Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Baseline Zarządzanie dokumentami - CRM, DMS (Katalog finanse)

Miniaturka domeny www.baseline.pl2 lat/aMini

Otwórz www.baseline.pl

Baseline jest nowoczesnym rozwiązaniem łączącym w sobie takie elementy jak ERP, CRM, DMS oraz Business Intelligence.

Do mocnych stron systemu Baseline można z całą pewnością zaliczyć to, iż jest on skomponowany z oddzielnych elementów, co daje Ci możliwość wyboru tylko tych z nich, których naprawdę potrzebujesz.

Jeżeli poszukujesz kompleksowych rozwiązań, to Baseline również sprawdzi się doskonale, ponieważ wszystkie elementy idealnie ze sobą współpracują, dając Ci potężne narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem. Moduły jakimi dysponujemy to: System Zarządzania Relacjami z Klientami (CRM), repozytorium, sekretariat, obieg dokumentów, poczta elektroniczna zintegrowana z Gmail i Microsoft Outlook, system obsługi zadań, raportowanie, ewidencja środków trwałych oraz Human Resources. Dostępne są wersje mobilna i standardowa. Intuicyjność i prostota w obsłudze mają pozytywny wpływ na aspekty związane z użytecznością.

Nasz system gwarantuje Ci pełną zgodność z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych oraz normą ISO/IEC-27001. Na naszej stronie WWW w zakładce oferta zasięgniesz informacji o wszystkich krokach procesu wdrożeniowego, który oferujemy. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.baseline.pl teraz!

Skomentuj www.baseline.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Tworzenie stron internetowych Tworzymy profesjonalne strony WWW oraz sklepy internetowe wykorzystując przy tym najnowsze technologie, tak aby tworzenie przez nas strony internetowe były bezpieczne i zgodne z obecnymi trendami projektowania. Zapewniamy indywidualne, nieszablonowe podejście do każdego projektu oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.
 • Tworzenie aplikacji internetowych Tworzymy aplikacje internetowe dla firm, które w pełni odpowiadają potrzebom firm. Profesjonalne rozpoznanie potrzeb gwarantuje odniesienie sukcesu.
 • Informacje na temat oprogramowań CRM dla firm CRM dla firm szkoleniowych to najpopularniejsza aplikacja jaką wdraża firma Kamee. Wykonaliśmy wiele oprogramowań CRM dla firm szkoleniowych z wielu branż takich jak: taniec, komunikacja, języki obce, pływanie, sprzedaż, zarządzanie i inne. Zapraszamy na darmowe prezentacje.
 • Sklep z książkami o wyczERPanych nakładach Sklep internetowy oferujący bardzo szeroki wybór książek, których nakłady zostały wyczERPane. Książki posegregowane są w odpowiednie kategorie i dostępne są do kupienia w dowolnej ilości egzemplarzy.
 • Terapie Psychospołeczne oraz Coaching przez Internet Oficjalna witryna pedagoga resocjalizatora, terapeuty psychospołecznego, prezesa Polskiego Towarzystwa Psychopedagogicznego Dawida Karola Kołodziej. Na stronie zawarte są informacja na temat zawodu, wykonywanej pracy oraz oferty usług. Terapia Psychospołeczna, Terapia Pedagogiczna, Poradnictwo pedagogiczne, Life, Business i Finanse Coaching, Szkolenia, warsztaty i kursy, Diagnozy psychospołeczne, pedagogiczne i zaświadczenia oraz Mediacje społeczne to tylko część z gamy usług.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Baseline.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com