Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Dea Szkolenia Szkolenia Katowice (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny deaszkolenia.pl1 lat/aMini

Otwórz deaszkolenia.pl

Szkolenia Katowice

Specjalizujemy się w szkoleniach biznesowych, które budują pewność siebie, każde szkolenie jest praktyczne i inne, kładziemy nacisk na ćwiczenia, po których można natychmiast zastosować techniki wypracowane na sali szkoleniowej, nasi trenerzy to praktycy z bogatym doświadczeniem, wszystko o czym mówimy na szkoleniach to rzeczywiste przykłady z życia zawodowego.

Prowadzimy szkolenia zamknięte, szkolenia otwarte oraz szkolenia indywidualne. Miasta w których szkolimy : Warszawa, Katowice, Poznań, Kraków, Wrocław.

Metodologia pracy: scenki, ćwiczenia grupowe, burza mózgów, dyskusja moderowana, prezentacje trenerskie, prezentacje uczestników, ćwiczenia indywidualne.

Stały kontakt po szkoleniu – gdy będziesz chciał się z nami skontaktować i skorzystać z konsultacji będziemy do Twojej dyspozycji.

Po każdym szkoleniu trenerzy piszą raport dotyczący metodologii szkolenia, zachowań uczestników podczas szkolenia oraz zauważonych przez trenerów płaszczyzn do rozwoju.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz deaszkolenia.pl teraz!

Skomentuj deaszkolenia.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Outsourcing sprzedaży i marketingu Firma Blue Idea Sp. z.o.o. specjalizuje się w outsourcingu sprzedaży i marketingu. Na potrzeby naszych Klientów analizujemy ich dotychczasową działalność oraz rynek, na którym działają. Tworzymy zespoły sprzedażowe i zarządzamy nimi, wprowadzamy na rynek nowe produkty lub modyfikujemy ich aktualny wizerunek. Wdrażamy przygotowaną strategię oraz plan marketingowy, a następnie monitorujemy procesy sprzedażowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług Blue Idea na stronie internetowej WWW.blueidea.pl
 • Szkolenia medialne Jesteśmy firmą, której główny obszar działalności obejmuje usługi wizerunkowe dla osób indywidualnych oraz firm. Zajmujemy się działaniami z zakresu public relations, szkoleniami z wystąpień publicznych oraz autoprezentacji, aktywności w obszarze social media. W ramach działań public relations wykonujemy usługi w ramach media relations, PR usług profesjonalnych, PR produktowego, PR projektów społecznych, edukacyjnych i kulturalnych.
 • Prezentacje biznesowe Pomagamy naszym klientom przekonać innych do swoich pomysłów, usług lub produktów. Pomagamy w zaplanowaniu przebiegu prezentacji oraz przygotowujemy pomoce wizualne.
 • Szkolenia wystąpienia publiczne live coaching Szkolenia z zakresu wystąpienia publiczne, sprzedaż, neuro-lingwistyka, live coaching, usuwanie fobii. Prowadzenie prezentacji biznesowych.
 • Unitive Coaching Oferta firmy to szkolenia dla firm i instytucji oraz osób indywidualnych, sesje coachingu i ofertę personal brandingu. Uczymy metod NLP, hipnozy i linii czasu.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Deaszkolenia.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com