Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Zlokalizujmnie.pl System monitoringu GPS (Katalog firmy - motoryzacj)

Miniaturka domeny zlokalizujmnie.pl2 lat/aMini

Otwórz zlokalizujmnie.pl

Zasada działania

Lokalizator zamontowany w pojeździe zczytuje dane z czujników oraz współrzędne geograficzne poprzez satelity GPS. Pozyskane informacje wysyłane są za pośrednictwem sieci GSM do serwera systemu ZlokalizujMnie.pl . Klientom informacje udostępniane są na wszystkie urządzenia wyposażone w przeglądarkę internetową.

Korzyści z zastosowania systemu ZlokalizujMnie.pl

 • zredukowanie kosztów utrzymania pojazdów minimum 30%

 • ograniczenie nieautoryzowanych przebiegów ponad 90%

 • obniżenie zużycia paliwa średnio o 15%

 • zwiększenie wydajności pracy o 35%

 • wzrost bezpieczeństwa pracownika, pojazdu i ładunku o 45% poprzez zastosowanie czujnika wypadku

 • zwiększenie terminowości o około 20% na skutek zdyscyplinowania pracowników oraz optymalizacji tras

 • obniżenie kosztów utrzymania floty pojazdów o 25% w wyniku rzeczywistego rozdziału przebiegów prywatnych od służbowych

 • zniżki w ubezpieczaniach
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz zlokalizujmnie.pl teraz!

Skomentuj zlokalizujmnie.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Systemy lokalizacji pojazdów Progress GPS to firma z Gdyni, która oferuje rozwiązania z zakresu monitorowania pojazdów w całej Polsce. Oferujemy systemy, które sprawdzają się w różnej wielkości przedsiębiorstwach.
 • Monitoring i lokalizacja GPS pojazdów Konsalnet Monitoring pojazdów GPS Konsalnet to dedykowane rozwiązania dla transportu, flot pojazdów i maszyn. lokalizacja GPS pojazdów na mapie online, kontrola stylu jazdy kierowców, kontrola miejsc i czasu tankowań a także zużycia paliwa. Na stronie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje odnośnie monitoringu gps pojazdów oraz ochrony pojazdów i maszyn. Zapraszamy...
 • Usługi detektywistyczne Prywatny detektyw Tropiciel z Lublina oferuje usługi z zakresu windykacji i detektywistyki, m.in.: wykrywanie podsłuchów, Monitoring GPS, ochrona przed nieuczciwą konkurencją, ujawnianie majątku, odzyskiwanie długów. Biuro detektywistyczne Tropiciel zajmuje się także udowadnianiem zdrady małżeńskiej, ściąganiem długów od dłużnika, ustalaniem majątku dłużnika, obserwacją i tropieniem osób, odzyskiwaniem danych z kart SIM i dysków twardych, wywiadem gospodarczym na potrzeby postępowania egzekucyjnego.
 • Monitoring floty GPS i zarządzanie pojazdami online Zajmujemy się monitoringiem flot samochodowych GPS i kontrolą paliwa. Program CFM PRACTIQS online to system do zarządzania flotą samochodową po kosztach rzeczywistych. Firmy transportowe i flotowe mogą znacząco zmniejszyć koszty eksploatacji swojej floty. Raportowanie tankowań, kradzieży paliwa. Oferujemy zniżki na ubezpieczenie komunikacyjne całej floty pojazdów...
 • System zarządzania flotą - Monitoring GPS Blog o zarządzaniu flotą za pomocą monitoringu GPS. Blog prezentuje różne spojrzenia na problemy lokalizowania pojazdów i profesjonalne monitorowanie floty.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Zlokalizujmnie.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com