Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Spadki i Darowizny Sprawy spadkowe, testamenty i dziedziczenie (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny adwokat-porady.com3 miesiąc/eSMS

Otwórz adwokat-porady.com

Spadki, darowizny i testamenty

Strona poświęcona spadkom i darowiznom. Podręczna baza wiedzy na temat przepisów prawa spadkowego z bieżącymi zmianami prawa.

Dowiesz się co to jest dziedziczenie ustawowe i testamentowe. Będziesz wiedział co to jest krąg osób uprawnionych do dziedziczenia. Będziesz wiedział jak liczy się udziały spadkowe.

Strona podzielona na działy:

 • Pojęcia prawne - słowniczek pojęć dotyczących dziedziczenia, testamentów i spadków. Znajdziesz tu między innymi definicję zachowku, testatora, wstępnych i zstępnych

 • Dziedziczenie - dział poświęcony zasadom dziedziczenia. Omówione są zasady dziedziczenia według ustawy i na podstawie testamentu

 • Testament - omawiamy zasady pisania testamentu oraz warunki formalne testamentu, aby był on ważny i trudny do podważenia. Rodzaje testamentów i ich opis. Tutaj znajdziesz informacje na temat testamentu ustnego, dowiesz się co to jest testament alograficzny i poznasz inne rodzaje testamentów

 • Zachowek - wszystko na temat zachowku. Dowiesz się komu należy się zachowek i kto będzie musiał zapłacić zachowek

 • Wydziedziczenie - co to takiego wydziedziczenie i czy każdego można wydziedziczyć. Ponadto będziesz wiedział, czy osobie wydziedziczonej należy się zachowek. Poznasz różnice pomiędzy wydziedziczeniem a pominięciem w testamencie

 • Darowizna - czasami darowizna jest lepszym rozwiązaniem niż testament. Poznasz definicję darowizny i podstawowe zasady liczenia podatku od darowizn

 • Ważne adresy - gdzie szukać szczegółowych informacji na temat interpretacji przepisów spadkowych i podatkowych

Strona prowadzona w formie bloga i zawiera publikacje na temat prawa spadkowego. Podręczna baza wiedzy na temat dziedziczenia i testamentów.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Ciekawa strona o spadkach idarowiznach, Niezły zbiór przepisów i przykładów. Agata, 2016.07.12

Skomentuj adwokat-porady.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Blog z poradami prawnymi w sprawach spadkowych Blog prowadzony przez adwokata zajmującego się sprawami spadkowymi. Przykłady sytuacji prawnych ze spraw prowadzonych przez kancelarię. Sprawy o dziedziczenie na podstawie ustawy i testamentu. Kwestie podatkowe dziedziczenia. Długi spadkowe i spadek zagraniczny.
 • Kancelaria notarialna Łódź - akty notarialne Kancelaria notarialna w Łodzi sporządza akty notarialne przy kupnie mieszkania i nieruchomości. Sporządza umowy przedwstępne oraz poświadczenia dziedziczenia spadku. U notariusza poświadczysz notarialne podpis i dokumenty. Notariusz sporządzi umowę notarialną i protokół zebrania. Notariusz sprawdzi dla ciebie stan prawny nieruchomości przez transakcją. Sprawdzi księgę wieczystą i dowie się, czy nieruchomość nie jest obciążona hipoteką i czy transakcja kupna jest bezpieczna. Notariusz w Łodzi w centrum.
 • Usługi prawne Kancelaria Adwokacka Piotra Jarnutowskiego jest niezależną kancelarią prawną. Została założona przez adwokata Piotra Jarnutowskiego w 2011 r. w Ostrołęce, gdzie mieści się główne biuro.
 • Edukacja prawna Strona naszeprawo.pl poświęcona jest tematyce prawnej. Opisuje zagadnienia w sposób łatwy i przystępny dla czytelnika. Celem strony jest edukacja w zakresie znajomości prawa.
 • Kancelaria prawna i prawo rodzinne Kancelaria Adwokacka Kamili Łukowicz to zespół profesjonalistów świadczących usługi w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego i karnego. Udzielają porad, pomagają sporządzać umowy i pisma procesowe, reprezentują swoich klientów przed sądem.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Adwokat-porady.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com