Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Fenixar Obudowy rozszerzające możliwości do Raspberry PI (Katalog komputery i intern)

Miniaturka domeny fenixar.pl2 lat/aMini

Otwórz fenixar.pl

Obudowy do Raspberry PI

RasPC jest to obudowa z układami wspomagającymi stanowiąca idealne uzupełnienie dla minikomputera Raspberry Pi stworzonego przez* Raspberry Pi Foundation. Zestaw ten tworzy estetyczne i wygodne urządzenie o bardzo szerokich możliwościach zastosowań. RasPC przychodzi z pomocą gdy potrzebujemy wygodnie i bezpiecznie używać Raspberry Pi do zastosowań domowych, biurowych czy w aplikacjach sterujących.

RasPC jest bardzo uniwersalną obudową, która obok samego Raspberry Pi pomieści wszystkie potrzebne peryferia i rozszerzenia. Ponadto oferuje dodatkowe funkcje jak zarządzanie zasilaniem, czy zegar czasu rzeczywistego. Unikatowość naszego rozwiązania polega na wykorzystaniu rozwiązań z komputerów stacjonarnych i zastosowaniu ich dla Raspberry Pi .

Uzyskujemy w ten sposób gotowy do pracy minikomputer z:

 • wygodnym i estetycznym panelem przednim, który posiada trzy klawisze sterujące plus reset, wyprowadzone złącze USB oraz diody informacyjne,

 • pogrupowanymi złączami przeniesionymi na jedną tylną ściankę pozwalając na uporządkowanie przewodów i wykorzystanie jako minikomputera stacjonarnego,

 • stalową platformą, która stanowi trwałą bazę dla dalszej rozbudowy systemu,

 • zarezerwowaną przestrzenią dla szeregu rozszerzeń, przewidziano miejsce dla dysku twardego (3,5 cala), kontrolera SATA, Hub-a dla 4 dodatkowych portów USB, kart rozszerzeń,

 • układem zarządzania energią, który rozwiązuje problemy z zasilaniem Raspberry Pi , pozwala uruchomić minikomputer przyciskiem lub o ustalonym czasie i odetnie zasilanie po jego wyłączeniu,

 • wbudowanym zegarem RTC z baterią podtrzymującą jego zasilanie co zapewni prawidłowo ustawiony czas nawet w przypadku braku zasilania czy dostępu do sieci.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz fenixar.pl teraz!

Skomentuj fenixar.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2016: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • zasilacze Nasza firma powstała z uwagi na rosnące zainteresowanie klientów innowacyjnymi sposobami oświetlenia LED oraz odnawialnych źródeł energii. Dbając o nasze środowisko oraz ograniczenie wykorzystania energii elektrycznej, popularyzujemy technologię LED, która daje pewność wprowadzenia znaczących oszczędności oferując równorzędnie poprawę jakości instalacji oświetleniowych.
 • Hurtownia sprzętu telekomunikacyjnego Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Telpol II, która zajmuje się różnego rodzaju urządzeniami elektronicznymi oraz telekomunikacyjnymi. U nas dostępne są m.in.: centrale telefoniczne, anteny TV-SAT, telefony, faksy, telefaksy oraz elektronika. Ponadto na naszej stronie internetowej mamy zamieszczoną listę produktów, które są objęte promocją oraz nowe produkty, czyli tzw. nowości. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą!
 • Elektronika dla każdego Bogaty asortyment baterii i akumulatorów, oferta dla majsterkowiczów drucików, akcesoria audio i wideo w tym konwertery sygnałowe, oferta dla fotografików, gadżety elektroniczne do domu i samochodu przydatne i zupełnie niepotrzebne
 • Pompa Parker Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem wysokiej klasy cylindrów hydraulicznych, zachęcamy do zakupów w firmie ZHS z Kobylanki. Obsługujemy kontrahentów indywidualnych oraz biznesowych. Polecamy się właścicielom firm budowlanych, transportowych, a także rolnikom. Podstawowym obszarem naszej aktywności jest produkcja tłokowych, teleskopowych, podporowych oraz nurnikowych cylindrów hydraulicznych. Zajmujemy się także naprawą elementów hydrauliki siłowej.
 • Obudowy elektroniczne Firma KRADEX od 1985 roku zajmuje się produkowaniem wysokiej jakości obudów elektronicznych z tworzyw sztucznych PS oraz ABS. W jej asortymencie znajdują się różnorodne obudowy uniwersalne oraz obudowy do urządzeń takich jak zasilacze, piloty, moduły elektryczne, centralki alarmowe, głośniki i inne. Firma KRADEX dysponuje własną narzędziownią i biurem projektowym. Zakupy można zrealizować również w sklepie internetowym KRADEX. Zapraszamy!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Fenixar.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2016 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com