Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Adwokat Ostrołęka oraz Łomża Usługi prawne (Katalog prawo)

Miniaturka domeny kancelaria-ostroleka.pl8 miesiąc/eSEO

Otwórz kancelaria-ostroleka.pl

Adwokat Piotr Jarnutowski. Kancelaria Adwokacka w Ostrołęce │ POZIESTKA •WKP• w ramach doradztwa prawnego obejmuje szereg usług dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

POZIESTKA WKP

W zakresie Klientów indywidualnych pomoc prawna oparta jest o indywidualne podejście do problemu. Polega na świadczeniu zleconej usługi spośród wszystkich oferowanych przez Kancelarię lub kompleksowym prowadzeniu sprawy (sądowej, handlowej).

Dzięki budowaniu wzajemnego zaufania z Klientami oraz konsekwencji przy zapewnieniu wysokiej jakości usług oraz docenieniu naszej pomocy możemy dzisiaj świadczyć pomoc m.in. w zakresie:

 1. prawa rolnego i spożywczego;

 2. prawa łowieckiego;

 3. prawa o broni i amunicji;

 4. rozwodów i podziału majątku;

 5. spadków;

 6. dochodzenia wierzytelności;

 7. nieruchomości i procesu budowlanego;

 8. prawa karnego skarbowego;

 9. wypadków.

W aspekcie usług dla podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą pomoc prawna obejmuje wszelkie czynności związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Oparte o kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie:

 1. świadczenia stałej i kompleksowej pomocy prawnej za wynagrodzeniem ryczałtowym;

 2. świadczenia usług o charakterze doraźnym w oparciu o każdorazowe zlecenia Klienta, płatne stosownie do ustalonego wynagrodzenia lub w zakresie stawki godzinowej;

Oferujemy pomoc prawną w bieżących kwestiach działalności gospodarczej zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorcom. Pomoc ta oparta jest o specjalistyczne porady, udzielane niezwłocznie w ramach potrzeb Zleceniodawcy. W szczególności przedmiot usług dotyczy zakresu prawa handlowego, prawa pracy oraz szeroko pojętego prawa cywilnego w zakresie gospodarczej działalności przedsiębiorcy. Pomoc ta jest rozszerzona indywidualnie o pomoc prawną z dziedzin, w ramach których działa nasz Klient. Jesteśmy nastawieni na długotrwałą oraz efektywną współpracę z naszymi Kontrahentami. Budujemy bliskie i partnerskie relacje. Więzi te oparte są o znajomość warunków, w jakich działają nasi Klienci. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować optymalną pomoc, dostosowaną do potrzeb, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu świadczonych usług prawnych.

Doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań prawnych służących spełnieniu ich celów.

Świadczymy usługi polegające m.in. na:

 1. wszelkiego rodzaju konsultacjach i poradach prawnych w Kancelarii lub u Klienta, drogą telefoniczną, mailową oraz faksem;

 2. sporządzaniu opinii oraz opracowań prawnych w formie pisemnej lub elektronicznej oraz ekspertyz;

 3. audycie prawnym;

 4. sporządzaniu projektów umów zawieranych w obrocie cywilnym i gospodarczym, w tym ich opiniowaniu;

 5. sporządzaniu projektów aktów prawnych, uchwał, porozumień, postanowień, regulaminów i statutów, zarządzeń;

 6. asystowaniu w negocjacjach i mediacjach handlowych;

 7. nadzorze nad bieżącymi sprawami korporacyjnymi: uchwały i zmiany w organach spółki, rejestracji;

 8. sporządzaniu wszelkich pism procesowych oraz przedprocesowych, przykładowo jak pozwów, apelacji, skarg administracyjnych, wezwań do zapłaty;

 9. reprezentacji procesowej przed Sądami każdej instancji, w tym przed sądami administracyjnymi; przed Krajową Izbą Odwoławczą przy Prezesie Zamówień Publicznych; zastępstwa przed organami administracji, samorządowym kolegium odwoławczym, Prokuraturą i Policji; postępowaniach arbitrażowych i mediacji, postępowań egzekucyjnych;

 10. przeprowadzeniu szkoleń z wybranych zagadnień prawnych na podstawie opracowanych programów merytorycznych, w tym szkoleń wewnętrznych u Klienta;

 11. windykacji należności;
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz kancelaria-ostroleka.pl teraz!

