Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Medyk Dent Implanty zębów (Katalog wielkopolskie)

Miniaturka domeny www.medykdent.pl1 lat/aSMS

Otwórz www.medykdent.pl

Implanty zębów - gabinet Medyk Dent Ostrów Wielkopolski

Gabinet działa na rynku od 2004. Budynek przedsiębiorstwa znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Sienkiewicza 4. Zatrudniona załoga jest wysoko wykwalifikowana i ma certyfikaty w dziedzinie implantologii. Zainteresowania stomatologów zespołu to implanty i estetyczna protetyka z porcelany na zębach własnych i implantach. Główne slogan Medyk Dentu brzmi: Implanty w dobrej cenie i jakości dla naszych pacjentów! Ma on na celu sprawienie, aby ceny implantów dentystycznych były dostępne dla większej grupy osób niż obecnie. W ramach tego hasła gabinet gwarantuje kompleksowe konsultacje, które są darmowe. Wszczepy tytanowe, inaczej implanty stomatologiczne, mają zastępować utracone zęby w przypadku urazów, paradontozy lub próchnicy. Korzysta ze sprawdzonych systemów implantologicznych, między innymi takich producentów jak: A.B. Dental Devices Ltd., Cortex Dental Implants, MIS. Specjalizuje się w usługach dentystycznych w zakresie: protetyka, stomatologia zachowawcza, implanty, stomatologia estetyczna. Gwarancja fachowych usług w sferze implantów zębowych. Gabinet Medyk Dent gwarantuje, że w przypadku gdy implant nie zostanie przyjęty, personel przeprowadza kolejną implantację, już nieodpłatną. W momencie gdy jednak jest to niemożliwe, leczony otrzymuje zwrot kosztów zabiegu. Dodatkowo są przeprowadzane zabiegi w zakresie medycyny estetycznej: wstrzyknięcie kwasu hialuronowego lub botoksu celem usunięcia zmarszczek oraz leczenia migren i nadmiernej potliwości.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.medykdent.pl teraz!

Skomentuj www.medykdent.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Stomatologia, implanty oraz medycyna estetyczna Prywatna praktyka stomatologiczna w Kołobrzegu oferuje szeroki zakres usług. Młody stomatolog Magdalena Sukiennicka proponuje wszczepienie implantów zębowych oraz zabiegi z medycyny estetycznej. Oferuje też standardowe usługi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz chirurgii szczękowej. Jest Jednym z lepszych stomatologów w województwie zachodniopomorskim
 • Zabiegi Stomatologiczne Stomatologia Dentamax w Krakowie profesjonalnie leczy wszystkie dolegliwości bólowe u pacjentów z niewłaściwą higieną jamy ustnej, która często jest przyczyną powstawania negatywnych zmian w jamie ustnej, które z kolei powodują dolegliwości bólowe. Wśród naszych usług: implanty zębów, wybielanie zębów, medycyna estetyczna, stomatologia dziecięca, zachowawcza, estetyczna, laseroterapie i leczenie pod mikroskopem. Zapraszamy!
 • Usługi stomatologiczne Strona internetowa specjalistycznego gabinetu stomatologicznego DentiMedical. Prezentacja oferowanych zabiegów stomatologicznych, przedstawienie członków zespołu lekarzy i asystentek, opis stosowanych technologii i sprzętu, referencje pacjentów, bogate źródło wiedzy na temat właściwej higieny jamy ustnej, dedykowane działy dla pacjenta i dla lekarza, stosowna strona kontaktowa. Szybki kontakt: DentiMedical, Lubień 515. 32-433 Lubień, tel.: 182682885, kom.: 692334000.
 • Centrum Stomatologii Wrocław Stomatolog Wrocław - Łagiewniki – Nowa Ruda, to Centrum Stomatologii Yes Dent położone na Wrocławskim Oporowie, w Łagiewnikach oraz Nowej Rudzie. Pod opieką przyjaznego personelu oraz wykwalifikowanych stomatologów, chirurgów implantologów, ortodonty i protetyka znajdziecie Państwo w Yes Dent profesjonalną i kompleksową obsługę. Nasza oferta to: stomatologia zachowawcza, dziecięca, estetyczna, implanty stomatologiczne, protetyka, ortodoncja, endodoncja, wybielanie zębów oraz RTG zębów.
 • S-MEDI implanty Żory S-medi to wielospecjalistyczna lecznica lekarska mająca swoją siedzibę w centrum Cieszyna. Dla naszych pacjentów oferujemy pomoc lekarską z zakresu ginekologii, psychiatrii, urologii oraz okulistyki. Prócz tego w naszej lecznicy wykonujemy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, protetyki i implantologii. Wizyty w naszej przychodni odbywają się od poniedziałku do piątku, również w godzinach wieczornych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Medykdent.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com