Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Uczelnie wyższe

Miniaturka gsw.gda.pl (Studia licencjackie Trójmiasto)4 lat/a SMS

Studia licencjackie Trójmiasto

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Gdańskiej Szkoły Wyższej. Dla naszych studentów przygotowaliśmy ciekawą ofertę dydaktyczną. Oferujemy kształcenie w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Wysoka jakość nauczania, niskie czesne, ciekawe kierunki studiów - to charakterystyka naszej Uczelni. Nauczanie jest naszą pasją, zatem z chęcią prowadzimy różnego typu darmowe kursy oraz zachęcamy naszych studentów do uczestniczenia w naszych kołach zainteresowań.

cache rekrutacja square nail rmacje telefon events stopnia zniżki kandydatów
Miniaturka www.wsu.pl (Studia - bankowość, Kraków)4 lat/a SMS

Studia - bankowość, Kraków

Prezentujemy Państwu propozycję edukacyjną Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie. Nasza uczelnia prowadzi kształcenie na kierunku finanse i rachunkowość na 16 różnych specjalnościach. Do tego prowadzimy także studia podyplomowe! Kandydatom na studnia proponujemy 0 zł wpisowego oraz 2 miesiące nauki za darmo! Naszą uczelnię tworzy najlepsza kadra wykładowców, dzięki czemu mają Państwo gwarancję najwyższego poziomu nauczania.

ubezpieczeń specjalność krakowie szkoła wyższa rekrutacja wyższej rekrutacji finanse studia
Miniaturka ignatianum.edu.pl (Administracja Kraków)4 lat/a SMS

Administracja Kraków

Akademia Ignatianum w Krakowie prowadzi studia na Wydziale Filozoficznym i Pedagogicznym. Ośrodek dydaktyczno-naukowy jezuitów istnieje od końca dziewiętnastego wieku. Teraz można się tu kształcić na takich kierunkach jak filozofia, kulturoznawstwo, psychologia, politologia i mnóstwo innych. Oferujemy też szereg studiów podyplomowych. Posiadamy odpowiednio wyposażoną bibliotekę. W naszym Międzywydziałowym Studium Języków Obcych uczymy studentów w zakresie języków obcych.

ignatianum wydział akademia krakowie turystyka cookies studia rekrutacja pedagogiczny filozoficzny
Miniaturka www.szkolymydlowskiej.pl (Licea, technika oraz szkoły policealne)4 lat/a SMS

Licea, technika oraz szkoły policealne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną strony. Proponujemy szeroki wachlarz szkół, który przypadnie do gustu nawet wybrednym słuchaczom. Zapraszamy do kontaktu.

szkoły skitter vtem siębiorczości szkoła policealne wyższa liceum technikum kursy
Miniaturka warszawa.wspkorczak.eu (WSP im. J. Korczaka w Warszawie)5 lat/a SMS

WSP im. J. Korczaka w Warszawie

Realizujemy naukę w ramach studiów wyższych związanych z takimi kierunkami jak pedagogika, polityka społeczna, pedagogika specjalna. Posiadamy zespół doświadczonych wykładowców, co pozwala nam zapewnić wysoki poziom kształcenia. Działamy na terenie Warszawy oferując wielokierunkowy rozwój swoich studentów, który ma na celu nie tylko zapewnienie wiedzy teoretycznej, ale również umiejętności praktycznych.

Miniaturka lublin.wspkorczak.eu (WSP im. J. Korczaka w Lublinie)5 lat/a SMS

WSP im. J. Korczaka w Lublinie

Zapewniamy naszym studentom wysokiej jakości poziom kształcenia na kierunkach pedagogicznych. W zamiejscowym oddziale naszej uczelni działającym na terenie Lublina gwarantujemy naukę pod okiem doświadczonych wykładowców. Nasza uczelnia nie tylko skupia się na wiedzy teoretycznej, ale zapewnia studentom również szeroki zakres praktyk zawodowych, które pozwalają na zdobycie umiejętności praktycznych niezbędnych na rynku pracy.

Miniaturka szczecin.wspkorczak.eu (WSP im. J. Korczaka w Szczecinie)5 lat/a SMS

WSP im. J. Korczaka w Szczecinie

W ramach naszej uczelnie pedagogicznej kształcimy na kierunkach pedagogicznych na rożnych stopniach studiów. Zapewniamy komfortowe warunki nauki, wysoki poziom kształcenia przez zespół doświadczonych specjalistów. Oferujemy również liczne praktyki zawodowe, których celem jest zapewnienie naszym studentom również umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu, które można od razu wykorzystać w pierwszej pracy.

Miniaturka katowice.wspkorczak.eu (WSP im. J. Korczaka)5 lat/a SMS

WSP im. J. Korczaka

Specjalizujemy się w kształceniu na kierunkach związanych z pedagogiką. Studentom zapewniamy wiele możliwości studiowania, czyli tradycyjne, odbywające się w trybie niestacjonarnym, a także, jako jedna z pierwszych uczelni w Polsce, innowacyjne związane z nauką na odległość. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania realizowany przez zespół doświadczonych wykładowców oraz liczne praktyki zawodowe pozwalające łatwiej odnaleźć się na rynku pracy.

Miniaturka www.apeiron.edu.pl (Szkoła Apeiron)5 lat/a SMS

Szkoła Apeiron

Kształcenie w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego w Krakowie Apeiron opiera się na szeroko rozumianym porządku i bezpieczeństwie zarówno w wymiarze społecznym jak i indywidualnym. Głównym celem szkoły jest przyczynienie się do odnoszenia sukcesów przez absolwentów w pracy w administracji publicznej oraz w sektorze bezpieczeństwa publicznego, a także bezpieczeństwa prywatnego.

Miniaturka otouczelnie.pl (Porównywarka i wyszukiwarka uczelni wyższych.)5 lat/a SMS

Porównywarka i wyszukiwarka uczelni wyższych.

Otwieramy przed Wami drzwi uczelni wyższych w Polsce. Nasza strona to wyszukiwarka uczelni, kierunków studiów, a także ofert pracy, staży i praktyk. Dzięki niej w jednym miejscu poznasz uczelnie i ich wydziały, a nawet zaplanujesz swoją karierę zawodową.

studia strona zaslepki nazwa uczelnie miasto studiów model dziale rekrutacji
Nauka i edukacja - lista podkategorii
↑↑↑

Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

SublimeStar.com