

cięcie laserem

 • cięcie mechaniczne (kuźnicze, plastyczne, skrawaniem)

 • cięcie laserem

 • cięcie wodą

 • cięcie plazmą

 • historię procesów cięcia

 • ciekawostki dotyczące technologii cięcia

 • sylwetki sławnych wynalazców techniki

Czy wiesz przykładowo że:

O Jacku Karpińskim niewiele w Polsce słyszano. Choć był największym geniuszem komputerowym XX wieku, jego olbrzymi talent nie został wykorzystany. Jacek Karpiński w czasie wojny walczył podczas powstania warszawskiego oraz był członkiem AK. Po wojnie nie zdecydował się na emigrację. Był twórcą minikomputera K-202, który przewyższał poziomem techniki komputery wyprodukowane 10 lat później. Był szybszy, stosował nowatorskie powiększanie pamięci oraz umożliwiał wielozadaniowość. Niestety, wynalazek szybko zarzucono. Rewolucyjne urządzenie nie mogło przecież odstawać od norm narzuconych odgórnie przez ZSRR. Produkcję przerwano, a Karpińskiego wyrzucono z pracy.

Naukowiec z braku pieniędzy oraz z powodu ciągłych szykan zajął się hodowlą świń, a w latach 80. wyjechał do Szwajcarii, gdzie opracował robota sterowanego głosem oraz pierwszy przenośny skaner. Po powrocie do Polski po 1990 jego geniusz po raz kolejny nie został doceniony. Karpiński borykał się z problemami finansowymi i musiał dorabiać projektując...

...witryny internetowe... ;)

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz ciecielaserem.info teraz!

Skomentuj ciecielaserem.info

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Cięcie metali i usługi spawalnicze Metal-fan to specjalistyczna firma zajmująca się profesjonalną obróbką metali. W tym między innymi usługi cięcia metali za pomocą strumienia wody czy lasera. Metal-Fan.pl oferuje również usługi spawalnicze. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
 • cięcie laserem Firma oferuje profesjonalne cięcie laserowe w oparciu o innowacyjne technologie. Tworzenie przeróżnych kształtów z perfekcyjną dokładnością. Optymalnie przystosowane urządzenia spełniające wszelkie standardy. Szybkie terminy realizacji zleceń.
 • Produkcja mebli metalowych Jesteśmy producentem trwałych i funkcjonalnych mebli metalowych. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim meble biurowe, jak również meble medyczne, magazynowe, czy warsztatowe. Oferujemy również malowanie i lakierowanie proszkowe, a także usługi cięcia laserem.
 • cięcie laserem, wycinanie laserowe i obróbka CNC Firma posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obróbce skrawaniem, a od pewnego czasu specjalizuje się w wycinaniu laserowym. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możliwe jest wykonywanie usług z dużą powtarzalnością.
 • Usługi związane z obróbką metali Instytucja Metalmix ma do przedstawienia bogatą ofertę usług powiązanych z obróbką stali oraz cięciem za pomocą lasera czy strumienia wody. Metalmix wykonuje zlecenia od pojedynczych osób jak i zlecenia przemysłowe dla zakładów produkcyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony bądź skorzystania z infolinii czynnej od rana do późnych godzin popołudniowych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych – załoga Metalmix.
 • cięcie laserem Śląsk TECH-POL Śląsk oferuje cięcie laserem oraz gięcie elementów metalowych oraz obróbkę blach. Posiadamy bogaty park maszynowy, w którym znajduje się nowoczesna wycinarka laserowa o dużej precyzji cięcia oraz krawędziarki CNC umożliwiające gięcie blach i profili. Zapewniamy najwyższą jakość usług potwierdzoną wieloma certyfikatami.
 • Wycinanie laserowe Profesjonalna polska firma, od ponad 50 lat oferująca najlepsze precyzyjne konstrukcje stalowe, meble sklepowe oraz obróbkę blach i profili. Współpracuj z nami, bo warto!
 • Cięcie plazmą i laserem Wywrotki, kontenery, hakowce i hydrauliczne systemy wymienne. Skibicki Technika Transportowa to firma produkcyjna z wieloletnim stażem. Oferujemy także usługi cięcia plazmą oraz laserem.
 • Blachy BIGA-STAL naszą specjalnością są usługi takie jak gięcie blach, czy też laserowe cięcie blach. Do naszej oferty należą także blachy gorącowalcowane i zimnowalcowane.
 • cięcie laserem Nasza firma zajmuje się od lat fachową obróbką Państwa surowców za pomocą lasera. To najnowocześniejsza obecnie technologia pozwalająca na dużą efektywność i szybkość usług.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Ciecielaserem.info w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com