Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Glazurtex.pl Glazurtex - układanie płytek Łódź (Katalog budownictwo)

Miniaturka domeny glazurtex.pl6 lat/aSMS

Otwórz glazurtex.pl

Firma budowlano-wykończeniowa specjalizująca się w usługach glazurniczych. Wieloletnie doświadczenie i znajomość branżowych rozwiązań. Najwyższe standardy. Pomagamy realizować marzenia.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Powyższy klient był od samego początku nadzwyczaj podejrzliwy .Z tego wlaśnie względu zostawiałem puste worki po zurzytym kleju do płytek.Co do ustalenia wysokości ułożenia płytek to trochę nie było tak.Posadzke miał tak krzywą że nadkladałem 1,5cm kleju i jeszcze można było nadłożyć z 0,5 cm ale niestety takiej grubości kleju nie da się nadłożyć bo płytki by powpadały same przy schnięciu kleju i poźniej by miał pretensje że plytki mu odstają .sugerowalem wcześniej że trzeba by było najpierw wylać wylewkę samopoziomująca ale niestety z chytrości sie nie zgodził .Więc jak tak chciał tak ma .Natomiast co do wyliczenia metrów położonych płytek że nieby mu przybyło 3 m 2 to stek bzdur.Z niedowierzania mierzył wraz zemną profesjonalnym dalmierzem laserowym i wyszło tyle ile ja wyliczyłem a nawet więcej . Wykonawca, 2012.12.20

Zdecydowanie nie polecam.
Ustaliliśmy grubość kleju pod płytki, aby wyrównać z parkietem (za co dodatkowo zapłaciłem 10 zł/m2), a wykonane zostało klasycznie, czyli "jak mi się widzi". Teraz będę musiał szlifować całą podłogę w salonie, żeby się parkiet zmieścił. Dowiedziałem się również, że kuchnia i jadalnia mi się powiększyły o jakieś 3m2.
Umawia się na jedno, a i tak robi inaczej. Zlecasz na własną odpowiedzialność. Rozczarowany, 2011.12.12

Skomentuj glazurtex.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące układanie płytek łódź lub układanie glazury łódź, czy też usługi glazurnicze łódź na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Glazurtex.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com