Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Akcent Kursy językowe, kursy dla firm, obozy językowe (Katalog firmy - nauka i ed)

Miniaturka domeny www.akcent-poznan.com.pl2 lat/aSMS

Otwórz www.akcent-poznan.com.pl

Szkoła Języków Obcych Akcent

Kursy językowe Poznań (i Suchy Las)

Akcent to czołowe miejca w rankingach szkół językowych. To doświadczeni i zaangażowani lektorzy o wysokich kompetencjach.

Oferta Szkoły językowej Akcent to znakomite przygotowanie do posługiwania się językiem obcym zarówno w środowisku pracy, rozmowach biznesowych i branżowych, jaki i codziennych kontaktach towarzystkich. To kursy języków europejskich, w naszej stałej ofercie, na różnych poziomach, w Poznaniu: język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, portugalski, włoski, szwedzki, norweski. Zajęcia prowadzimy w małych grupach, co umożliwia skuteczną naukę. Uczymy także języka polskiego dla obcokrajowców (polish for foreigners).

Kursy językowe dla dorosłych

Bo na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno!

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży

angielski, niemiecki - od podstaw po poziom zaawansowany i inne języki

Wszystkie kursy to 30 zajęć w semestrze po 2 w tygodniu. Atrakcyjne ceny!

Kursy egzaminacyjne FCE, CAE, CPE, TOEFL, (oraz niemiecki WiDaF, hiszpański DELLE)

to świetna pomoc w przygotowaniu do egzaminów Cambrigde, szkoła językowa Akcent to 100% skuteczności.

Kurs i egzamin TOEIC

szkolenie jęzkowe zakończone testem na popularny w środowisku pracy certyfikat.

Kursy językowe dla firm

Podnoszenie kompetencji językowych pracowników (angielski, niemiecki i inne) kształcenie z języka ogólnego lub specjalistycznego.

Zaufało nam już wiele znanych firm.

Przeprowadzamy w trakcie kursów liczne testy językowe potwierdzające skuteczność naszego nauczania.

Zapraszamy do odwiedzenia Szkoły Języków Obcych Akcent w Poznaniu.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Polecam serdecznie przygotowanie do TOEIC! Kubi, 2014.06.25

Skomentuj www.akcent-poznan.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Kursy i indywidualne zajęcia językowe szkoła języków obcych Erudica - niemiecki i angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy językowe, zajęcia indywidualne, korepetycje z przedmiotów szkolnych, usługi językowe. Lekcje z wykorzystaniem technologii multimedialnych.
 • Kursy portugalski, hiszpański oraz francuski szkoła języków obcych "Lizbona" w Warszawa Mokotów oferuje kursy językowe portugalskiego, hiszpańskiego i francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w małych grupach (2-6 osób), jak również możliwe jest nauczanie indywidualne, także dla firm. Kursy są prowadzone przez lektorów z wykształceniem filologicznym oraz bogatym doświadczeniem w nauczaniu. Nasza szkoła wyróżnia się tym że nasze kursy startują przez cały rok, a nie tylko na początku semestru.
 • Nauka języków obcych Pragniesz w szybki i prosty sposób nauczyć się wybranego języka obcego? Koniecznie odwiedź naszą witrynę internetową i zapoznaj się z ciekawą propozycją nauki języków obcych. Prowadzimy zajęcia z takich języków jak: włoski, angielski, hiszpański i francuski. Serdecznie zapraszamy w samym centrum królewskiego miasta Krakowa na niezobowiązujący sprawdzian precyzujący odpowiedni poziom zaawansowania oraz na krótką rozmowę z nauczycielem. Sprawdź nas na dwóch próbnych lekcjach!
 • Szkoła językowa British Club to Szkoła Języka Angielskiego stworzona przez ludzi z pasją. To wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi. Dla Ciebie. Tworzymy kursy językowe na miarę XXI wieku. Kursy dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza, bo przecież każdy z nas jest inny. Ucząc opieramy się na eklektyzmie. biuro@britishclub.pl Stawiamy na komunikację językową, bo właśnie umiejętności poprawnego wysławiania oczekuje się dzisiaj od obywatela świata. Pokazujemy, że angielski wcale nie musi być językiem obcym.
 • Szkoła językowa Rzeszów Szkoła językowa Universe to dynamicznie rozwijające się Mobilne Centrum Językowe. Nauka języka angielskiego odbywa się tutaj w najbardziej nowatorski i przyjazny sposób.

Najpopularniejsze słowa na stronie:

 • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

Wczytuję statystyki...

↑↑↑

Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

SublimeStar.com