Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Adwokat Anna Gręda Łódź Kancelaria Adwokacka - usługi prawne w Łodzi (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny greda-kancelaria.pl1 lat/aSMS

Otwórz greda-kancelaria.pl

Kancelaria Adwokacka Łódź Adwokat Anna Gręda

Adwokat Anna Gręda jest gwarantem rzetelnego i odpowiedzialnego podejścia do Klientów i każdej sprawy, z jaką mają do czynienia.

Obsługa prawna (w tym przedsiębiorców) prowadzona jest zawsze z uwzględnieniem najwyższego poziomu merytorycznego, a także z zachowaniem najlepszych i najwyższych standardów etycznych.

Model wynagrodzenia, który jest akceptowany to model: ryczałtowy, godzinowy lub ryczałtowo-godzinowy.

Klient (indywidualny czy korporacyjny - firmowy) uzyskuje zawsze rzetelną informację o realnych szansach osiągnięcia zamierzonego celu oraz o kosztach sądowych związanych ze sprawą.

Klient jest na każdym etapie sprawy szczegółowo informowany o jej przebiegu oraz podejmowanych czynnościach. Profesjonalna forma działania, która występuje w Kancelarii Adwokackiej Adwokat Anny Grędy pozwala gruntownie zabezpieczyć interesy klienta oraz spełnić jego wszystkie oczekiwania.

Współpraca z klientem realizowana jest osobiście w siedzibie Kancelarii Adwokackiej w Łodzi jak i za pomocą elektronicznych środków komunikowania się.

Adwokat Anna Gręda prowadzi sprawy:

 • cywilne (w tym: odszkodowania),

 • spadkowe (w tym stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, nieważność testamentu),

 • rodzinne (w tym sprawy o rozwód, kontakty z dzieckiem, alimenty, podział majątku),

 • pracy (reprezentując pracodawców oraz pracowników).

Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Gręda prowadzi również sprawy z zakresu permanentnejobsługi prawnej przedsiębiorców.

Adres: ul. Elektronowa 8, Łódź

tel. 42 688 01 78

WWW.greda-kancelaria.pl

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz greda-kancelaria.pl teraz!

Skomentuj greda-kancelaria.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Blog z poradami prawnymi w sprawach spadkowych Blog prowadzony przez adwokata zajmującego się sprawami spadkowymi. Przykłady sytuacji prawnych ze spraw prowadzonych przez kancelarię. Sprawy o dziedziczenie na podstawie ustawy i testamentu. Kwestie podatkowe dziedziczenia. Długi spadkowe i spadek zagraniczny.
 • Porady prawne na temat rozwodu i alimentów Sprawy rozwodowe – porady prawne na temat rozwodu, separacji. Alimenty na dziecko i podział majątku. Blog o rozwodzie, separacji i alimentach. Porady prawne na temat sprawy rozwodowej. Porady adwokata w sprawach rozwodowych.
 • Sprawy spadkowe, testamenty i dziedziczenie Przepisy prawne na temat spadków i darowizn. Jak nie odziedziczyć długów spadkowych? Kto dziedziczy spadek i w jakiej wysokości? Co to jest zachowek? Kiedy zapłacę podatek od darowizny? Jak przebiega sprawa spadkowa? Czy stwierdzenie nabycia spadku można przeprowadzić tylko w sądzie? Porady prawne w sprawach spadkowych - aktualne przepisy prawne i ich interpretacja.
 • Wiedza prawnicza - przepisy i porady prawne Portal prawny dla każdego. Masz prawo znać prawo. Przepisy prawne i zmiany przepisów. Porady prawne na temat spraw rozwodowych, spadkowych, praw konsumenta, odszkodowań i innych dziedzin prawa. Zawody prawnicze ich opis, uprawnienia i kompetencje. Co robi adwokat, radca prawny, notariusz i komornik? Porady prawne na podstawie przykładów z sal sądowych i praktyki kancelarii prawnych. Podstawy prawa musi znać każdy, a ich nieznajomość nie zwalania z odpowiedzialności za nieprzestrzeganie. Portal prawniczy...
 • kancelaria adwokacka Strona internetowa kancelarii adwokackiej Mariusz Kubiak & Partners z siedzibą w Rawie Mazowieckiej. Oferujemy kompleksową pomoc prawną.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Greda-kancelaria.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com