Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Bogumiladampc.pl Terapeuta manualny (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny bogumiladampc.pl3 lat/aSMS

Otwórz bogumiladampc.pl

Terapeuta manualny

Jestem terapeutą manualnym. Zajmuję się leczeniem zaburzeń czynności narządu ruchu. W swojej pracy posługuję się systemem nazywanym Terapia Manualna w Modelu Holistycznym (TMH).

Procedury diagnostyczne oraz lecznicze dostosowuję do aktualnego stanu pacjenta na podstawie informacji pozyskanych z wywiadu oraz badania manualnego.

Dolegliwości, z którymi najczęściej spotykam się w gabinecie to:

 • bóle kręgosłupa: szyjnego, piersiowego, lędźwiowo-krzyżowego,

 • dyskopatie,

 • dolegliwości zlokalizowane w rejonie miednicy i stawu biodrowego,

 • bóle kończyn dolnych: rwa udowa, rwa kulszowa,

 • bóle kończyn górnych: rwa ramienna, bóle barku,

 • bóle głowy.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Terapeuta manualny godny polecenia. Panią Bogusię polecili mi moi znajomi. Słyszałam o niej same pochlebne opinie. Po wizycie w gabinecie ból kości ogonowej, który mi dokuczał - odszedł bezpowrotnie. Jeżeli szukasz dobrego terapeuty manualnego w Poznaniu, to warto skorzystać z usług mgr Bogumiły Dampc. Adrianna, 2013.05.03

Ładna stronka. Ciekawy tekst o bólu kości ogonowej. Terapeuta manualny Poznań, 2013.03.19

Skomentuj bogumiladampc.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Rehabilitacja i konsultacje lekarskie Gabinet Nowoczesnej Rehabilitacji Fizjoporadnia. Rehabilitacja kręgosłupa, stawów, układu mięśniowego i powięzi. Doświadczony zespół fizjoterapeutów i lekarzy specjalistów ortopedii i traumatologii oraz neurochirurgii. Dzięki ścisłej współpracy lekarzy i rehabilitantów osiągamy wybitne wyniki w diagnostyce i terapii większości schorzeń układu ruchu oraz układu nerwowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, pracę opieramy na sprawdzonych i uznanych w świecie metodach rehabilitacyjnych. Sprawdź nas!
 • Rehabilitacja funkcjonalna Kraków Przedsiębiorstwo fizjotrener.com proponuje klientom możliwość wykonania specjalnie przygotowanego treningu wytrzymałościowego lub funkcjonalnego. Zajmujemy się również pomocą w zakresie urazów kręgosłupa, narządu ruchu, problemów ze stawami i wielu innych. Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym etapie leczenia. Posiadana wiedza i doświadczenie gwarantuje doskonałe efekty każdej przeprowadzonej kuracji.
 • terapia manualna i rehabilitacja w Mrągowie Gabinet terapii manualnej i rehabilitacji Aktivmed z Mrągowa oferuje zabiegi wykonywane przez doświadczonego fizjoterapeutę Piotrka Ziuzię. Na stronie dostępny jest cennik oraz zakres zabiegów oferowanych dla pacjentów.
 • Fizjoterapia w Szczecinie Zapraszamy do naszego Zachodniopomorskiego Centrum Rehabilitacji, posiadamy wykwalifikowany personel, świetnych lekarzy specjalistów jak i najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny.
 • Rehabilitacja Radomsko Na stronie znajdziemy dokładne informacje na temat oferty rehabilitacji z dojazdem do domu pacjenta na terenie Radomska i okolic przez fizjoterapeutę Piotra. W ofercie znajduje się pełna gama masażu, zabiegów Rehabilitacji i fizjoterapii w Radomsku. Dojazd do klienta zawsze po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Bogumiladampc.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com