Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Ehr Programy zdrowotne (Katalog medycyna)

Miniaturka domeny www.osoz.pl13 lat/a Mini

Otwórz www.osoz.pl

osoz w trosce o podniesienie stanu zdrowia społeczeństwa polskiego stworzył różnorodne programy profilaktyczne i zdrowotne, które mają za zadanie w jak największym stopniu wspomóc służbę zdrowia.
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.osoz.pl teraz!

Skomentuj www.osoz.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2022: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Konsultacje kardiologiczne MedGo to platforma telemedyczna umożliwiająca konsultację medyczną z lekarzem specjalistą bez względu na to gdzie się znajdujesz. Aktualnie w bazie MedGo znajduje się 15 lekarzy specjalistów z różnych dziedzin. Porad na MedGo udzielają oprócz lekarzy fizjoterapeuci oraz psycholodzy. Strona udostępnia łatwą rejestrację oraz logowanie do serwisu. W ten sposób każdy uzyska szybki dostęp do profesjonalnej pomocy medycznej, zza ekranu swoich monitorów.
 • SilSense Technologies - układy sensoryczne Przedmiotem działalności firmy są innowacyjne technologie w obszarach obejmujących m.in. zastosowania militarne, cywilne. Autorskie rozwiązania powstały dzięki współpracy z ośrodkami badawczo-rozwojowymi. Specjalność - integracja zaawansowanych systemów elektromechanicznych wraz z oprogramowaniem.
 • telemedycyna bliżej Ciebie Strona poświęcona wartości telemedycyny w Polsce i na Świecie. Zawiera ważne informacje na temat korzyści płynących ze stosowania telemedycyny w opiece medycznej, raporty i filmy opisujące jej misję. Ta nowa dziedzina medycyny stosowana jest w kardiologii, nadając jej nowy wymiar i usprawniając diagnostykę chorób serca. Telekardiologia pomaga kardiologowi zdalnie dokonać e-diagnozy chorego i zrobić badanie ekg serca przez telefon, gdy jest w domu. Nowy sektor e-zdrowia, w którym teleopieka przyspiesza...
 • Zdrowy Senior - Teleopieka24 Strona Teleopieka24.pl jest w całości przeznaczona seniorom, łamiąc obecny stereotyp osób starszych. Wartości jakie chcemy osiągnąć przez stronę to aktywizacja seniorów, nakłanianie ich do codziennej aktywności fizycznej i społecznej. Na stronach witryny znajdują się także porady jak dbać o serce aby ciągle cieszyć się życiem, jak z niego korzystać, jakie są ostatnie trendy w usługach dla seniorów.
 • Raport NFZ System Informatyczny wspomagający NFZ jest jednym z priorytetowych projektów firmy KAMSOFT, ponieważ od jakości tego Systemu zależy funkcjonowanie NFZ oraz powodzenie całej reformy systemu opieki zdrowotnej.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Osoz.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2022 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com