Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

SuperrDOG Szkolenia psów grupowe i indywidualne (Katalog zwierzęta)

Miniaturka domeny superrdog.pl2 lat/aSMS

Otwórz superrdog.pl

Szkolenie psów Warszawa

Szkoła dla psów SuperrDOG oferuje zajęcia grupowe i indywidualne:

 • Psie Przedszkole

 • Pies Rodzinny

 • Pies Miejski

 • Senior też potrafi

oraz prowadzi terapię behawioralną psów z problemami.

Szkoła dla psów SuperrDOG to miejsce gdzie najważniejszy jest Team pies-człowiek. Aby pies i człowiek byli szczęśliwi potrzebna jest dobra komunikacja i edukacja. Bo tylko wtedy gdy ten zespół jest w stanie się zrozumieć, można mówić o szczęśliwym wędrowaniu przez życie.

Na szkoleniach Twój pies nauczy się przydatnych w życiu codziennym umiejętności, by Tobie i jemu żyło się lepiej. Pomożemy Ci zbudować dobrą relację z Twoim psem, która jest niezbędna do tego aby żyć razem bezpiecznie i bezstresowo.

Korzystamy z metody pozytywnych wzmocnień, czyli motywujemy psa i nagradzamy za prawidłowe wykonanie czynności.

Każde zajęcia są dla psa świetną zabawą a dla człowieka czasem, kiedy poznaje lepiej swojego psa, buduje z nim więź i uczy się o nią dbać.

Na szkolenie mogą przychodzić całe rodziny, bo przecież pies powinien się słuchać każdego domownika.

To wszystko odnajdziesz w szkole SuperrDOG, szkole innej niż wszystkie, z indywidualnym podejściem do każdego Teamu pies – człowiek.

Oto niektóre opinie

1.

Szkolenie psa to ciężka codzienna praca, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że efekty tego szkolenia mogą sprawiać tyle satysfakcji, nasza Grigia ma 6 miesięcy i potrafi wszystko oprócz czytania porannej gazety :-) Pewnie sporo byśmy osiągnęli sami, ale nasza trenerka Sylwia tresowała nas z taką cierpliwością, że teraz możemy być dumni z tego jak zostaliśmy wytresowani żeby trenować swojego psa :-D.Sylwia nie uczy psa, uczy właściciela. Polecamy!

-- Sara, Przemek i GRIGIA

2.

Prowadzący to profesjonalni szkoleniowcy. Na każdy problem znajdą rozwiązanie. Największa trudność oczywiście tkwi w nas - właścicielach. Na szkoleniu nauczyłam się, jak mam zachowywać się w relacjach z psem, bo pies to nie człowiek, nie rozumie mowy ludzkiej. Intensywne zajęcia, z ogromną uwagą prowadzących. I oczywiście dzięki szkoleniu, moja więź z Bertą jest znacznie silniejsza. Dziękujemy !!!!!

-- Magda i BERTA

Zapraszamy na nasze szkolenia

WWW.superrdog.pl

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz superrdog.pl teraz!

