Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

PREVENSIS BHP & PPOŻ Kompleksowa obsługa i szkolenia BHP i PPOŻ Śląsk (Katalog bhp)

Miniaturka domeny prevensis.pl2 lat/aSMS

Otwórz prevensis.pl

Szkolenia BHP Chorzów, Katowice, cały Śląsk

Jeśli szukacie Państwo szkoleń BHP na Śląsku, a w szczególności w Chorzowie, Katowicach, Gliwiach oraz miastach okolicznych - oferta firmy PREVENSIS szkolenia & doradztwo jest stworzona dla Was.

Szkolenia BHP oraz obsługa firm w zakresie BHP stanowią trzon naszej działalności.

Dla kogo nasze szkolenia BHP?

Oferta naszych szkoleń BHP i PPOŻ obejmuje następujące grupy:

 • szkolenie bhp dla pracowników administracyjno-biurowych

 • szkolenie bhp dla pracowników na stanowiskach robotniczych

 • szkolenie bhp dla pracodawców i osób kierujących pracownikami

 • szkolenie bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych

Usługi BHP dla firm

W ramach obsługi lub też całkowicie niezależnie oferujemy firmom szereg usług z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej. Do najważniejszych zaliczamy między innymi opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego, analizę przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz audyty i kontrole BHP.

Stała obsługa BHP

W ramach stałęj obsługi BHP pełnimy w zakładzie funkcję zewnętrznej służby BHP. To nie tylko wygoda, ale i oszczędność dla przedsiębiorców - miesięczny ryczałt jest znacznie niższy niż wynagrodzenie dla pracownika!

Wdrażanie systemów zarządzania

Wdrażamy systemy zarządzania bezpieczeństwem i jakością (ISO 9001, system SCC *//petro, OHSAS 18001). Oferta skierowana jest dla firm z terenu całej Polski. Zapewniamy pomyślny wynik audytu certyfikacyjnego**.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Polecam szkolenia BHP w PREVENSIS, ze względu na ich niezwykłe dopasowanie do potrzeb firmy - omawiają dokładnie te zagadnienia, które w zakładzie są ważne. Prowadzący to fachowcy z dużym doświadczeniem praktycznym i szeroką wiedzą. Jeśli chodzi o szkolenia BHP na Śląsku, to nie spotkaliśmy dotąd lepszej oferty! Bronek, 2014.09.20

Skomentuj prevensis.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Strona z artykułami bhp Świat bhp to salony sprzedażowe, oferujące artykuły bhp, odzież ochronną oraz obuwie robocze. Szeroki asortyment i doświadczona obsługa sklepów, pomoże w dobraniu odpowiedniej odzieży do danego typu zagrożenia w miejscu pracy.
 • Wyroby z metalu Firma Rotax zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów z metalu. Na szczególną uwagę zasługują tutaj szczotki przemysłowe, obecnie produkujemy około 60 typów. Posiadają specjalny rodzaj gwintu, dzięki czemu ich prędkość obrotowa jest bardzo wysoka. Świetnie sprawdzają się jeżeli chodzi o usuwanie starej farby, rdzy czy w przypadku czyszczenia spawów. Szczotki przemysłowe mają za zadanie pozbywać się starych warstw i dokładnie czyścić powierzchnie oraz je polerować.
 • szkolenia, kursy oraz warsztaty Rzeszowska Akademia Sportu - Instytucja Szkoleniowa - najlepsze szkolenia i kursy sportowe na Podkarpaciu. Sprawdź naszą ofertę i opinię tylko zadowolonych klientów.
 • Kursy, szkolenia, warsztaty i zaświadczenia MEN Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Akademia Polska - placówka zajmuje się szkoleniami i kursami z zakresu: Instruktor Narciarstwa Instruktor Nordic Walking Trener Personalny Instruktor Fitness Kurs Instruktora Samoobrony Animator Czasu Wolnego szkolenia Wysokościowe Wspinaczka Skałkowa, szkolenia Wysokościowe, Animator Czasu Wolnego, Konferencje Metodyczne. Posiadamy najlepszą kadrę w Polsce.
 • szkolenia bezpiecznej jazdy To wyjątkowa akademia bezpiecznej jazdy, gdzie skutecznie i bezproblemowo nauczysz się wielu skutecznych technik jazdy, które z pewnością przydadzą się w wielu stresujących sytuacjach na drodze.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Prevensis.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com