Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

E-cert.com.pl Świadectwo energetyczne, certyfikat - Poznań i Gniezno (Katalog budownictwo)

Miniaturka domeny e-cert.com.pl13 lat/a Mini

Otwórz e-cert.com.pl

Za pośrednictwem informacji umieszczanych na paszporcie energetycznym posiadacz, dzierżawca lub nabywca będzie mógł wskazać orientacyjne roczne zapotrzebowanie na energię, a tym samym koszt utrzymania powiązany z zapotrzebowaniem na energię. Świadectwo energetyczne to pismo, który ocenia miarę zapotrzebowania na energię niezbędną do zaspokojenia potrzeb związanych z użytkowaniem obiektu, oznacza to energii na potrzeby ogrzewania, c.w.u., wentylacji i klimatyzacji, również w przypadku budynków użyteczności publicznej także oświetlenia. Certyfikat energetyczny informuje o ilości zapotrzebowania na energię, co wynika z zastosowania standardu budynku tudzież jego systemów instalacyjnych.Celem wprowadzenia wymogu sporządzania świadectwa energetycznego jest promowanie budownictwa efektywnego energetycznie i podwyższanie świadomości obywateli w zakresie potencjału otrzymania oszczędności energii w budownictwie. Wymaganie posiadania świadectwa energetycznego budynku, lokalu mieszkalnego albo części obiektu stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową wynika z prawa europejskiego. Zobowiązania państw członkowskich Unii Europejskiej określone w dyrektywie w sprawie charakterystyki energetycznej budynków zostały zaimplementowane do naszego prawa dzięki nowelizacji ustawy Prawo budowlane. Certyfikaty energetyczne Poznań.

Bardzo fajny tekst dotyczący świadectw energetycznych.

-- Jacek

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Polecam usługi firmy CERT, wykonali rzetelnie szybko i za niewygórowaną cene świadectwo energetyczne mojego domku. Jacek, 2012-06-04

Skomentuj e-cert.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lutego 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  E-cert.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu e-cert.com.pl Odśwież zrzut strony

  Świadectwo energetyczne, certyfikat - Poznań i Gniezno (strona e-cert.com.pl - E-cert.com.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Audyt energetyczny - certyfikaty, świadectwa Firma wykonuje kosztorysy budowlane, audyty, świadectwa, certyfikaty i paszporty energetyczne mieszkań, domów i obiektów użyteczności publicznej na terenie Śląska i Zagłębia. W ofercie również obmiary i pomiary budynków...
  2. Certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne Szybkie i rzetelne wykonywanie certyfikatów energetycznych na terenie całej Polski, możliwość zleceń on-line z 10% owym rabatem.
  3. Tanie świadectwa energetyczne - Kielce, Radom Firma Cartrex oferuje swoje usługi w zakresie fachowego sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej. Zapraszamy do współpracy deweloperów, firmy budowlane, projektowe, agencje nieruchomości.
  4. Certyfikaty energetyczne opolskie Certyfikaty energetyczne budynków i lokali mieszkalnych. Sporządzanie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku. Prowadzimy doradztwo energetyczne budynków. Certyfikacja budynków.
  5. ARGOX Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych Wykonujemy świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne, audytyenergetyczne. Posiadamy ubezpieczenie OC, uprawnienia oraz doświadczenie. Firma wykonała ponad 1000 certyfikatów i audytów.
  6. Argox Eco Energia Firma Argox Eco Energia specjalizuje się w szeroko rozumianym doradztwie energetycznym, w szczególności wykonuje świadectwa energetyczne, audyty energetyczne, projektowane charakterystyki energetyczne.
  7. CE-EXPERT - certyfikaty i świadectwa energetyczne CE-EXPERT.pl - wykonujemy certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne dla mieszkań i budynków na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska. Oferujemy profesjonalną, rzetelną i terminową usługę.
  8. Certyfikaty i świadectwa energetyczne Legnica Next-Bud oferuje wykonanie certyfikaty energetyczne i świadectwa energetyczne Legnica - dolny śląsk. Wykonujemy również prace projektowe i wykończeniowe.
  9. Certyfikat Energetyczny Wszystkie niezbędne informacje o świadectwach energetycznych są zawarte na stronie Rzeszowskiej firmy Globeko. Firma oprócz certyfikacji zajmuje się również wykonywaniem badań termowizyjnych.
  10. Certyfikacja i modernizacja, CEdomu Piotr Moruń Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy CEdomu, która zajmuje się: sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych) niezbędnych do uzyskania odbioru budowlanego; realizacją audytów energetycznych i remontowych (zapraszamy do współpracy Zarządców Nieruchomości); badaniami termowizyjnymi budynków i instalacji itp.; doradztwem energetycznym. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta na naszej stronie!
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com