Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Psyche Badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców (Katalog gabinety lekarskie)

Miniaturka domeny www.testypsychologiczne.com.pl2 lat/aMini

Otwórz www.testypsychologiczne.com.pl

Gabinet PSYCHE powstał w 2009r. w Bielsku-Białej i jest prowadzona przez dwóch doświadczonych specjalistów psychologów. Badania psychotechniczne/psychologiczne w naszej siedzibie są wykonywane sprawnie, bezstresowo i rzetelnie, co potwierdzają opinie naszych zadowolonych kierowców.

Działamy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 01/04/2005r. w sprawie badań psychologicznych kierowców i osób ubiegających się o zezwolenie do prowadzenia pojazdami mechanicznymi oraz wykonujących pracę na stanowisku kierowcy.

U nas stosujemy testy typu "papier i ołówek" oraz sprzęt do badań psychologicznych. Specyfiką badania jest korzystanie z "wywiadu" i obserwacji, dlatego przeprowadzamy rozmowę z klientem w celu ustalenia roli zawodowej oraz społecznej. Badane są takie czynniki jak adaptacja po olśnieniu, widzenie zmierzchowe, widzenie stereoskopowe, koordynacja wzrokowo ruchowa, czas reakcji, osobowość, zdolność myślenia logicznego, spostrzegawczość, koncentracja i podzielność uwagi.

Jeżeli wyniki testu są negatywne procedura zostaję zrealizowana jeszcze raz tego samego dnia lub innego na prośbę osoby badanej. Po zakończonym teście przedstawione zostają wyniki o słabych i mocnych stronach.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.testypsychologiczne.com.pl teraz!

Skomentuj www.testypsychologiczne.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Badania psychologiczne kierowców i szkolenia Wykonujemy badania psychologiczne w Pile z zakresu psychologii transportu dla: kierowców wszystkich kategorii, kierowców skierowanych przez Policję, egzaminatorów i instruktorów nauki jazdy, operatorów sprzętu specjalistycznego. Szkolenia psychologiczne z zakresu: radzenia sobie ze stresem, rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnej itp. Porady i diagnozy psychologiczne. Współpraca z lekarzem medycyny pracy. Nasza oferta kierowana jest do odbiorców indywidualnych oraz firm.
 • Badania psychologiczne kierowców w Lublinie Con Futuro to pracownia, która zajmuje się badaniami psychologicznymi kierowców, przyszłych kierowców, instruktorów, egzaminatorów i innych. Działa też w transporcie międzynarodowym.
 • Lekarz medycyny pracy bielsko biała W Bielsku-Białej mieści się siedziba Centrum Medycyny Pracy. Zainicjowaliśmy naszą działalność w 2000 roku i cięgiem prowadzimy ją do dzisiaj. Zajmujemy się badaniami profilaktycznymi pracowników różnych branż, w tym zawodów szkodliwych. Rozpoczęliśmy kooperację z wieloma osobami oraz przedsiębiorstwami o różnym profilu działalności, dla jakich świadczymy nasze usługi. Przeprowadzamy badania kierowców wszelkich kategorii oraz badamy kandydatów na kierowców.
 • Psychotechnika Warszawa Jesteśmy firmą, która na polskim rynku działa od 1993 roku. Specjalizujemy się w badaniach kierowców, psychotonicznych. Wykonujemy również badania hutników, operatorów maszyn.
 • Badania diagnostyczne Pramed to przychodnia medyczna zlokalizowana w Szczecinie. Pracują w niej chirurdzy, dermatolodzy, onkolodzy, psychiatrzy, kardiolodzy, urolodzy oraz specjaliści z wielu innych dziedzin. Placówka została wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny, który umożliwia diagnostykę oraz leczenie wielu schorzeń.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com