Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Mmakarate.pl Sei Budokai MMA Karate - Warszawa Ursynów (Katalog dyscypliny sportow)

Miniaturka domeny mmakarate.pl4 lat/aSEO

Otwórz mmakarate.pl

Trening MMA dla każdego dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością

Lubisz MMA ale boisz się kontuzji?

Twoje zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Dzięki nowoczesnej metodyce treningowej zyskasz siłę i sprawność bez niepotrzebnego narażania zdrowia.

Zestaw ochraniaczy zapewnia bezpieczeństwo, rękawice bokserskie, kaski z kratą, ochraniacze na piszczele, to wszystko sprawa, że trening jest kompleksowy ale i maksymalnie bezpieczny. Mocny ale bezpieczny trening pozwala wygrać ze swoimi słabościami, oderwać się od dnia codziennego, zrelaksować po pracy i szkole.

Miła, przyjacielska atmosfera na treningach zapewnia relaks i szybkie podnoszenie umiejętności. Boisz się zapisać dziecko na zajęcia ze sztuki walki?

Nie musisz się obawiać. Ilość kontuzji w sportach walki jest o wiele niższa niż w popularnych sportach takich jak piła nożna, siatkówka czy nawet tenis.

Dzięki treningowi dzieci zyskają zdrowie, siłę wewnętrzną i zewnętrzną. Kultura praktykowana w trakcie zajęć karate uczy dobrych manier, szacunku do drugiego człowieka i współpracy zespołowej. Dodatkowo dziecko obraca się w odpowiednim towarzystwie i nie przesiaduje bezcelowo przed komputerem, telewizorem czy na ławce przed blokiem.

REKREACJA - SPORT - SAMOOBRONA

Te trzy słowa oddają moją koncepcję treningu. Jest on przeznaczony dla wszystkich od dzieci po seniorów.

REKREACJA ponieważ trening to:

 • zdrowy i aktywny sposób spędzania wolnego czasu

 • kontakt z ludźmi o podobnych zainteresowaniach

 • sposób na uwolnienie ciała i umysłu od negatywnego wpływu codziennej dawki stresu

SPORT ponieważ:

 • będziesz doskonalić swoje umiejętności i charakter

 • będziesz uczyć się zwyciężać i dążyć do celu

 • będziesz ćwiczyć ciężko i pokonywać swoje słabości

 • celem treningu będzie między innymi odnoszenie zwycięstw na arenie sportowej, tak amatorskiej jak i w przyszłości zawodowej w K1 czy MMA.

SAMOOBRONA ponieważ:

 • solidny trening przełoży się na Twoje umiejętności obronne

 • weżniesz udział w treningu psychologicznym, treningu asertywności - czyli umiejętności pozwalających uniknąć większości zagrożeń bez zastosowania siły fizycznej (szczególnie zalecane w przypadku samoobrony kobiet)
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Zapraszamy do naszego serwisu ogłoszeń, w którym mogą Państwo dodać ogłoszenie za darmo, a także bez rejestracji. Szybka i skuteczna bezpłatna reklama Państwa usług. ogłoszenia Warszawa, 2013.04.18

Skomentuj mmakarate.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Informacje sportowe ŁączyNasPasja to portal skierowany z myślą o wszystkich fanach sportu. Znajdziecie tutaj aktualności sportowe, oraz wszelkie informacje na temat swoich ulubionych rozgrywek, oraz ulubionych drużyn sportowych. Zapraszamy gorąco wszystkie zainteresowane osoby!
 • Sztuki walki Prezentuje blog, na którym poznasz sztuki walki. Z pewnością znajdziesz tu istotne informacje o walkach siłowych i samoobronie. Sprawdź dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia z sztuk walki...
 • Producent wkładów do bagażnika Firma KAD-PLAST od początku działalności specjalizuje się w produkcji artykułów motoryzacyjnych. Wkłady bagażnikowe z matą antypoślizgową oraz wkłady bagażników bez antypoślizgu. Siedziba firmy mieści się w Krupskim Młynie, z kolei zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Gliwicach.
 • Jak spawać Spawanie jest obecnie najbardziej rozpowszechnionym sposobem łączenia metali, polegającym na miejscowym rozgrzaniu metalu do stanu topnienia. Spawanie odbywa się z dodawaniem lub bez dodawania spoiwa oraz bez stosowania jakiegokolwiek nacisku lub uderzenia. Rozróżnia się następujące rodzaje spawania: gazowe, elektryczne, łukiem krytym, żużlowe, w osłonie argonu, w osłonie dwutlenku węgla, plazmowe, elektronowe i inne.
 • Sprzedaż sprzętu do sportów walki i mma Sklep stacjonarny i internetowy Live-stron.pl przedstawia i posiada pełną ofertę niezbędnego sprzętu do uprawiania sportów walki oraz mma. Sklep mma live-strong.pl jest wyłącznym dystrybutor kimon Storm i Koral.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Mmakarate.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com