Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Joomla CMS Dodatki dla Joomala (Katalog tworzenie stron ww)

Miniaturka domeny www.joomla-cms.com.pl2 lat/aSEO

Otwórz www.joomla-cms.com.pl

Sterownia

Uniwersal Import Xml

Od pewnego czasu podczas wykonywania różnych zleceń z plikami .xml napotykałem na problem , który mnie zawsze irytował . Problem polegał na tym, że za każdym razem musiałem robić nowy integrator pod dany plik .xml i danych się tam znajdujących. Jeżeli kiedykolwiek używaliście takie pliki i importowaliści dane do serwisu to zapewne spotkaliście się z takim problemem że nie które pliki .xml nie pasowały i nie szło przeprowadzić importu zawartości owego pliku. Postanowiłem zrobić klasę uniwersalną żeby każdy , no prawie każdy plik pasował i szło go zaimportować i odczytać. Pomysł oparłem na klasie którą nazwałem „Uniwersal Import Xml „ teraz w łatwy sposób mogę przeprowadzić operację na plikach .xml. Efekt mojej pracy chciałem wam przedstawić.

Same działanie klasy jest banalnie proste. Podajemy ścieżkę z tablicy $_FILES i $_POST. $_FILES* zawiera naszplik .xml do importu, a $_POST znaczniki, które chcemy zaimportować. Dla lepszego zobrazowania działania pokażę formularz i znajdujące się tam dane. Potrzebne dane do importu bierzemy z samego pliku .xml, które nas interesują. Pierwsze pole formularz przypisujemy nasz zbiór i podzbiór oddzielone && , a potem w zależności od zapotrzebowania np. chcemy uzyskać takie dane jak : id, cena, tytuł, url, trzy z nich są selektorami, a jeden to Tag pliku .xml. Teraz tak tytuł jest w tagach „<tytuł>Nasz tytuł</ tytuł >” , a reszta danych znajduje się w tagch jak i w selektorach.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.joomla-cms.com.pl teraz!

Skomentuj www.joomla-cms.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Usługi informatyczne i budowa stron internetowych Strona należy do firmy phpBB Assistant z Białegostoku. Założycielem firmy jest Fabian Wiśniewski który posiada gruntowną wiedzę na temat tworzenia i prowadzenia forum phpBB, budowy stron internetowych a także jej pozycjonowania. Każdy klient może liczyć na fachową pomoc o każdej porze dnia i nocy siedem dni w tygodniu. Aby wejść z nimi w kontakt wystarczy skorzystać z ich formularza kontaktowego zamieszczonego na ich stronie Internetowej lub skorzystać z tradycyjnych form kontaktu czyli telefonu bądź maila.
 • Portal z poradami komputerowymi Portal it256.pl to bogate źródło wiedzy informatycznej. Zawiera porady oraz kursy związane z programowaniem, bazami danych, sieciami komputerowymi oraz systemami operacyjnymi.
 • Projekty stron internetowych Strona domowa webdevelopera zawierająca projekty, informację o autorze, blog na którym są umieszczane artykuły związane z IT oraz wiele więcej.
 • Tworzenie stron - biznes internetowy Tworzenie stron internetowych i jak skutecznie prowadzić biznes internetowy? Serwis z przydatnymi narzędziami internetowymi. Jest to strona internetowa, dzięki której biznes w Internecie będzie prowadzony wzorowo. Mnóstwo specjalnych narzędzi internetowych, z których pomocą każdy serwis i każdy biznes w Internecie będzie w pełni funkcjonalny.
 • Tworzenie stron internetowych i pozycjonowanie Oferujemy kompleksowe usługi niezbędne do zaistnienia firmy w Internecie. Główną naszą specjalnością jest projektowanie stron internetowych oraz pisanie skryptów i aplikacji web na indywidualne zapotrzebowanie użytkownika. Dodatkowo proponujemy usługi reklamy internetowej takie jak pozycjonowanie stron WWW, wysyłka i obsługa kampanii e-mailingowych. Każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualne w zależności od potrzeb i zamożności portfela nabywcy. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Joomla-cms.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com