Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Gestalt.poznan.pl Prywatna Praktyka Terapii Gestalt (Katalog psychoterapia)

Miniaturka domeny gestalt.poznan.pl7 lat/aSMS

Otwórz gestalt.poznan.pl

Terapia Gestalt w Poznaniu

Jeżeli poszukujesz dla siebie pomocy w rozwiązywaniu problemów natury emocjonalnej, rodzinnej, psychologicznej albo po prostu potrzebujesz intensywniej rozwijać samego siebie, na stronie poznańskiej Praktyki Terapii Gestalt możesz znaleźć dla siebie interesującą ofertę.

Praktyka ta opiera swą działalność na humanistycznym paradygmacie pomagania i wychodzi poza chłodne, medyczne schematy.

Psychoterapia Gestalt różni się od psychoanalitycznej czy też terapii behawioralnej tym, że w dużej mierze integruje ze sobą świadomość własnych zachowań, emocji umysłu oraz ciała. Jest psychoterapią holistyczną w tym znaczeniu, że nie fragmentuje człowieka, lecz ujmuje jako całość. Oznacza to, że w centrum zainteresowania psychoterapeuty jest cała osoba, a żadne z zachodzących w niej zjawisk nie jest pomijane. Dlatego psychoterapeutę interesuje poznanie problemu pacjenta na płaszczyźnie emocjonalnej, intelektualnej, ale także jego przejawy somatyczne. Psychoterapia Gestalt pomaga rozwijać świadomość samego siebie, być pełniej w teraźniejszości, wchodzić w bardziej autentycznie w relacje z ludźmi. Świadome doświadczanie tu-i-teraz jest podstawą elastycznego działania i podejmowania dobrych decyzji.

Oferowana pomoc skierowana jest w takim samym stopniu do osób cierpiących na zaburzenia psychiczne jak i osób po prostu zainteresowanych poznaniem siebie i dalszym rozwojem.

Oferta obejmuje:

 • Konsultacje;

 • Psychoterapię indywidualną długoterminową i krótkoterminową;

 • Terapię par.

Lokalizacja Ośrodka w funkcjonalnym centrum Poznania sprawia, że dojazd na spotkanie jest łatwe z różnych okolic miasta. Zaś same rozmowy terapeutyczne odbywają się w przyjaznym, dyskretnym i estetycznym lokalu.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz gestalt.poznan.pl teraz!

Skomentuj gestalt.poznan.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Pozycjonowanie stron - Kraków oraz poznań Firma SEOGods - tylko u nas znajdą Państwo profesjonalną usługę pozycjonowania stron internetowych oraz sklepów. Obsługujemy klientów z miast Krakowa oraz Poznania. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta. Tworzymy również strony internetowe oraz przeprowadzamy Audyty stron WWW tzw Optymalizacje witryny. Tworzymy tylko skutecznie SEO. Posiadamy również w naszej ofercie tworzenie kampanii Adwords oraz Facebook.
 • Organizacja ślubów i wesel, eventów Stoisz przed ogromnym wyzwaniem zorganizowania i zaplanowania własnego ślubu? Nie wiesz od czego zacząć? Zgłoś się do naszej firmy, która zajmuje się organizacją ślubów i wesel. Dzięki niej wszystko pójdzie po Twojej myśli. Organizacja ślubów to nie tylko przystrojenie kościoła i sali weselnej, to również wybór menu, oprawy muzycznej i wiele innych spraw. Nasza firma zorganizuje dla Ciebie także wedding planner na terenie miast Bydgoszcz, Toruń, Trójmiasto, poznań, Warszawa Łódź, Wrocław, Kraków.
 • Usługi fotograficzne Profesjonalny, zawodowy fotograf poznań. Sesje dla firm, imprezy firmowe, sesje produktowe, sesje ślubne. sesje narzeczeńskie. Krótkie terminy realizacji. Autorska obróbka graficzna.
 • Wypożyczalnia samochodów poznań - całodobowo Przyjazna dla klienta wypożyczalnia samochodów poznań. Negocjuj najlepsze warunki wynajmu samochodu wraz z ceną i wyposażeniem. Auto możemy podstawić w umówione miejsce. Nie stosujemy limitu kilometrów. Możesz bezpłatnie zaparkować na jednym naszych parkingów w Poznaniu.
 • Profesjonalna oprawa muzyczna wesel Nazywam się Michał Kluczyński. Od 2004 roku pracuje jako dj, wodzirej oraz prezenter radiowy. Specjalizuje się w muzyczno-konferansjerskiej obsłudze uroczystości weselnej. Ponad 10 lat pracy jako dj, wodzirej w branży weselnej sprawiło, iż jestem specjalistą w tej dziedzinie i moja osoba jest gwarancja udanej imprezy. Podczas każdego zlecenia dysponuje najwyższej klasy sprzętem nagłośnieniowo-oświetleniowym, wytwornicami dymu oraz baniek. Więcej informacji znajdą Państwo na mojej stronie internetowej.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Gestalt.poznan.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com