Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Denar Ośrodek Szkolenia Szkolenia zawodowe i szkolenia interpersonalne (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny denar.edu.pl1 lat/aSMS

Otwórz denar.edu.pl

Kursy zawodowe

Szkolenie – ma na celu uzyskanie,

uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych potrzebnych do wykonywania pracy.

Szkolenia interpersonalne

Współczesny trening interpersonalny główny nacisk kładzie na przeżywanie emocji, zwiększenie zaufania do grupy, otwarcie się uczestników przed sobą. Najczęściej stosuje się go, w kształceniu menedżerów i trenerów.

Kursy językowe

Założeniem kursów językowych jest wzbogacenie metod nauczania o doświadczenia płynące z praktycznego wykorzystania języka obcego w życiu codziennym, oraz umożliwienie uczestnikom poznania kultury danego kraju. Oferowane kursy różnią się stopniem intensywności oraz charakterem zajęć.

Korepetycje

Dodatkowe lekcje pozaszkolne, które mają na celu powtórzenie materiału i przygotowanie z uczniem pracy domowej zadanej w szkole.

Darmoweszkolenia

KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY – OSOBY POWYŻEJ 45 ROKU ŻYCIA

Szkolenie „Fundusze unijne 2014-2020”

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz denar.edu.pl teraz!

Skomentuj denar.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • E-konkursy na infokonkursy.pl Skupisko różnych konkursów tylko u nas! Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową INFOKONkursy: www.infokonkursy.pl ... Można się z nami skontaktować mailowo: biuro@infokonkursy.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie. Zapraszamy Serdecznie!
 • Nauka angielskiego online i kursy angielskiego Specjalizujemy się w nauce angielskiego online. Jesteśmy szkołą językową i biurem tłumaczeń. W naszej ofercie są kursy angielskiego ogólnego (np. konwersacje angielski) oraz specjalistycznego (np. kurs Business English, angielski prawniczy). Naszą misją jest szybka nauka angielskiego przez Internet oraz profesjonalne tłumaczenia na język angielski. Posiadamy doświadczony zespół tłumaczy języka angielskiego. Wykonujemy tłumaczenia z polskiego na angielski z zakresu tłumaczeń zwykłych oraz specjalistycznych.
 • szkolenia, kursy oraz warsztaty Rzeszowska Akademia Sportu - Instytucja Szkoleniowa - najlepsze szkolenia i kursy sportowe na Podkarpaciu. Sprawdź naszą ofertę i opinię tylko zadowolonych klientów.
 • kursy, szkolenia, warsztaty i zaświadczenia MEN Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Akademia Polska - placówka zajmuje się szkoleniami i kursami z zakresu: Instruktor Narciarstwa Instruktor Nordic Walking Trener Personalny Instruktor Fitness Kurs Instruktora Samoobrony Animator Czasu Wolnego szkolenia Wysokościowe Wspinaczka Skałkowa, szkolenia Wysokościowe, Animator Czasu Wolnego, Konferencje Metodyczne. Posiadamy najlepszą kadrę w Polsce.
 • szkolenia bezpiecznej jazdy To wyjątkowa akademia bezpiecznej jazdy, gdzie skutecznie i bezproblemowo nauczysz się wielu skutecznych technik jazdy, które z pewnością przydadzą się w wielu stresujących sytuacjach na drodze.

Najpopularniejsze słowa na stronie:

 • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

Wczytuję statystyki...

↑↑↑

Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

SublimeStar.com