Skomentuj superrdog.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z grudnia 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Coaching i szkolenia CoachTrenerka Izabela Janusz - Coach/Trener rozwoju osobistego. Oferta usługi coachingowej i szkoleń dla firm, organizacji oraz osób prywatnych. Coaching to efektywna metoda wspierająca rozwój oraz maksymalizacje potencjału dzięki czemu dana osoba/organizacja zwiększa swoją skuteczność działania i osiąga założone przez siebie cele. Miejsce oferowanej usługi: Coaching i Warszawa.
 • Szkolenia BHP i P.POŻ Metro Szkolenia BHP w Bydgoszczy ma w swojej załodze wyśmienitych specjalistów, którzy stale się rozwijają, aby zapewnić Państwu jak najlepsze usługi. Nasze zajęcia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb pracowników danej firmy. Dzięki naszym szkoleniom zminimalizują Państwo do minimum negatywne konsekwencje nieprawidłowych działań podczas pracy waszych pracowników. Przeprowadzamy szkolenia BHP, a także nasi klienci dowiedzą się czym jest ocena ryzyka zawodowego według polskich norm prawnych.
 • Profesjonalne szkolenia z komunikacji Na stronie znajdą Państwo ofertę firmy Corel, organizującej profesjonalne szkolenia z zakresu komunikacji. Na stronie poza obszerną ofertą znaleźć można opis stosowanych metod i formularz zgłoszeniowy.
 • Szkolenia BHP Jesteśmy jedną z niewielu firm szkoleniowych w Bydgoszczy, która oferuje swoim klientom kompleksowe szkolenia BHP w bardzo atrakcyjnych cenach. Cały czas staramy się ulepszać naszą ofertę szkoleniową podążając za wszelkimi trendami i nowościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować szkolenia BHP w Bydgoszczy z najwyższej światowej półki. Dzięki nam szybko przekonasz się jak ważną rolę w firmie odgrywa ocena ryzyka zawodowego oraz umiejętność udzielania pierwszej pomocy.
 • Szkolenie Photoshop, Illustrator, Indesign i gra Poszukujesz firmy z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym? Sprawdź kursy graficzne firmy Belc Design, która jest na naszym rynku najlepszym wyborem.
 • Szkolenia BHP - Audyt Środowiskowy Wrocław Szkolenie BHP Wrocław - to oferta firmy Derim z Wrocławia oferującej kompleksowe szkolenia dla firm z BHP i ochrony środowiska. Przeprowadzamy również audyty środowiskowe, szkolenia z zarządzania bhp i zarządzania środowiskiem. Doradzamy, wyliczamy opłaty za korzystanie ze środowiska, pomagamy w uzyskaniu stosownych pozwoleń lub zezwoleń oraz decyzji z środowiskowych. Nasze szkolenia BHP wyróżnia indywidualne przygotowanie kuru, stosownie do zajmowanego stanowiska oraz łatwość w przyswojeniu wiedzy.
 • Szkolenia dla firm Korzystając z bogactwa doświadczeń oraz kompetencji stworzyliśmy firmę szkoleniową o szerokiej ofercie, jest nią firma SDF. Zajmujemy się doradztwem, m.in. w obszarach – bhp, ppoż, kadr i płac oraz szkoleniami; menadżerskimi, biznesowymi, z windykacji należności, dotyczących prawnych aspektów prowadzenia działalności oraz ochrony danych osobowych i innymi. Naszym niewątpliwym atutem i siłą są eksperci, ich wiedza, doświadczenie i profesjonalizm stanowią solidny fundament naszej firmy.
 • Coaching biznesowy w Lublinie Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług szkoleniowych. Zajmujemy się również wykonywaniem usług zakresu mentoringu, doradztwa biznesowego. Wieloletnie doświadczenie w realizowaniu szkoleń pozwala nam zapewnić naszym klientom profesjonalnie prowadzone szkolenia przez specjalistów certyfikowanych. Jednocześnie nasze szkolenia są połączeniem zarówno wiedzy teoretycznej jak też praktycznych umiejętności, które można od razu wdrożyć w działalności biznesowej.
 • Włosy naturalne do przedłużania Smeggi Hurtownia włosów naturalnych, posiadamy w ofercie włosy słowiańskie, włosy dziewicze, włosy europejskie, pasemka włosów oraz akcesoria do przedłużania włosów. Wykonujemy również usługę przedłużanie włosów oraz świadczymy szkolenia z zakresu przedłużania włosów. W ofercie znajdziecie Państwo także włosy clip in, clip on.
 • Wykwalifikowane szkolenia IPC dla elektroników Renex EEC znajdującym się w Środkowo-Wschodniej Europie jest jedynym autoryzowanym Centrum Szkoleniowym IPC. Przez wiele lat współpracy ze stowarzyszeniem IPC umożliwiło Nam wySzkolenie wielu elektroników na najwyższy poziom potwierdzany przez powszechnie uznawane certyfikaty. Dynamicznie rozwijające się firmy z branży elektronicznej korzystają z Naszych szkoleń ze względu na sumienność oraz jakość. Nasi profesjonalni trenerzy dysponujący wszystkimi certyfikatami IPC posiadają wieloletnie doświadczenie.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Superrdog.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com