Skomentuj kancelaria-ostroleka.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z grudnia 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Wyszukiwarka prawników i instytucji Ogólnopolski rejestr i wyszukiwarka prawników (adwokatów i radców prawnych) oraz prawników polskojęzycznych mających siedzibę za granicą, rozbudowana baza linków do innych portali z orzecznictwem, informacjami przydatnymi dla prawników oraz osób zainteresowanych tematyką prawa, zawodami prawniczymi, wykonywaniem zawodu, znanymi postaciami historycznymi, na bieżąco moderowany i aktualizowany branżowy katalog firm oferujących usługi prawne.
 • Umowy gospodarcze w Warszawie - MC-LEGAL Rozwiązujemy sprawy rzetelnie i szybko! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej Zbigniew Marek Czarny – kancelaria Prawna: WWW.mc-legal.pl . Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 602 58 50 39 , mailowo : marek.czarny@mc-legal.pl bądź przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie 02-761, na ulicy Macedońskiej 5. Zapraszamy Serdecznie!
 • Usługi notarialne Strona zawiera informację o usługach notarialnych dostępnych w Warszawie, kierowanych do osób, które dokonują zakupu nieruchomości, zakładają spółkę, chcą sporządzić akt poświadczenia dziedziczenia lub chcą dokonać innej czynności, która wymaga formy aktu notarialnego lub poświadczenia przez notariusza.
 • Blog z poradami prawnymi w sprawach spadkowych Blog prowadzony przez adwokata zajmującego się sprawami spadkowymi. Przykłady sytuacji prawnych ze spraw prowadzonych przez kancelarię. Sprawy o dziedziczenie na podstawie ustawy i testamentu. Kwestie podatkowe dziedziczenia. Długi spadkowe i spadek zagraniczny.
 • Porady prawne na temat rozwodu i alimentów Sprawy rozwodowe – porady prawne na temat rozwodu, separacji. Alimenty na dziecko i podział majątku. Blog o rozwodzie, separacji i alimentach. Porady prawne na temat sprawy rozwodowej. Porady adwokata w sprawach rozwodowych.
 • Sprawy spadkowe, testamenty i dziedziczenie Przepisy prawne na temat spadków i darowizn. Jak nie odziedziczyć długów spadkowych? Kto dziedziczy spadek i w jakiej wysokości? Co to jest zachowek? Kiedy zapłacę podatek od darowizny? Jak przebiega sprawa spadkowa? Czy stwierdzenie nabycia spadku można przeprowadzić tylko w sądzie? Porady prawne w sprawach spadkowych - aktualne przepisy prawne i ich interpretacja.
 • kancelaria komornicza B.Górczyński, Łódź Widzew Komornik B. Górczyński prowadzący kancelarię komorniczą przy Sądzie Rejonowym Łódź Widzew prowadzi skuteczne egzekucje komornicze. Komornik szybko znajdzie majątek dłużnika i zajmie jego samochód, mieszkanie, wynagrodzenie za pracę na poczet niespłaconego zadłużenia, alimentów. kancelaria komornicza organizuje licytacje komornicze zajętego majątku. Skuteczny komornik w Łodzi, który szybko odzyska twój dług zgodnie z orzeczeniem sądu. kancelaria komornicza w Łodzi.
 • kancelaria notarialna Łódź - akty notarialne kancelaria notarialna w Łodzi sporządza akty notarialne przy kupnie mieszkania i nieruchomości. Sporządza umowy przedwstępne oraz poświadczenia dziedziczenia spadku. U notariusza poświadczysz notarialne podpis i dokumenty. Notariusz sporządzi umowę notarialną i protokół zebrania. Notariusz sprawdzi dla ciebie stan prawny nieruchomości przez transakcją. Sprawdzi księgę wieczystą i dowie się, czy nieruchomość nie jest obciążona hipoteką i czy transakcja kupna jest bezpieczna. Notariusz w Łodzi w centrum.
 • Wiedza prawnicza - przepisy i porady prawne Portal prawny dla każdego. Masz prawo znać prawo. Przepisy prawne i zmiany przepisów. Porady prawne na temat spraw rozwodowych, spadkowych, praw konsumenta, odszkodowań i innych dziedzin prawa. Zawody prawnicze ich opis, uprawnienia i kompetencje. Co robi adwokat, radca prawny, notariusz i komornik? Porady prawne na podstawie przykładów z sal sądowych i praktyki kancelarii prawnych. Podstawy prawa musi znać każdy, a ich nieznajomość nie zwalania z odpowiedzialności za nieprzestrzeganie. Portal prawniczy...
 • kancelaria adwokacka Strona internetowa kancelarii adwokackiej Mariusz Kubiak & Partners z siedzibą w Rawie Mazowieckiej. Oferujemy kompleksową pomoc prawną.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Kancelaria-ostroleka.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com