Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Medox.org.pl Alkoholizm leczenie - Klinika Medox (Katalog psychoterapia)

Miniaturka domeny medox.org.pl13 lat/a SMS

Otwórz medox.org.pl

Dyskretnie położona pod Warszawą prywatna Klinika Odwykowa, proponuje leczenie uzależnień, depresji. Specjalizujemy się w odtruciach po używaniu środków psychoaktywnych i leków.
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Byłem pacjentem Medoxu w 2011 roku. Namówiony przez partnerkę korzystalem z odtrucia, terapeutka Lidka przekonala mnie do terapii. Przebywalem tam całe 5 tygodni. Wg mnie było warto. Dzisiaj biore udział w ruchu AA, już dwa lata nie piję alkoholiu. Dziękuję i polecam. Pacjent, 2013-11-14

Skomentuj medox.org.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Medox.org.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu medox.org.pl Odśwież zrzut strony

  Alkoholizm leczenie - Klinika Medox (strona medox.org.pl - Medox.org.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. AA, alkoholizm - leczenie uzależnień Stacjonarny ośrodek leczenia i terapii uzależnienia od alkoholu oraz narkotyków. Zespół specjalistów prowadzi całodobowe leczenie w Supraślu, 20 km od Białegostoku.
  2. Detoks Nasz ośrodek przywróci Państwu dawne życie, za którym tak Państwo tęsknią. Rozprawimy się z każdym uzależnieniem, czy to od alkoholu czy od narkotyków.
  3. Gabinet Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia Jestem Terapeutą Uzależnień i Współuzależnienia w procesie certyfikacji. Ukończyłam studia magisterskie na Dolnośląskiej Wyższej Szkole we Wrocławiu. Z wykształcenia jestem pedagogiem o specjalizacji resocjalizacja.
  4. alkoholizm - Ośrodek Leczenia Uzależnień alkoholizm to schorzenie, która dotyka każdego roku coraz to więcej ludzi. Skuteczna kuracja pomaga wrócić do normalnego życia.
  5. Leczenie uzależnień Witamy na stronie Ośrodka Terapii Anonimowych Alkoholików mówiącej o nastawieniu na tu i teraz oraz rozliczenia się z przeszłością w celu budowania zdrowego, twórczego i radosnego życia. Od wielu lat niezmiennie, w Polsce i za granicą.
  6. Terapia uzależnień, detoks Wspólna Droga Ośrodek odwykowy: Centrum Terapii i Profilaktyki Uzależnień Wspólna Droga. Profesjonalny, stacjonarny ośrodek leczenia uzależnień - leczenie alkoholizmu, hazardu, przemocy w rodzinie.
  7. Leczenia uzależnień - alkoholiz, hazard, leki Strona kliniki terapii uzależnień Versusmed. Oferujemy profesjonalne leczenie alkoholizmu, uzależnienia od hazardu oraz od leków. Stosujemy bezpieczne metody terapii, gwarantujemy komfortowe warunki.
  8. Nowe życie - alkoholizm, uzależnienia Strona zawiera forum dyskusyjne, czat, rozmowy ma temat alkoholizmu, narkomanii, pomoc w uzależnieniach. Na tym forum rozwiązuje się wspólnie swoje problemy poprzez rozmowę, wsparcie.
  9. Terapia uzależnień Horizon to stacjonarny prywatny ośrodek we Wrocławiu, zajmujący się profesjonalną terapią i leczeniem uzależnień. Zadzwoń i poczuje się wolny 609 88 13 88.
  10. Skuteczne leczenie uzależnień Klinika leczenia uzależnień SONO MED pomoże Państwu i Państwa bliskich skutecznie zwalczyć nałogi. Zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, leczeniem narkomanii, oferujemy wszywanie esperalu, implementację Naltrexone oraz detoks, w tym detoks kilkudniowy. SONO MED sprawi, że leczenie alkoholizmu i innych uzależnień stanie się możliwe i przebiegnie w najłagodniejszy możliwy sposób. Nasze usługi oferujemy w Warszawie, w pobliżu Warszawy, a także w domu pacjenta.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com