Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Hirumed.pl Leczenie Pijawkami Lekarskimi - HIRUMED Łódź (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny www.hirumed.pl6 lat/aSMS

Otwórz www.hirumed.pl

Specjalizujemy się w leczeniu chorób z użyciem pijawek lekarskich. Nasz zespół terapeutów posiada udokumentowaną wiedzę na temat stawiania pijawek oraz doświadczenie w hirudoterapii.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

nie polecam, syf, brud, nie fachowa opieka , brak profesjonalizmu , nie miłe podejście do pacjenta anonim, 2011.04.16

Skomentuj www.hirumed.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • leczenie pijawkami Podczas zabiegu pijawka przylega szczelnie do skóry zapobiegając przedostawaniu się do organizmu bakterii. Ranka jest chroniona przed przedostaniem się bakterii opatrunkiem jałowym...
 • pijawki Warszawa - leczenie pijawkami Warszawa Jeżeli pacjent pokona wewnętrzny lęk, bądź obrzydzenie i nabierze przekonania, że te malutkie stworzonka dadzą nam więcej niż zażywane garściami chemiczne preparaty, to jakość naszego zdrowia i życia ulegnie znaczącej poprawie. pijawki pochodzą z hodowli, są przebadane laboratoryjnie. Kontrola biologiczna zapewnia, że pacjent otrzymuje wysokiej jakości czysty środek leczniczy. Zapraszamy do gabinetu w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej.
 • leczenie pijawkami i technika Bowena Bowtech nie ma przeciwwskazań i można go zastosować u wszystkich, a nawet u niemowląt. Technika Bowena to sposób ręcznego pobudzenia organizmu do autonaprawy. W trakcie sesji większość cierpiących doświadcza stan głębokiego relaksacja lub zasypia.W naszej praktyce staramy się podejść do każdego pacjenta indywidualnie tak by rozwiązać jego problem generalnie. Jest to metoda coraz częściej stosowana przez terapeutów na zachodzie.
 • pijawki lekarskie W naszych gabinetach zapewniamy leczenie pijawkami. Od wielu lat specjalizujemy się w hirudoterapii. Zabiegi w naszych gabinetach wykonywane są jedynie przez certyfikowanych hirudoterapeutów, którzy ukończyli odpowiednie kursy. Posiadamy doświadczonych specjalistów w stosowaniu hiurdoterapii i leczeniu pijawkami szerokiej gamy przypadków chorobowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w ramach naszej strony firmowej!
 • Hirudoterapia, larwoterapia, akupunktura i medycyna naturalna Warsztat Elemiah - obszar działania: hirudoterapia - leczenie za pomocą pijawki lekarskiej, larwoterapia - mady, leczenie trudno gojących się ran, akupunktura tradycyjna i kosmetyczna. Ponadto masaże, kosmetyka, medycyna energetyczna, oczyszczanie organizmu, suplementy tudzież zioła. Zapraszamy! Bydgoszcz, ul. Nakielska 333, tel. 696 373 227
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Hirumed.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com