Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Grupa Pro Alegria Psychoterapia, szkolenia terapeutów i pedagogów (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny gpa.edu.pl2 lat/aSMS

Otwórz gpa.edu.pl

Grupa Pro Alegria

GPA jest grupą doświadczonych psychologów, pedagogów i terapeutów z miasta Poznań, świadczących usługi, kórych celem jest rozwój i edukacja naszych klientów. Organizujemy kursy, szkolenia praktyczne dla wszystkich osób zainteresowanym wykonywaniem takich zawodów jak psychoterapeuta, pedagog, psycholog, psychiatra.

Poznańska Szkoła Terapii Dzieci i Młodzieży

to jeden z głównych projektów edukacyjnych Grupy Pro Alegria. To szkolenia dla nauczycieli, pedagogów, psychologów dziecięcych, to:

 • Unikalna w Poznaniu okazja, żeby rozbudować praktyczne kwalifikacje w zawodzie

 • Świetny program zajęć obejmujący zagadnienia z psychologii rozwojowej, psychopatologii i psychiatrii dzieci oraz młodzieży

 • Tematy, których nie oferują inne projekty: klasyfikacja i diagnoza zaburzeń według DSM-IV TR I ICD-10, praca w oparciu o paradygmat psychodynamiczny

 • 40-godzinny program praktyk

Grupa Pro Alegria to także:

Psychoterapia indywidualna (Poznań)

Pomoc psychologiczna dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży w sytuacjach takich jak stres, stany lękowe, depresja, kłopoty z odżywianiem, trudności przystosowawcze.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz gpa.edu.pl teraz!

Skomentuj gpa.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • psychoterapia oraz coaching psychoterapia zaburzeń nerwicowych, zaburzeń depresyjnych, zaburzeń odżywiania i innych. Coaching - life coaching, coaching rodzicielski. Jeśli przeżywasz trudności emocjonalne lub chcesz osiągnąć swoje upragnione cele, zapraszam do skorzystania z oferty gabinetu.
 • psychoterapia, konsultacje psychologiczne Pracownia Psychoedukacji i Psychoterapii "Tu i Teraz" to profesjonalny gabinet psychoterapii. W ramach gabinetu można skorzystać z wysokiego standardu pomocy i leczenia. Zakres usług obejmuje konsultacje i psychoterapię. Misją gabinetu jest pomoc pacjentom oraz popularyzacja wiedzy z zakresu psychoterapii i profilaktyki zaburzeń psychicznych. psychoterapia psychoanalityczna - informacje o szkoleniach.
 • Informacje o gabinecie i psychologu Psycholog rodzinny, psychoterapeuta. Pomagam w problemach indywidualnych takich jak bezsenność, przeżycie traumatycznych wydarzeń, depresja, zaburzenia lękowe i fobie, oraz kryzysy życiowe. W pracy z parami i małżeństwami pomagam wyjść z kryzysu bądź przepracować problemy i podjąć decyzje wspólnie z klientami.
 • Strona gabinetu i informacje o psychologii. Gabinet psychoterapii w Zielonej Górze oferuje pomoc w takich problemach jak depresja, nerwica, problemy rodzinne, problemy małżeńskie oraz inne problemy natury psychologicznej. Dodatkowo na stronie będą dodawane informacje i porady z zakresu psychologii i psychoterapii.
 • psychoterapia psychoanalityczna DDA Gdynia Oferujemy Pańśtwu konsultacje - psychoterapia psychoanalityczna DDA Gdynia psychoterapia Trójmiasto. Zapraszam na terapię do gabinetu psychoterapii psychoanalitycznej w Gdynii do certyfikowanej specjalistki psychoterapii uzależnień. Więcej: www.psychoterapia.koti.pl
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Gpa.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com